Search results for query: *

• Users: Jeste
  • Order by date
  1. merhaba bana rica etsem warband map yapma dersi link varsa atarmısın bir tane yapmıssın ancak...

merhaba bana rica etsem warband map yapma dersi link varsa atarmısın bir tane yapmıssın ancak cok eski
  2. Map editör hata

bende bilmiyorum aynı sıkıntıyı yaşadımışdım cozum bulursan banada soylermisin
  3. Tesekkurler

Tesekkurler
  4. | Morgh's Editor Dersleri | Detaylı Anlatım | Ders Arşivi (Güncellendi#9) 2tane!

Bannerlord dan önce geçiyor 10 yıl fln şuan 2 kişiyiz ben kod animasyon fln diğer arkadaş araştırmaçı haritacı ya ihtiyacımız var yaş arası bu kadar niye taktın bide merak ediyorsan insta erenyesiltas__58
    kusura bakma anlamadım bannerlordmu warband mı ben haritam fena sayılmaz ama sanırım harita yapabilirim bide instegramına arkadaşlık attım sefa diye kabul edersen ordan konuşuruz teşşekkürler
  5. [DERS] Köy Ekleme Ve İçeriğini Düzenleme (Warband)

Evet kendim mod yapıyorum 15 yaşındayım
    Birlikte yapalım dersen maalesef internet sıkıntısı var aile ekonomisinden dolayı kusura bakma :sad:
    hmm tmm bende yas 15 bende mod yapıyorum kolay gelsin
  6. hyper abi bu mod dersleri baya eski aslında yenisi atsan super olur ama zor iş ama atarsan bi...

hyper abi bu mod dersleri baya eski aslında yenisi atsan super olur ama zor iş ama atarsan bi duamı alırsın abi
  7. kardeşim merhaba beraber mod yapalımmı hayla uğraşıyorsan bide isim ve yas yazarsan super olu

kardeşim merhaba beraber mod yapalımmı hayla uğraşıyorsan bide isim ve yas yazarsan super olu
  8. module sistem 1.174 linki biliyomusun bide krallık ekleme biliyosan link atarmısın büssürü mod...

module sistem 1.174 linki biliyomusun bide krallık ekleme biliyosan link atarmısın büssürü mod dersi bulmum ama hepsi tam deyil teşşekkürler
  9. | Morgh's Editor Dersleri | Detaylı Anlatım | Ders Arşivi (Güncellendi#9) 2tane!

eren58 bannerlordmus yapıyosunuz bide grup kaç kişi bide lütfen yaş teşekkkürler
  10. [Ders]OSP Türkçe Çevirileri [Yetenekler]

azuraa
    beraber mod yapalımm
    iletişim [email protected]
    bu arada yaş kaç
  11. Ders oyuna kral olarak başlama

egemen
    beraber mod yapalımm
    iletişim [email protected]
    bu arada yaş kaç
  12. | Morgh's Editor Dersleri | Detaylı Anlatım | Ders Arşivi (Güncellendi#9) 2tane!

eren58 beraber mod yapalımmı kardeş
    iletişim: [email protected]
    bu arada yaş kaç
  13. [DERS] Köy Ekleme Ve İçeriğini Düzenleme (Warband)

gölge kıran acaba mod yapıyomusun
    ve yaş kaç
    beraber yapabiliriz mod
    iletişim :[email protected]
  14. warband 1.174 module system lazım varmı acaba lin atarsanız

warband 1.174 module system lazım varmı acaba lin atarsanız teşekkürler
  15. 1.174 module system linki varmı

1.174 module system linki varmı yoksa 1.168 de olur lütfen yardım
  16. Modüle sistem problemim

beyler beraber mod yapalımmı
  17. Module System 1.174 bulamıyorum mod yapamıyorum (acil yardım)

aynn bende bulamuyorum bulursan banada soylermisin kardesim
Back
Top Bottom