Search results for query: *

1. 1.8.0 Kayıtlı Oyunu Açamıyorum

Oyunu 1.8.0 beta versiyonda oyunuyordum.Hiçbir mod kurulu değil.Şuan son save game açamıyorum.Crash hatası veriyor.Oyun yükleme ekranında da zaten son saveye tıkladıgımda karakter görünmüyor.
  2. Ana görev Süresi Uzamadı

Arkadaşlar merhaba..Ana görev sürem 1.6.1 güncelleme yapmış olmama rağmen hala 400 civarı gün kaldı diyor.Güncellemede 30 yıl olarak uzatıldı diyordu..Klan 4 olamadım ve kalan sürede de olamıcam gibi duruyor..Oyuna 0 dan mı başlamak gerekiyor sürenin uzaması için?
  3. Beta Patch Notes e1.5.10

Hello..I want to ask someting..Main quest time calculation came again? it says 700 days remain..This came with 1.5.10? I think there was no time restriction in 1.5.9..Am I wrong?
  4. Mount & Blade II: Bannerlord - Tartışma Konusu

Arkadaşlar konudan bağımsız birşey sorucam da..Ana görevde zaman sınırlaması geri mi geldi yoksa hep var mıydı?Sanki bir ara kaldırılmıştı
  5. Resolved Karakter ve Ordu isimlerindeki (ERROR: NAME) hatası

Konuyla ilgili dönüş yapabilirseniz sevinirim.Hotfixle düzelebilecek bir sorun mu yoksa yeni sefer mi gerekiyor illa
  6. Resolved Karakter ve Ordu isimlerindeki (ERROR: NAME) hatası

Merhaba.1.5.10 update sonrası eski saveden girdiğimde hala karakterlerdeki Error Name hatası hala devam ediyor.Yeni save açmadan düzelmeyecek mi acaba
  7. Resolved Karakter ve Ordu isimlerindeki (ERROR: NAME) hatası

sorun 1.5.9 update sonrası hala devam ediyor,bilginiz olsun
  8. Resolved Karakter ve Ordu isimlerindeki (ERROR: NAME) hatası

Öncelikle ilginiz için teşekkürler.Faydası olur mu bilmiyorum ama klan sekmesine girip çıktığımda isim düzeliyor.Sonra tekrar bozuluyor.Kolay gelsin
  9. Resolved Karakter ve Ordu isimlerindeki (ERROR: NAME) hatası

Yeni güncellemeye rağmen ERROR: NAME variable has not been set before arızası hala devam ediyor arkadaşlar ya
  10. Resolved Karakter ve Ordu isimlerindeki (ERROR: NAME) hatası

Bende de durum aynı.Kendi karakterim ve diğer bazı karakterlerin isimleri bu şekilde görünmekte.1.5.7 sürümünü kullanıyorum ve hiçbir mod kurulu değil.Acil çözülmesi gerekiyor bence
  11. Mount & Blade II: Bannerlord - Tartışma Konusu

Bence oyun tam olarak test edilmeden,baskılara dayanılamadığı ve şirketin maddi sorunları yüzünden ea olarak çıkış yapmak zorunda kaldı. Sonra bakıldı ki inanılmaz sorunlar çıkıyor,bir yeri düzeltseler diğer taraf bozuluyor, oyunu en baştan ele almaya kalktılar.Bu bekledikleri bir süreç değildi.Oyun ne zaman tam sürüme geçer,ne kadar toparlar fikrim yok ama çok umudum da yok açıkçası.Daha çok optimizasyon ve buglar üzerinde çalışarak olabildiğince düzeltip tam sürüme geçecekler.İçerik anlamında çok bir birşey beklemiyorum.
  12. e1.4.0 Beta Yaması, e1.3.0 Ana Yaması ve e1.3.1 Mini Yaması Çevirisi & Yapılacaklar Listesi Çevirisi

Şuanda koşulları sağlamama rağmen ana görevde krallık kuramıyorum. Diğer yol zaten crash veriyor 600 günlük oyunumda öylece kaldım ortada. Bu ana görev niye çalışmıyor bilen birisi var mı?

nsqrlu.jpg

e6oys2.jpg
    Birşey sormak istiyorum.Paralı asker ya da vassal değilseniz nüfuzunuz nasıl olabiliyor hocam? Bir yerleşkeye sahip olduğunuz için mi acaba
  13. Bu 0 kişiyle dolaşma mevzusu ne zaman çözülecek ?

1.4.0 betada yeni temiz save açarak oynadım. Mod kullanmıyorum.
    Bu patchler neyi düzeltmiş o zaman anlayamadım ben.İlk günkü böyle bazı kritik hatalar 13 adet update rağmen değişmemişse daha ne denebilir ki.
  14. Bu 0 kişiyle dolaşma mevzusu ne zaman çözülecek ?

Oyuna son updateden sonra yeni save acarak mı başladınız yoksa ilk açtığınız save üzerinden mi oynadınız hep? Bunu sormamın nedeni; eski savelerde oyun dengesizlikleri yüzünden lordlar artık bu duruma geldiyse oyunu update dahi yapsanız kendilerini artık toparlayamıyorlar bence.
Back
Top Bottom