Search results for query: *

1. Mount & Blade II: Bannerlord - Tartışma Konusu

güncelleme değil hotfix.1.5.9 daha gelmedi.
    Bilgilendirme için teşekkür ederim
  2. Mount & Blade II: Bannerlord - Tartışma Konusu

Arkadaşlar güncelleme 1.5.9 güncellemesi mi ?
    İçeriğini paylaşabilir misiniz
  3. Mount & Blade II: Bannerlord - Tartışma Konusu

Merhaba arkadaşlar sizce oyuna haydutluk veya suçluluk üzerinden derin mekanikler ve diyaloglar eklenir mi ? Oyun çıkmadan önce bir videoda gelecek özelliklerde suç seviyesi ile ilgili bir özellik olduğundan bahsediyordu - (bağımsız bir kanal tarafından görmüştüm) - açıkçası şehirlerdeki ve inlerdeki haydutların daha efektif kullanılmasını isterdim böylece oyun, kolayca; suikast olsun, iç savaş olsun, hatta yeraltı gibi mekanikler edinebilir. Üstüne farklı diyaloglarla süslenirse inanılmaz oynanış hazzı veren ve çeşitlilikler sunan eşsiz bir oyun ortaya çıkardı ( tabii optimizasyonun hallolması şartı ile ) sizler bu konuda neler düşünüyorsunuz
  4. Güncelleme ne zaman gelir

Sizce güncelleme ne zaman gelir arkadaşlar
  5. Mount & Blade II: Bannerlord - Tartışma Konusu

Dayı o değil de diyaloglarla oyun derinliği güçlense ve suç konusunda, haydutluk konularında gerek şehir içi gerek şehir dışı olsun, diplomasiye etkileri olsun; geliştirmeler yapılsa on numara 6 yıldız olur
  6. Mount & Blade II: Bannerlord - Tartışma Konusu

Büyük ihtimalle yarın gelecek beta test falan dediğine göre sadece yayınlamak kaldı bu saatten sonra yayınlanmaz zaten

Özet olarak benim düşünccelerim hocam bu. Giriyorum bug ile karşılaşıyorum ya bu ne falan diyorum donuyor alt f4 çekiyorum 1-2 ay bırakıyorum sonra geri başlıyorum :grin: piyasada alternatifi yok getirisi çok olmayan ama götürüsü çok olan bir oyun türü çünkü, üzerinde uğraşmak gerekiyor haliyle şirketler pek sevmiyor. Bannerlord'un en sevmediğim kısmı Bannerlord yüzünden artık Warband oynayamam, ironik olmayarak. Çok seviyorum Warbandı modlar falan var zaten giriyorum game of thrones modunu açıyorum oyun bir başlıyor böyle bir sıkılma yok ya, vuruş hissi yok sesler garip grafikler zaten, oynanış çok yavaş geliyor yapay zeka kötü falan, oynamak istiyorum oynayamıyorum böyle bi sorun var. Zamanı biraz ileri alsakda şu oyun iyice bi adam olsa bi modlar çıksa yavaş yavaş
    Üstad içimi dökmüşsün be, bari warbandı oynama isteği kaçmasaydı :smile:
  7. Güncelleme ne zaman gelir

Beyler nerde kaldı bu güncelleme...
  8. Güncelleme ne zaman gelir

Arkadaşlar lütfen hemen saldırmayın, güncellemenin ne zaman geleceği üzerine tahminlerin yapıldığı bir post yalnızca...
  9. Diyalog Diyalog Diyalog

Hayatım, giremediğim, girsem de droptan, bugdan hareket edemediğim oyunda ne diyaloğu? Makyajla Bülent Ersoy'da seksi.
    Çok güzel ifade etmişsiniz ben de sizin gibi düşünüyorum kesinlikle oyuna bayağı optimizasyon gerekli ama dediğim gibi diyalog olmadığı sürece optimizasyon oyunu bana oynatamaz , bültent Ersoy konusunda katılmıyorum ama bence makyajlı da seksi değil ?
  10. Diyalog Diyalog Diyalog

Beyler bence bu oyuna sağlam yedirilmiş ve yerinde çokça diyalog gelirse şu an oyuna soğuk bakan kişilerin %90 ı memnun olacaktır, açıkçası ben diyalog ve bazı saçma yapay zeka hareketleri dışında bir de minik optimizasyon düzeltilmeleri dışında bir ihtiyaç görmüyorum
  11. Resolved STARTİNG CRASH

Oyuna girince sefere tıkayıp yeni oyun açmak istedim fakat her seferinde crash yiyorum
  12. Mount & Blade II: Bannerlord - Tartışma Konusu

steamdb de steam.live.test ve steam.beta.test yazıyor
    Anlamı nedir reis bunun
  13. Tek Oyunculu ve Oyun Motoru ile İlgili Planları Kapsayan Açıklama 2

Beyler ben diyalog ve seçenekler yani sandbox kısmına dair bir geliştirme hedefi göremedim sizce diyaloglar geliştirilip yenileri eklenir değil mi ?
  14. Mount & Blade II: Bannerlord - Tartışma Konusu

Kısa mesaj atar gibi "geldi mi? geliyor mu?" diye yorumlar yazmak yerine gerekli olan mesajlar atarsak konu çok fazla kirlenmez. Ne zaman geleceği belli olsa burada belirten olurdu zaten.
    Sabırsızlıkla beklediğim için niyetim yetkililerin öne çıkan bu başlığa bakıp bir tarih söylemeleri idi fakat anlıyorum ki sizin gibi üye arkadaşlar bundan rahatsız oluyorlar peki öyleyse ben de kendi beklentilerimi rafa kaldırır elimde olamayan bir bekleyişe devam ederim, iyi günler.
  15. Mount & Blade II: Bannerlord - Tartışma Konusu

Acaba 1saat45dk içerisinde mega güncellememiz gelir mi?
    :unsure:
    üstad neden 1 saat 45 dakika dedin ki
  16. Mount & Blade II: Bannerlord - Tartışma Konusu

Güncelleme ne zaman gelir sizce
  17. Mount & Blade II: Bannerlord - Tartışma Konusu

Beyler gözle görülen ne yenilikler var
  18. Ahh şöyle bir mod gelse...

Haydutluk,serserilik vb. Gibi becerileri kastigimizda suikast yapabilsek de güzel olabilir.Savasta olduğumuz krallığın şehrine gizlice girmemizin de bir amacı olur bu sekilde.Ayrica güçlü bir lordu öldürdüğümüzde şehri karışsın mesela.Hem oyuna yeni bir hava katılmış olur.Butun Kalradya'ya sahip olmaktansa tüm Kalradya'ya korku salmak Hasan Sabbah misali eğlenceli olabilir.
    Asassins creed valhalla çıkıyor reis bence MB ye benzer ve grafik diyalog MB nin birkaç katı ve ayrıca suikast anlamında içerikleri de olacak galiba - ama tabiki bu oyunun havasını hiçbir oyun veremez insana.
  19. Resolved OYUNU AÇAR AÇMAZ CRASH YEDİM

9.7mb büyüklüğünde bir hotfix ile sorun çözüldü. 1.4.0 beta sürümünde hala çöküş yaşıyorsanız Steam istemcinizi yeniden başlatmayı deneyin, yamayı almamış olabilirsiniz. İyi eğlenceler.
    Çok teşekkür ederim ❤️
Back
Top Bottom