Search results for query: *

• Users: Unnamedx
  • Content: Threads
  • Order by date
  1. Unnamedx

Kuşatılan şehrime girip savunamıyorum?

Uzun bir aradan sonra tekrar oynamaya başladım, hepinize merhabalar kolay gelsin. Takıldığım bir kaç konu var izin verirseniz açıklamak isterim. Başlıktan da belirttiğim gibi kuşatılan şehrime girip savunmak istiyorum ama dışarı hücum yapmak istemiyorum kale de ya da şehirde savunmak istiyorum...
  2. Unnamedx

Küçük Adam

Bu küçük adam neden ölmüyor, oyunda küçük adamlara ölüm mü yok? :grin::grin: Bu arada; Version 2 - 1 Banner/40 Soldiers Kısacası BannerPeasants modunu ne zaman yüklersem küçük adamlar ortaya çıkıyor turnuvalarda ve ordum bile ölümsüz oluyor. :grin:D Kalkan kadar boyu var savaşlara...
  3. Unnamedx

Gözüm korkuyor sürekli böyle olması

Arkadaşlar bu Sturgia ve Batanya ile sürekli savaşa giriyoruz, ve bu önemli değil normaldir ancak muharebe sırasında askerler çok haksız bir şekilde mi dağıtılıyor yoksa bilmediğim bir şey mi var? Daha kuzait ile savaşmadım hiç kim bilir onda nasıl olur. :D Bu resimde savaşın başı gösteriliyor...
  4. Unnamedx

Son görülme

Bu son görülme olayı yine bozulmuş, başka bir şey yaparlarken neden oraya karışırlar anlamadım ki ;d Ama bu bug sadece Türkçe de var sanırım, İngilizce dilinde yok, ancak birini ararken de sürekli İngilizceye geçmek de üşendiriyor bayağı. Bir de daha önceki İmparatorluk Sarayı Muhafızı zırhı...
  5. Unnamedx

Online giremiyorum

Merhaba arkadaşlar ben bu bannerlord online indirdim kurdum ancak oyuna bağlanamadım hata şu sekilde; https://hizliresim.com/HjMMQR Google de bu forumda araştırdım bir türlü bu sorunla karşılaşanları göremedim. Bilmediğim bir şey mi var; Ekran kartım NVIDIA GeForce GTX 1050ti, GeForce olduğundan...
  6. Unnamedx

Son güncellemeden sonra oyuna girememe

Bu sabah steamdan baktım yeni bir güncelleme gelmişti, boyutu ise 5gb üzeriydi. Güncelledikten sonra oyuna giriş yapayım derken hem steamdan oyna diyerek hem de TaleWorlds.MountAndBlade.Launcher basarak ancak bu launcher açılıp kapanıyor. Kısacası oyuna giremiyorum ve bu durum sadece ben de mi...
  7. Unnamedx

Halkı öldürebilmek

https://hizliresim.com/5zykDa Yukarıda attığım resimde hana girip tüm insanları öteki dünyaya yolladım. :grin: Daha önce yoktu sanırım eklemişler bu özelliği ve hoşuma da gitti. Ancak iki kişi yan yanayken birini öldürürken diğeri hiçbir şey olmamış gibi devam ediyor hayatına ve bir gram tepki...
  8. Unnamedx

Son güncellemeden sonra oyuna girememe

Son güncellemeden sonra oyuna giremiyorum ve hata olarak şunu veriyor; Unable to initialize Steam API. Baştan şunu söyleyeyim, oyunum korsan değildir orjinaldir eğer soran olursa. Dosya bütünlüğünü de doğrulayın diyen de olacak ancak onu da iki kere denedim yine sonuç aynısı. Bilen varsa...
  9. Unnamedx

Oyunu bitirdim ve oyunumdan son görüntüler

https://hizliresim.com/k2B7Sy Tüm askerlerim atlı okçu, oyunu bitirdiğim için öyle topladım düşmanları ok yağmuruna tutuyorum :grin: Ama savaşacak düşman yok gerçi jdşls Yakında Separatism modunu kurup tüm bazı sadık olmayan klanlar krallıgımı terk edip kendi krallıklarını kuracaklar, o zaman...
Back
Top Bottom