Search results for query: *

1. Luthrin

[WB]Modül Sistem Platformu [Krallık ekleme dersi yenilendi!]

programlama dil
    baya yazmışsın ellerine sağlık ama ben daha amatörüm daha amatörce bir ders var mı ? varsa linkini atar mısın ?
  2. Luthrin

Kanki sağlar bende de aynı sürüm aynı, olay vardı denedim oldu.

Kanki sağlar bende de aynı sürüm aynı, olay vardı denedim oldu.
  3. Luthrin

module_sysem

Olur sıkıntı olmaz bende onu kullanıyorum
    Allah razı olsun bro. 2 saattir nasıl yapam diye düşünüyordum.
  4. Luthrin

module_sysem

kardeş o sorun değil ben çözdüm sürüm fark etmiyor
    1.171 var onu indirsem olur mu en son onu buldum.
  5. Luthrin

Oyunda takıldığınız yerler (Buraya yazın, cevaplayalım)

Oyunda haydut sayısı sizin karakter tecrübesine göre ayarlanıyor. Demek ki hile yapmışsınız.

Çözüm hilesiz oynamak.

Eğer ben ille de hileli oynamak istiyorum diyorsanız çözüm: Karakterinizin yeteneklerini yine fulleyin sonra karakter ekranında sol alttaki İstatistikler seçeneğine tıkla ve Karakteri İhraç Et seçeneğine bas. Sonra oyunu alta alıp Belgeler>Mount&Blade Warband>Characters yoluna gidin. karakterinizin adını bulun. Sonra oradaki karakterinizin adındaki not defterini açın. Burada karakterinizin bütün özellikleri görünür. xp yazan sayıyı göz kararı olarak düşürerek yeniden oyuna dönüp yeniden sol aşağıdaki Karakter İthal Et'a tıklayın. Level ortalama 40-60 civarı bence idealdir. Eğer level 100'den fazlaysa oyunu yine aşağı alın ve xp sayıyı düşürün. level az ise xp sayısını yükselterek karakterinizin level'ı ortalama 40-70 civarı falan ayarlayın (bu benim fikrim başka fikri olan söyleyebilir).

Bu arada istersen yine aynı karakterin adı yazan not defterinden para hilesi de yapabilirsin. Oradaki xp'nin bir altındaki money senin para miktarın. Bunu artırarak para hilesi yapabilirsin.
    Kardeşim teşekkür ederim. bu karakter ithal ve ihraç etme mantığını biliyordum. sorunun kaynağının level olduğunu bilmiyordum. teşekkür ederim.
  6. Luthrin

Oyunda takıldığınız yerler (Buraya yazın, cevaplayalım)

Beyler bir sorunum var. diplomacy 4.litdum modunu oynuyorum ve kendi krallığım var. köylerime girince 25000 civarı haydut basmış bulunuyor. köye girince de oyun kasıyor ve atıyor. ilk önce tek bir köyüm bu haldeydi sonrasında ise ikinci köyümü de bastılar. Bu konuda bir fikriniz varsa benimle lütfen paylaşır mısınız ?
Back
Top Bottom