Search results for query: *

1. Alternatif Gerçeklik Oyunu(ARG) Nedir?

Alternatif Gerçeklik Oyunu(ARG) Nedir?
  2. Bilgisayar Virüsünden Para Kazanmak

Bilgisaray Virüsünden Para Kazanmak
  3. Sadece Deep Web'de Bulunan Oyunlar

Sadece Deep Web'de Bulunan Oyunlar
  4. Mount and Blade 2: Bannerlord Secrets & Easter Eggs (Türkçe)

aa linç yemişim bugünde. temiz kalpler diyarı :grin: :grin: 2 ci yorum için daha eklemedimdi adamın dediği herşey doğru neredeyse. tamamen çöp gereksiz bilgi . boşuna izlettirince tepki edilmesi normal. kötüsün kötü
    İzleme? Zorla izlettirmedim. Paskalya yumurtası ne demek? Sır ne demek? Küçük aklın için söylemek isterdim ama sen gene anlamazsın.
  5. Mount and Blade 2: Bannerlord Secrets & Easter Eggs (Türkçe)

Eleştiri dahi yapmayı bilmeyen adamlar ingilizce dersi vermeye kalkıyor. Evet videoyu beğenmemiş olabilirsiniz. Youtube oraya beğenmeme butonu koymuş beğenmediysen bas geç. Her cümleye saçma sapan ingilizce kelime sıkıştırmaya çalışan arkadaşlardan daha samimi en azından.
    Videoya gelince benim de beğenmediğim yerler var videoda mesela "clickbaite" (Türkçesi yemlemek ya da oltalamak olabilir yukarıdaki ingilizcesi iyi arkadaş düzeltir zaten) kaçmışsın sanki dostum. Daha büyük beklentiyle izledim videoyu acaba ne sürpriz var diye ama tatmin etmedi beni ve bu da benim düşüncemdir. Yine de R tuşuna basınca karakterin küçüldüğünü bilmiyordum öğrenmiş oldum. Belki biraz heyecansız anlatıyor olabilirsin o da yeni başlamandan kaynaklıdır zamanla ritmini bulursun. Bunu da burda mal mal yorumları okuyunca ikinci izlediğimde dikkat ettim. O konuda beni rahatsız eden birşey olmadı.
    Yorumunuz için çok teşekkür ederim.
    Faydalı paylaşımların için teşekkür ederim.
    Videoyu beğenmeyebilirsiniz ama adamın aksanıyla dalga geçmek nedir yahu? Vay efendim banırlord demiş. Hayırdır siz Manchester dükü müsünüz?
    İngilizce telaffuz konusunda en ezik hisseden ülke biziz sanırım. Bunu Kanadalı bir arkadaşım da ima etmişti. Afrikalılar ve Hindistanlıların aksanı bizimkinden kötü olmasına rağmen zerre kadar umursamadan konuşurlar. Belki de bizdeki bu hassasiyetin sebebi bu ergen beyinlilerin alaycı tavrıdır.

Adam daha kendi dilinde de-da ayrımı yapamıyor ama başkasına İngilizce dersi vermeye kalkıyor.

İnsan beğenmeyebilir, bende bazı şeyleri beğenmem. Ne olursa olsun bir insanla dalga geçmem, bu sizin karakterinizi belli ediyor.
  6. Mount and Blade 2: Bannerlord Secrets & Easter Eggs (Türkçe)

Eline sağlık, teşekkürler bilgilendirmeler için.
  7. Mount and Blade 2: Bannerlord Secrets & Easter Eggs (Türkçe)

Güzel kardeşim, adama ingilizce dersi telaffuz dersi verene kadar kendi dilini öğren. "Kasmasanda" ne? Japon halk türküsü falan mı? Dahi anlamındaki da nedir, nasıl kullanılır mesela? Bana göre kekoluk başkalarını aşağılamak isterken ne kadar kültürsüz olduğunun farkında olmamaktır. Bizim ülkede çok zaten.

Videoyu çeken kardeşim, videolarında Ruhi Çenet gerginliği kullanma bence. Oyunlardaki gizli gerçekler falan fazla abartı oluyor. Yine de 2 tane güzel bilgi bırakarak akşama kadar "FPS DROP ÜHÜHÜHÜHÜ! PARAMI VERİN HÖHÖHÖH! BUG VAR SAVE GİTTİ HÜHÜH" diye zırlayanlardan daha faydalısın.
  8. Mount and Blade 2: Bannerlord Secrets & Easter Eggs (Türkçe)

R tuşu bug gibi ama duzeltmeselerde olur
    Bug değil. Basıldığını anlatmak için küçültüp büyülttüm.
  9. Mount and Blade 2: Bannerlord Secrets & Easter Eggs (Türkçe)

yoo adam bence haklı :grin: :grin: bu kadar keko olunmaz hiç kasmasanda yazıldığı gibi okusan daha düzgün çıkıyor. banırlord ne :grin: D: :grin: :grin: :grin:
    Sizin gibi insanlar cevap verilmeye değmez. En iyisi susmak.
  10. Mount and Blade 2: Bannerlord Secrets & Easter Eggs (Türkçe)

Tahmin ediyorum insanlar ne dediğini anlamadığı için yorum yapmamayı tercih etmiş de ben dayanamadım.

Banırlord ve varband nedir arkadaşım ya hiç mi başkasının videosunu izlemedin, nasıl telaffuz ettiklerini hiç mi duymadın...

Hadi İngilizceyi geçtim oyuncu dahi olsa herkes bilemeyebilir eyvallah ama Türkçende bir garip be kardeşim.

Ayrıca 30 sn.lik konuyu 3 dk. yapmışsın. Hatta videoya bile gerek yok bahsettiğin şeyler için bir tane ekran görüntüsü yeter ki sen harbiden gereksiz uzatmışsın, videonun ortasında başlayan 20 sn.lik intro mu olur yahu...

Normal şartlar altında böyle bir videoyu asla sonuna kadar izlemem, zaten senin videoyu da banırlord dediğin anda geri kapattım ama sonra sırf şu isyankar mesajından dolayı tekrar açtım ve sabredip sonuna kadar izledim. (Evet zordu sabretmek!)

---

Ayrıca, konu popülarite kazanmasın diye cevap bile yazmazdım ama dayanamadım yahu, kötünün kötüsü. Üzgünüm.
    Türkçemi eleştirmek sana mı kaldı? İzleyen böyle izler. Seven böyle sever. Yeni youtuberlerin bırakma sebebi senin gibi insanlar yüzünden ama merak etme senin gereksiz saçma eleştirilerine rağmen tüm gayretimle devam edeceğim.
  11. Mount and Blade 2: Bannerlord Secrets & Easter Eggs (Türkçe)

Merhaba, sürpriz yumurta çok nadir bulunsa bile 2 tane bulmayı başardım umarım beğenirsiniz.
Back
Top Bottom