Search results for query: *

• Users: twinvict
  • Content: Threads
  • Order by date
  1. Tekrar denenir mi?

Merhabalar, oyunu en son 4 ay önce biraz güncelleme alsın, biraz toparlansın deyip oynamayı bıraktım. Tabiki tek tek neler değişti diye sormayacağım ama geçen bu süre içinde aman aman bi değişiklik oldu mu? Perkler çalışmıyordu mesela düzeldi mi? ya da yapay zekada bir gelişme oldu mu? Kısacası...
  2. Bu bug sayesinde tüm lordları yanınıza çekebilirsiniz.

Merhaba.Biliyorsunuz lordlarla konuşurken başarılı olmak için tüm daireleri doldurmak gerekiyor. bir çok kez save load yapınca bile çoğu zaman olmuyor. Save load sisteminde bir bug keşfettim. Lordla konuşurken diyelim 3/4 başarısız oldunuz ve haritaya döndünüz işte bu aşamada F5 save alıp...
  3. Krallığınıza klan çağırma taktiği

Merhabalar. lordları krallığınıza çekmek için belki bilindik bir taktiktir ama ben yeni keşfettim ve bende işe yarıyor paylaşmak istedim. Cazibemin 180 civarı olmasına rağmen bazı lordları yanıma çekmek için defalarca save/load yapıyordum yine de gelmiyorlardı. Ben de yanıma çekmeden önce 30-40K...
  4. Krallık kurma görevinin süresi var mı?

Merhabalar. "İmparatorluk karşıtı bir krallık kur" görevini bilerek uzun tutuyorum öncesinde güçlenebileceğim kadar güçlenmek istiyorum. Bu görevin süresi var mı? Sonrasında görev başarısız artık krallık kuramazsın gibi bir şey demesin de.
  5. Evlilik için mod var mı?

Arkadaşlar merhaba. daha önce sanırım bir bugdan dolayı evlenemediğim için bir konu açmıştım. Bir çözüm bulamadım hala. Acaba evlilik için bir mod bulunuyor mu?Malum oyunun devamlılığı için çocuk gerekiyormuş. https://forums.taleworlds.com/index.php?threads/neden-evlenemiyorum.415693/
  6. Neden evlenemiyorum?

Merhaba. Oyunu ilk oynayışımda Khuzaitlere bağlılık yemini etmiştim daha sonrada bir kaç hatunla flörtleşip sonunda Yana ile evlenip çoluk çocuğa karışmıştım. Sonra görevden gideyim kendi krallığımı kurayım diye yeni bir oyun açıp bir mod yardımıyla eski karakterimi import/export ettim...
Back
Top Bottom