Search results for query: *

1. Beta Patch Notes e1.5.7

'Keep battle' not active again, ok good joob.
  2. Beta Patch Notes e1.5.6

I couldnt see 'Keep battle' system. Is it implemented or not ?
  3. Statement regarding Plans for Singleplayer and Engine II

Where is the rainy and stormy maps? whereeee
  4. Mount & Blade II: Bannerlord - Tartışma Konusu

Öncelikli planlar değil onlar oyunda mevcut olan ve geliştiriciler tarafından bilinen sorunlar. Tekrar tekrar yazılmasın diye yapmışlar.
    Evet ama bilinen sorunlar arasında öncelik verdikleri. Ama dikkat ettim aralarında sorun olmayıp yani şuan halihazırda olmayıp yapmak istedikleri de var. Sanki mevcut sorunlardan ziyade önümüzdeki bir kaç updatenin öncelikli içeriği gibi.
  5. Mount & Blade II: Bannerlord - Tartışma Konusu

Burada da öncelikli planları var ama ben dişe dokunur pek bir şey göremedim nedense.
  6. Beta Patch Notes e1.5.3

. Please bear with us for a little longer, they will come.
    It means wait 2 mounts more
  7. Mount & Blade II: Bannerlord - Tartışma Konusu

evet yeni update i öğrenmek isteyenlere özetle "fixed" diyebilirim başka bişey yok bide perkler var bu kadar.
  8. Beta Patch Notes e1.5.3

totally NOTHİNG, big disappoitment
  9. Mount & Blade II: Bannerlord - Tartışma Konusu

Eğitilmezsiniz xd vay bee, günlerce yorum yazdık konu açtık gelen cevap buydu.
    İngilizce konuşmayanı adamdan saymıyorlar. Türkçe harici herhangi bir dilde mesaj atarsanız geri dönüş alırsınız.
    They don't give a f*ck the man who doesn't speak English. If you send a message in any language other than Turkish, you will get a feedback.
    Они не считают человека, который не говорит по-английски. Если вы отправите сообщение на любом языке, кроме турецкого, вы получите ответ.
    Sie zählen nicht den Mann, der kein Englisch spricht. Wenn Sie eine Nachricht in einer anderen Sprache als Türkisch senden, erhalten Sie ein Feedback.
    Ils ne comptent pas l'homme qui ne parle pas anglais. Si vous envoyez un message dans une langue autre que le turc, vous recevrez un commentaire.
    他们不算不懂英语的人。 如果您以土耳其语以外的任何其他语言发送消息,则会收到反馈。
    Eles não contam o homem que não fala inglês. Se você enviar uma mensagem em qualquer idioma diferente do turco, receberá um feedback.
  10. Update Şiiri

Şu Mount and Blade oyunu nedir var mı ki dünyada eşi
    En büyük orduları yere serdim kaldı leşi
    Bannerlord geldi dediler, geçtim ekran karşısına
    Kaç yıl oldu sayamadım ama nihayet değecekti sonunda

Ne yazık ki tam sürüm değilmiş ama verdik yine 50 doları
    Nerede gösterdiğiniz AAA yapımlar, Bannerlord tokatlar bütün oyunları
    Dediler steam bile çöktü, olacak bu yılın en büyük efsanesi
    Girdik kaymak gibi akacak derken göremedik bile 20 fps i

Hotfix, update, bug fix derken düzelir erken erişim dedik
    Hergün yeni bir güncelleme maşallah derken acaba neden 8 sene bekledik
    Hele bi oyun düzgün çalışsın yeni içerik te gelecektir dedik ama
    Altı aydır bitmedi bug fix, gelen yeni tek şey berberdi koca oyuna.

Mükemmel diplomasi, harika derinlik inanılmaz bir Aİ derken
    Bırakın bunların hepsini çıkamadık altı ayda tek bir merdiven
    Daha yazak çok şey var, hepinizin muhteşem fikirleri vardır kesin
    Şiiri tamamlamaya bile mecalim kalmadı, bence artık sizde ümidi kesin
  11. Mount & Blade II: Bannerlord - Tartışma Konusu

Kaynağın nedir? Ben de öğrenmiş olurum. :smile:
    Ağzınızdan da laf alınmıyo ha :smile: Allah söyletti diyelim.
  12. Mount & Blade II: Bannerlord - Tartışma Konusu

Hayır, gelmeyecek.
    Developerlardan biri mod tool lar perşembe yayınlanacak demiş doğru mu ?
  13. Kuşatma kuleleri.

Parayı bulan türkler gibi butün kazandıklarını emlağa yatırıp kuraları yiyecek heralde anlamadım. 100 adamın 6 aydır çözülemeyen bir merdiven çıkma sorunu olamaz. Baska bir firma olsaydı ve bu şekilde şikayet gelseydi o askerlere merdivende direk dansı yaptırıp amuda kalkarak çıkarırdı i merdivenlerden. istenilen düzeltmeler ' aman neden okla havada kuş vurup etini yiyemiyoruz' gibi saçma sapan bir istek felan değilki, oyunda düzgün çalışması için en gerekli mekanizma. Şurada 3 5 duzeltme yapsalar oyun bir nebze nefes alacak ama halledilemeyen ne onu anlamıyorum. Çözümler ve istekler okadar basit şeylerki mod tool lari yayınlandığında hiç şüphem yok modcular oyunun içinden geçecek ama gelmesi gereken tarihi 1 ay geçti ama şaşırmadik doğrusu. Şu oyuna biraz optimizasyon, biraz görev derinligin, şehirlere canlılık, ayak izi gibi daha gerçekçilik katacak particle effectler, kuşatma kulesine düzgün tırmanma, şöyle 3 5 sorunu bi çözseniz inanın baska birşey istemiyoruz. Bunlari yapmak değil asıl yapamamak zor hem de 6 ayda. Sozün bittiği yer ne diyeyim. Hala bakıyorum developerlar yok troop lar dengeli değil yok şu askern gücü çok fazlar, berber felan yav bunlar teferruat bunları sizden acilen isteyen yok ki. Oyunu ilk o ce bi oynanir hale getirin.Yok mu şunları duzeltecek Türkiye de adamlar. Dünyanin parasını kazandınız, millet 50 dolar verdi el insaf be. Armağan abi aloooooooooo.
  14. Kuşatma kuleleri.

Sevgili geliştiriciler, oyun erken erişime açılalı neredeyse 6 ay oldu, 6 koca ay. Onlarca güncelleme yayınlandı düzeltmeler geldi. Arkadaşlar yani 6 koca aydır şu oyunun en büyük sorunlarından biri düzeltilemez mi, bu nasıl olur. Hala askerler kuşatma kulelerini tırmanamıyor, tırmansa bile...
  15. So now i understand why Khuzaits are so powerful

Guys All your estimations are unfertunutally wrong. Actually this is not about fire power balance or advantages of ranged weapons or mounts. First thing you should know that khuz who are nomad communitys live in centeral asia are not mongols. This mounted archer nomads consist of %90 percent Turkic people and maybe less than % 10 percent mongolians. This two nations were living together at that times. I am sure that most of them are dont know that but Azerbaycan Turkey, Turkmenistan, Uzbekistan, kazakstan, and kyrgyzstan are almost same nation, i mean they have coming from same ancestors TURKIC people, and they are speaking same language with small diffirences. This is why Khuzaits are more powerfull than the others. This is because of the developers symphty. Sorry devs somebody have to confess that.
  16. In Progress Oyun ayarları ve Sorunlar

Merhabalar, çözünürlüğü oyunun config klasörü içerisindeki engine_config dosyasının içinden değiştirebilirsiniz. Örneğin: "display_width = 1920" "display_height = 1080" şeklinde display_height ve display_width ayarlarını elle değiştirmeyi deneyin lütfen.
    Teşekkürler bilmiyordum, muhtemelen pek çok kişi de bilmiyor, umarım oyuna eklenir.
  17. In Progress Oyun ayarları ve Sorunlar

Merhabalar, ekiplerimiz bahsettiğiniz sorunların farkında ve düzeltmek için elimizden geleni yapıyoruz. Bu süre içerisinde sürücülerinizin, oyununuzun güncel olduğundan ve kullandığınız bir mod varsa oyunu etkilemediğinden emin olun lütfen.
    Neden oyunun çözünürlüğünü değiştiremiyoruz? optimizasyonlar böyle mi kalacak ?
  18. Mount & Blade II: Bannerlord - Tartışma Konusu

Bir işi beceremeyip bizi rezil ettiğiniz için teşekkür ederiz.
  19. Beta Patch Notes e1.4.1

Everybody expecting big performance improvement ( in our scale, in your scale meaning of the "big" is generally less than %5).
Back
Top Bottom