Search results for query: *

1. DarkPassage

Resolved Açılırken Beyaz Ekran Sorunu ( Bilgilendirme Rica Ediyorum )

Ayarlar kısmından Nvidia ekran kartı yerine İntelin grafik sürücüsünü seçiniz.
    Öncelikle; Steam/steamapps/common/Mount & Blade II Bannerlord/bin/Win64_Shipping_Client
    dizinine gidin. Burada bulunan ''TaleWorlds.MountAndBlade.Launcher'' dosyasına sağ tıklayın. Daha sonra ''Grafik İşlemciyle çalıştır'' sekmesinden ''Varsayılan grafik işlemciyi değiştir'' e tıklayın.
    Ekrana oyun bilgileri ile birlikte Nvidia denetim masası gelecek. Oyun bilgilerinde 2. şık olan ''Bu program için tercih edilen grafik işlemciyi seçin'' butonundan ''ENTEGRE GRAFİK'' i seçin ve uygulayın.
  2. DarkPassage

Eror: Unable to save game

Save dosyanın olduğu yerde last_game_backup olacak. Onun ismini kayıt ismi ile değiştir.
  3. DarkPassage

Resolved Oyun Açılmıyor

Oyunu yönetici olarak çalıştırmayı deneyin.
  4. DarkPassage

Resolved Oyun Açılmıyor

Eğer oyun başlamıyorsa ya da başlangıçta çöküyorsa ilk olarak oyunun başlangıcını engelleyen bir güvenlik yazılımı olup olmadığını kontrol edin.
  5. DarkPassage

GPU - CPU Kullanım Oranı Problem nerede?

Bende de şöyle bir problem var oyunu oynadıktan bir süre sonra GPU değeri %0 oluyor ve CPU değeri %100 oluyor. Sonucunda oyun donuyor. Gerçekten çok sinir bozucu bir şey. Son 3 güncellemeden önce böyle bir sorunum yoktu. Çözümde bulamadım. Şayet bir çözüm bilen varsa yardımcı olursa çok sevinirim. :smile:
    Oyun ile alakalı bazı hatalarınızda daha iyi yardımcı olunabilinmesi adına sistem özelliklerinizi belirtin.
  6. DarkPassage

Mount and Blade 0.960

Bu forumda korsan oyuna sahip olanlara yer yok bayım, kusura bakma.
  7. DarkPassage

WB Sahip olunan toprağı bırakma

Vaegar krallığına bağlıyım ve curaw şehrini bana verdi kral sonradan 3 köy 1 kale teklif etti kabul ettim ama köyler birbirlerinden o kadar uzak ki savaş sırasında bi köye saldırı olsa gitsem köyü kurtarsam hemen ötekini yağmalamaya başlıyolar ordan çıksam önceki köye tekrar geliyolar şimdi diyebilirsiniz köyü yağmalasınlar pek bi şey olmaz falan diye ama gururuma dokunuyo 150 kişilik ordum var ve "Köylülerimi koruyamassam bu mevkide ne işim var benim." şeklinde oynuyorum o köyleri bırakmak istiyorum forumlarda bu konu hakkında bi şey göremedim krala falan gittim toprak bırakma diye bi konuşma metni de yoktu teşekkürler iyi oyunlar
    Dostum bu konuda en iyi şekilde sana diplomasi mod yardımcı olur.
  8. DarkPassage

Oyunda 80. saat

Ard arda mesaj atmayın, flood yapmak forumumuzda yasaktır.
  9. DarkPassage

GPU - CPU Kullanım Oranı Problem nerede?

Afterburner'in içinden "Enable Unified GPU Usage Monitoring" aktif edin.
  10. DarkPassage

Warband kodumu Taleworlds'a ekleyemiyorum

[email protected]'a email atarsanız size yardımcı olacaklardır.
  11. DarkPassage

Eror: Unable to save game

Belgelerim klasörünün dosya yolunu ve ismini kontrol edin. Oyun belgelerin klasörüne erişemiyor gibi duruyor.
  12. DarkPassage

Warband kodumu Taleworlds'a ekleyemiyorum

Forum profilinize gidin ve "Game Ownership Badges" yazan bölümdeki "Refresh" kısmına tıklayın.
  13. DarkPassage

Forum Profilinize Rozet Eklemek

Merhaba yeni üyeyim. Profil resmi ekleyemiyorum. İmzama görsel ekleyemiyorum. Yeni üyeler için bir kısıtlama mı var? Varsa bu kısıtlama ne zaman geçecek?
    Yeni oluşturulan hesapların, hesap oluşturulmasından itibaren 24-25 saate kadar kısıtlamaları vardır.
Back
Top Bottom