Search results for query: *

1. cihanaytunc

e1.1.0 Deneyimleri ve Görüşler

Beta sürümü mü sarıyor normal sürüm mü arkadaşlar? Benim steam'de sadece şu sürümler var hangisini seçmeliyim?
    mb.jpg
    Betaya yapıştır hocam, bazı yerlerde fps düşüşün de varsa ilaç gibi gelir..
  2. cihanaytunc

Ayrıca 1-2 saat önce e1.0.11 sürümü Beta Hotfix geldi..
  3. cihanaytunc

170 k parayla oyunda kendi karakterine bile sağlam bir set düzemessiniz şuan bence para konusu iyi ilerde harcayacak daha çok yer olacak tahminimce warbanddaki gibi koskoca kral olup parasızlıkla boğuşmaktan daha iyi ve gerçekçi bana göre
    Bence parasızlık çekmek isteyenler, roleplaye kaptırmak isteyenler de azımsanmayacak derecede fazladır. Yani çok param olsun da kolayca bitireyim demeyenlerdenim ben de. Mesela bir şehrim kuşatılır ve tüm dükkanlarımı düşüncesizce oraya kurduysam, orası ele geçirildiğinde günlük gelirimin düşmesi ve batmam, askerlerimin maaşını ödeyememem ve askersiz kalmam bence daha iyi, böyle olayları sağlamalı ki oyun, oyuncu da yaptıklarının sonucunu önceden öngörmeli..
  4. cihanaytunc

O halde artık çocukların oynadığı köşeye çekilebilirsin.
    Gereksiz uzatmışsın adamın alttan alarak güzel dille sana laf anlatmaya çalışmasına karşın..
    Efsunger said:
    Ben konuyu 8gb ram üzerinden açtım konuya vakıfsın sandım önceden belirtmeliydim kusura bakma.
  5. cihanaytunc

Trading with a lord

It would be great to see the stats of items while trading.. And maybe chance of success of trade? Thanks, regards..
Back
Top Bottom