Search results for query: *

• Users: liwu
  • Order by date
  1. liwu

Singe player için Online Chat modu

Aga co-op modunu ne zaman yapıyorsun :grin: TW seni işe alsın bence :grin:
  2. liwu

Steam'den oyunu başlatamıyorum

Selamlar, Steam'den oyunu başlat dediğimde mouse ikonu değişiyor, ancak launcher çıkmıyor, ardından kapanıyor. Ancak nexusmod sitesindeki launcher moduyla oyuna girebiliyorum. Bu sorunu nasıl çözebilirim? Multiplayer'a giremiyorum böyle olunca. Teşekkürler şimdiden.
  3. liwu

İşlevsel Modlar

bu modun sayfasında sorun mu var şuan ?
    Evet yapımcı kaldırmış, umarım yakında yeniden ekler.
  4. liwu

İşlevsel Modlar

partyTemplates dosyasını değiştiren modlarla uyumlu değildir. Yani nerdeyse bütün haydut, karavan, köylü ve lord partilerinin büyüklüğünü değiştiren modlarla uyumlu değil. Aynı zamanda oyuna yeni troop ekleyen veya var olan troopları değiştiren modlar eğer partyTemplate dosyasını değiştirmişse bu da sıkıntı çıkarabilir.

Evet, Türkçeleştirdiğiniz için teşekkür ederim. Kritik bir bilgiydi.
    Konuya eklenebilecek bazı modlar.

Summarize Cashflow - Para Akışı Özeti Modu: Dinarlarınızın üzerine geldiğinizde tonlarca ayrıntı çıkmasını engelliyor ve kısaca özet geçiyor. Fakat yine de ayrıntılı bilge almak istediğiniz zaman "Alt" tuşuna basılı tutabiliyorsunuz.

Recruiter - Garnizon Toplayıcı Eleman: Kale ve köylerinize sizin yerinize adam toplayan bir mod. Henüz denemedim ama yazdığına göre kaç dinarlık adam toplayacağını, nereden toplayacağını vesaire seçebiliyorsunuz. Ve bu adamın garnizon toplarken öldürülme ihtimali falan da var, gayet npc gibi gidip toplayıp garnizona koyuyor yani. Oynayışı baltalamaması adına güzel bir ayrıntı.

Kill Bandits Raise Relations - Bandit Keserken İlişki Yükselmesi: Çeşitli haydutları öldürdüğünüz zaman yakındaki bir eşrafla ilişkiniz artıyor. Config dosyalarında istediğiniz gibi ayarlayabilirsiniz, default ayarlar çok fazla ilişki yükseltmiyor ki böylesi daha iyi bence.

Culture Changer - Kültür Değiştirme: Sahip olduğunuz kale veya şehirlere giderek kültürlerini değiştirebilirsiniz, böylece o bölgede ve bağlı köylerde seçtiğiniz kültürde asker yetişecek (bir kaç gün sürüyor yeni askerleri gelmesi) Ama insanların sadakati azalıyor.

Buy Patrols - Köy Devriyesi: Sahip olduğunuz köylere 16/32/48 kişilik devriyeler atayabiliyorsunuz, böylece şehirleriniz açlıktan ölmüyor, köyleriniz 10 haydut tarafından yağmalanmıyor. Devriye büyüklüğüne göre her gün belli bir maaş ödüyorsunuz.

Garrison Don't Eat Nor Starve - Oruçlu Garnizon: Garnizonun bütün yemeği tüketmesi sona eriyor. Garnizon artık ölüm orucu tutuyor. Oynayışı pek kolaylaştıracağını düşünmüyorum çünkü garnizon büyüdükçe maaşı da kabarıyor, sonuna kadar ödeyemezsiniz. Ve garnizon yemek yemese bile milisler yiyor.

Dead Clans Deactivated - Yok Edilmiş Klanlar: Yok edilen klanları ansiklopedide gri renkte gösteriyor.

Ayrıca konuya da bu şekilde eklenirse göz gezdirmesi daha kolay olabilir.

Eline sağlık. Güzel şekilde anlatmışsın. Konuya da böyle eklenirse tadından yenmez.
  5. liwu

Beta'dan normale versiyona nasıl geçilir.

Ben de bu sorunun cevabını arıyorum.
  6. liwu

Yeni gelen 1.1.0 güncellemesi

Arkadaşlar, hiç bir beta sürümüne katılma dersek sorun çözülüyor mu? Yani betaya girmek istemiyorum, minimum hatalı sürümde oynamak istiyorum.
  7. liwu

İşlevsel Modlar

partyTemplates dosyasını değiştiren modlarla uyumlu değildir. Yani nerdeyse bütün haydut, karavan, köylü ve lord partilerinin büyüklüğünü değiştiren modlarla uyumlu değil. Aynı zamanda oyuna yeni troop ekleyen veya var olan troopları değiştiren modlar eğer partyTemplate dosyasını değiştirmişse bu da sıkıntı çıkarabilir.

Evet, Türkçeleştirdiğiniz için teşekkür ederim. Kritik bir bilgiydi.
  8. liwu

Oyun çok kolay

sadece bende mi açılmıyor bu mod lütfen açılsın ya :d
    morebandits gibi partilerin sayılarını arttıran mod kuruluysa sende, çakışır yazmış. Onları kaldırıp dene bakalım hocam
  9. liwu

Oyun çok kolay

Teşekkürler,hemen deniyorum :smile:
    Her gün acaba bugün ne modlar çıkardılar diye bakıyorum. Çok zevkli. Tek problem, çok mod kurunca sorun çıkma oranının artması. Mesela bu mod, haydutların sayısını arttıran modla çakışıyormuş.
  10. liwu

İşlevsel Modlar

https://www.nexusmods.com/mountandblade2bannerlord/mods/617

Lordların birliklerindeki köylülerden şikayetçi olanlar için mod.
  11. liwu

Oyun çok kolay

https://www.nexusmods.com/mountandblade2bannerlord/mods/617 buyrun arkadaşlar yeni mod çıkmış. Lordların birliklerini daha güçlendirmişler.
  12. liwu

Oyun çok kolay

Hardcore oynamak istiyorum bu oyunu. Son damlasına kadar emmek istiyorum, hayvan gibi ordularla savaşıp gerekirse kaybetmek istiyorum. Çok mu şey istiyorum arkadaşlar :grin:
  13. liwu

[öneri] atölye savaşları

Çok güzel bir düşünce bana göre. Umarım geliştirilir. Ama bu da bir gerçek ki, modlar oyunu daha çok geliştiriyor. Yani böyle bir mod çıkarsa şaşırmam.
  14. liwu

Oyun çok kolay

Ben de aynı sorundan muzdaribim. Her şey gerçekçide, ama kimse karşımda duramıyor. Yok mu bunun bir modu? Savaşa girerken 10 kere düşünelim tartalım biçelim. Warbandda hile yapmadan oynayamazken, bannerlord'da kendimi hile yapmış gibi hissediyorum :grin:
  15. liwu

700vs700 Sinematik Savaş

Harika. Ellerinize sağlık
  16. liwu

Turnuvalar Kolaylaşmış mı? [e1.1.0]

Fair armor modunu kullanıyorum. Herkeste aynı zırh var, ben dahil. Ama 2 atıyorum herkese. 60 60 vuruyorum, adamlar bana 15 falan vuruyor.
  17. liwu

Sessiz Sakin Bir Krallık Var Mı?

War Attrition ve Revolutions modunu kurarsanız, snowballing etkisi önemli ölçüde azalacaktır hocam. Revolutions modunda, fethedilen bir şehirde isyan çıkma oranı artıyor. Böylece krallıklar fethettikleri yerleri kolay kazanamıyorlar, eski sahibine düşüyor. Bu durum oyuncuya nasıl yansır tam bilmiyorum. Herhangi bir şehrim olmadı henüz.
  18. liwu

Bannerlord şu an için alınır mı?

Açık konuşayım, ilk 30 saat crackli oynadıktan sonra gönül rahatlığıyla satın aldım.
  19. liwu

SandBox yada Story Kapatma

Just Let Me Play adlı modu kurun hocam.
Back
Top Bottom