Search results for query: *

• Users: alpaguthan
  • Content: Threads
  • Order by date
  1. alpaguthan

Krallığın Ta Ortasına İşgale Gitmek

Artık cidden çıldırıcam. Bir krallık, başka bir krallığın kalesine,şehrine veya asla ulaşmaması gereken bir yere kadar elini kolunu sallaya sallaya gidiyor, kuşatma yapıyor ve üstüne işgal ediyor. sınır mınır hak getire. herkes kafasına göre bir yeri işgal ediyor. Yani artık bunun toparlanması...
  2. alpaguthan

Ordulardaki Bütünlük

Arkadaşlar ordu kurduğumuz zaman sağ üstte "Bütünlük" sayısı oluyor ve bütünlük basmamız gerekiyor ama bunun tam olarak ne işe yaradığını bilmiyorum. Bilen birisi açıklayabilir mi?
  3. alpaguthan

Yıkılan Krallığı Yeniden Kurmak

Herkese iyi forumlar, Ben Khuzaitlerden ayrılıp bir krallık kurdum ancak Khuzait bana sürekli savaş açıyordu ben de onların tek tek lordlarını idam ettikten sonra sinirlenip kendi krallığımdan ayrıldım. Sonra pişman oldum ve krallığımı yeniden kurmak istedim. Krallık kurma görevinde konuştuğumuz...
  4. alpaguthan

[ÖNERİ] Oyuna Kışla Özelliği Gelmesi

Bu oyunda en önemli eksikliklerden biri de asker yetiştirilmesi. Ben oyunu gerçekçi özelliklerden biraz düşürülmüş seviyede oynuyorum. Haliyle her savaşta ordumun yarısı neredeyse yok oluyor. Sıfırdan köyden göçebe almak istemiyorum ki. Her imparatorluğun kendi kışlası olması lazım. Tabi her...
  5. alpaguthan

Onur-Ün-Krallıklarla İlişkiler

Herkese merhaba, Oyuna başlayalı 3 gün oldu ancak ben henüz kendi onur, ün ve krallıklarla ilişkiler sayfamı bulamadım. Cidden şuan buna çok ihtiyacım var. Nereden bakacağımı bilen birisi yardımcı olabilir mi?
Back
Top Bottom