Search results for query: *

• Users: Mr.Kebab
  • Content: Threads
  • Order by date
  1. Mr.Kebab

In Progress (1.4.1 Beta) Haritadaki bilgilendirme ikonları hakkında

haritada gezerken fare tekerleği ile haritaya yakınlaşıp uzaklaşırken sağda solda videoda göründüğü şekilde köy isimleri ve bilgilendirme ikonları çıkıp duruyor https://streamable.com/i7r2i7
  2. Mr.Kebab

In Progress 1 dinara barış yapmak(1.4.1 BETA)

Versiyon: 1.4.1 Yer veya karakter: Aserai toprakları, Arwa Olay: 40 kişilik ortalama bir orduyla bir kaç aseray köyü yağmaladıktan sonra bir aseray lordu esir aldım. Aseraylılar sadece Güney Imp. ile savaştaydı. 50k kadar para biriktirince herhalde yeter diyip barış yapmak istedim ve en yakında...
  3. Mr.Kebab

Resolved Turnuva'da takımların dipdibe spawn olması

Seonon'da turnuvaya katılayım istedim, takımların bu kadar yakın başlaması sizce normal mi? Bir de iki takım da okçu doğdu:) Galiba şehrin turnuvadaki spawn yerleri yanlış ayarlanmış. İlk 3 tur aynı şekilde doğdular sonrasında elendiğim için bilemiyorum. Diğer şehirlerde bunun gibi bir soruna...
  4. Mr.Kebab

Resolved Demircilik yaparken yoldaşların senin perklerinden yararlanabilmesi

Başlığı nasıl yazayım bilemedim. Demircilik perklerini açtıktan sonra mesela verimli kömür üreticisi, daha sonra bu perki açık olmayan yoldaşa tıklayıp hiç ekranı ellemeden eritme işlemine devam edince 2 oduna 1 kömür alması gerekirken 3 oduna 2 kömür alabiliyor, bu da misal ben tüm parça açmalı...
  5. Mr.Kebab

Resolved savaş haritasında mavi zemin

Nasıl oluştu: Oyunun ilk sürümünden beridir var. Kampanya haritasında herhangi bir birlikle savaşa girdiğimde savaşta zemin üzerinde belli noktalarda mavileşme beliriyor. Akşamüstü yaptığım savaşlarda bunun oranı artıyor ve kimi zaman oynanış açısından büyük sıkıntı oluyor öyle ki zeminle...
  6. Mr.Kebab

Sayın TW, Eleman eksiğiniz mi var?

Teknik destek kısmına göz atayım istedim son 30 rapordan sadece 2 tanesine community supportlar tarafından cevap yazılmış. Bir hata ile karşılaşıyorum görsel ekleyip hata hakkında bilgi veriyorum kimseden ses seda yok sonra bakıyorum ki İngilizce forumda aynı bugu reportlayan birine destek...
  7. Mr.Kebab

Resolved Kuşatma sırasında lordu tarafına çekince oluşan hata

mod kullanıyorum o yüzden hata orijinal oyundan mı yoksa modlardan mı kaynaklanıyor bilemedim eğer teyit edebilecek varsa çok iyi olur. Ayrıca kuşatmalarda askerler kuşatma kulesinin önünde sıkışmaya devam ediyor. Umarım yeni güncellemede kuşatma üzerine iyileştirmeler vardır. Hata: kuşatma...
  8. Mr.Kebab

Bannerlord Anketi

Öncelikle forum kurallarını okudum ve anket paylaşmayı kısıtlayan bir şey göremedim, eğer kurallara aykırı ise lütfen moderatörlere bildirin. Merhabalar. Forumda ayrı başlıklarda açılan ve oyunun ileriki güncellemeleri hakkında öneri/istekleri belirten çok fazla gönderi açılıyor. Ben de gerek...
  9. Mr.Kebab

Resolved Karım dağa çıktı

başkalarından da duymuştum bu hatayı fakat karımın ordusunu dağıtmak isteyince bir şekilde dağa kaldırmışlar haritada ulaşılamaz bir noktada gidip getiremiyorum da cheatmenu açıp ışınlanarak getirmek istedim ama konuşma ekranı gelmiyor boş yere birlik slotu yiyor yeni save açmadan düzeltme...
Back
Top Bottom