Search results for query: *

1. Bagani

Forumu Bırakıyorum! - Foruma Geri Dönüyorum! - Foruma Ara Veriyorum!

Bannerlord ile beraber artık geri döndüm. Çok şeyler göreceğiz beraber :smile:
  2. Bagani

[REHBER] Part - 1 Oyuna Giriş (Ne, Nedir, Nasıl Yapılır?)

SELAM SİZE TALEWORLDS AİLESİ! Herkese merhaba sevgili arkadaşlarım, kardeşlerim ve abilerim, değerli ablalarım. Sizlerle beraber ilk rehberimiz'de ilk 50 saatlik deneyimden geçen serüvenimi edindiğim bilgi ve tecrübelerimi neler yapabileceğinizi aktarmaya çalışacağım. Umarım herkes adına yararlı...
  3. Bagani

Sistem gereksinimleri

Sıvı soğutma ne kullanıyorsunuz hocam. Ben aynı işlemci ile 68 69 dereceleri gördüm.
    Cooler Master Masterliquid Lite 120 Sıvı soğutmam bu.
  4. Bagani

Karım beni aldatıyor mu?

Hata değilde, şu an çocuk yap diye bir seçenek olmadığı için rastgele atanmış

Bende öyle bir kanıdayım. Bir seçenek olmadığından, kadınlar bizimle eğleniyor babası biz yazıyor sonuçta :smile:
  5. Bagani

Sistem gereksinimleri

Asus Prime B450M-A
    AMD Ryzen 5 2600X
    Corsair Vengeance LPX 8GB DDR4 Ram (x2)
    Asus GeForce RTX 2060 DUAL 6GB GDDR6
    1 TB Barracuda SATA
    Crucial BX500 480 GB SSD
    Xigmatek EN41466 Astro 650W 80+ Mid Tower RGB Kasa
    Cooler Master Masterliquid Lite 120

Sistem önerilen'de yüksek olmasına rağmen sıkıntı yaşıyorum şuan ama bannerlord için değer. Bu adamlar için bekleriz devam.
  6. Bagani

Karım beni aldatıyor mu?

3 Kale Feth ettim, 2 yıl karımı görmedin 3 çocuk olmuş. Hayır tamam ben yoktum, aldattın falan ama ikizde olmadan 2 yılda 3 çocuk fena. Bu konuyu bende sormak istiyordum iyi oldu. Bir hata mı acaba?
Back
Top Bottom