Search results for query: *

1. kardeş bannerwar çıkmadı mı

kardeş bannerwar çıkmadı mı
  2. [WB][SP]BannerWar V2

Ne oldu hala çıkmadı mı v2?
  3. https://www.nexusmods.com/mbwarband/mods/2115 Bu modu çevirebilir misin çok bilindik ve güzel...

https://www.nexusmods.com/mbwarband/mods/2115 Bu modu çevirebilir misin çok bilindik ve güzel bir moddur
  4. PERİSNO TÜRKÇE YAMA %99

çok teşekkür ederim reis
  5. PERİSNO TÜRKÇE YAMA %99

geç olsun güç olmasın değeceğine eminim
    Pekala prophesy of pendorun türkçesini çıkartıcağım ama şunu söylim

Ne zaman çıkartacağım belli olmaz. Biraz geç olucak ama değicek
  6. PERİSNO TÜRKÇE YAMA %99

Güzek kardeşim mesajını 4 kasım da atmışsın ben 6 kasım sabah saat 14:07 de fark ettim.
    Ben çıkartırım fakat artık kafama göre çıkartırım 3 tane modun türkçesini çıkarttım ne kadar iyi bilebiliyorsam
    1.Calradia Boderlands
    2.Perisno
    3.Legacy Of The Dragon

Bu modun 3 tanesini türkçe yaptım farklı translate kaynaklarından yardım aldım ve bazen oyunun türkçesini düzelttim bazıları için, Neyse
    Prophesy Of Pendorun türkçesini çıkartıcaktım ama yapmadım yalan yok şimdi yaparım ama yapmak istemiyorum bazı türkçe translateci warbandcılara ulaş onlar belki yüzde %35 lik prophesy of pendorun türkçe halini birleştirip öyle yapabilirler ben şayet buradaki perisno türkçe yamasından yardım alarak bazı şeyleri yaptım ve birleştirip öyle hale getirdim bir tek bunu diyebilirim

Ama yorum için sağ ol

İyi günler...
    reis şimdi yapsam yaparım dedin ya lütfen yap insanlar bekliyo ben bekliyorum yıllardır sordum her yere yapan yok şuan
  7. PROPHESY OF PENDOR TÜRKÇE YAMA

Allah rızası için şu modun Türkçe çevirisini yapan biri yok mu yıllardır bekliyoruz kaç yüz kişi çıksın artık kim yapıcam dediyse suikasta uğradı yarıda kaldı çeviri
  8. PERİSNO TÜRKÇE YAMA %99

yüzde 35lik çeviri başlığındakiler suikaste uğradı galiba biri çıkıyor çevircem diyor bir kaç ay sonra ortada yoklar :grin:
  9. Prophesy of Pendor Türkçe Yama(%30) 3.9.5 İndirme Linki

Şu çeviriyi lütfen bitirin yıllardır bekliyoruz bir haber yok mu
  10. Prophesy Of Pendor Türkçe Çeviri

Türkçe çeviri ne durumda yapan var mı lütfen yıllardır bekliyoruz
  11. PERİSNO TÜRKÇE YAMA %99

Lütfen Prophesy of Pendor modunun da Türkçe çevirisini yapar mısınız yıllardır bekleniyor kimse tarafından yapılmadı, yapılırken vazgeçildi hep çok isteyen ve bekleyen insan var
  12. Main Topic

When will v6.0 be released?
  13. [SP] Native Expansion Pack: Dark Nights (v0.6)

Mod ayarları veya seçenekleri göremiyorum ben en son sürümde mod ayarları kaldırıldı mı?
  14. Joining a faction?

where is the military depot we will go to increase the rank, I can't find it
  15. Question about battles !

16. L'aigle party size?

17. FAQ: Compilation of everything we know so far

where is the military depot we will go to increase the rank, I can't find
  18. Faction basics for the unknowing.

19. Kardeş Prophecy modunu TRye çevirebildin mi ?

Kardeş Prophecy modunu TRye çevirebildin mi ?
  20. Prophesy of Pendor 3.9.3 Türkçe Çeviri (İPTAL)

Modu kendim çevireceğim ama dil "en" dosyasında 3 tanecik klasör var sadece
    kalan dosyalari nerden bulabilirim
    Kardeş kendim çevireceğim demiştin çevirebildin mi acaba?
Back
Top Bottom