Search results for query: *

1. PostalNikov

Coğrafi bölgeler ve bir öneri

Oyun ansiklopedisinde şehir ve köyleri açtığımızda her yerleşimin bulunduğu coğrafya ve o şehrin tarihi hakkında bazı bilgiler görüyoruz. Buna göre Kuzait bölgesi hakkında kaba taslak şöyle bir şey çıkardım: Bütün haritaya yapmak çok daha fazla zaman alacaktı. Bu dağ, tepe, göl adlarını...
  2. PostalNikov

Lordların kendi halkını kesmesi

Geliştirebileceğinizi sanmıyorum ama yazayım; A kültürüne ait bir toprağı ele geçirdiğimde köyleri de benim oluyor. Halk da hala A kültürüne mensup. Fakat savaşta olduğumuz düşman lordu 2 gün sonra bana zarar vermek için gelip ele geçirdiğim köyü yağmalıyor. Birader daha dün aldık köyü...
  3. PostalNikov

Mevcut lordların kendi kralına karşı isyanı

Eklenmesinin elzem olduğunu düşündüğüm konulardan biridir. Batanya kralı Caladog tam bir gerizekalı diyelim. Adam ülkeyi düzgün yönetemiyor. Örneğin Raganvad'ın da aşağı kalır yanı yok. Ne zaman yeni bir sefer açsam bu herif ülkesinin yarısını birkaç sene içinde kaybediyor. Bu durumda bu adamın...
  4. PostalNikov

Oyun süresinin mekaniklere zıt çalışması

Oyunda çocuğumuz olabiliyor, diğer karakterlerin de çocukları olabiliyor. Bunların piyasayı çıkması oyun süresiyle 18 yıl sürüyor. Ama bu 18 yıl gerçek süreyle bakıldığında da çok uzun bir süreye tekabül ediyor. Oyunun yaratıldığı dünyada bu mekaniğin işlediğini gören, ölüp de oğluyla oyuna...
  5. PostalNikov

Oyunda Din Faktörü

Ortaçağ temalı oyunda direkt göze batan eksikliklerden biri bu. Tarihteki ve günümüzdeki dinlerden bağımsız olarak oyuna yerleştirilmesini çok isterdim. Çünkü yaratılan kültürler buna çok müsait. Oyuna da renk katmış olurdu. Bu dinlerin kültürlere bonuslar kazandırdığı, avantaj ve...
  6. PostalNikov

Dikey Senkronizasyon Ayarı

Bir sürü başlık var oyundaki drop sıkıntısıyla alakalı. Birçoğumuz belki performans ayarları altında çözüm bulmaya çalışıyoruz. Görüntü ayarlarında çözünürlüğün ayarlandığı yerin hemen altında Dikey senkronizasyon yani VSYNC'i Tam değil de yarım yapın ya da tamamen kapatın. Bariz performans...
  7. PostalNikov

Resolved Sürekli asker basabilme/üretme Bug'u

Klanımız 2. seviyeye ulaştığında yeni birlik kurma seçeneği çıkıyor ve yoldaşlardan birini seçip onun için bir birlik kuruyoruz. Sonrasında o birliğe asker verebilmemiz için çıkan ekranda yoldaşın birliğindeki tüm askerleri kendi birliğimize katıyoruz, sonra geri dönüp klan menüsünden birliği...
  8. PostalNikov

Bannerlord'da Lore

Daha önce de şu iletiyi göndermiştim: https://forums.taleworlds.com/index.php/topic,368319.msg8974178.html#msg8974178 Mount & Blade'i sadece multiplayer için oynayan kesimden değilim. Açıkça söylemek gerekirse multiplayer'ı merak bile etmiyorum. Single player hakkındaki blog'lar çok daha...
  9. PostalNikov

Rönesans Krallıkları - Osmanlı

"bu konuya en az 182 gündür yanıt gönderilmemiş. Yanıt vermek yerine yeni bir konu açmanız önerilir." İmparatorluk can çekişmekte. Multi kasmayan, aklı başında, düzgün insanlara ihtiyaç var. Allahını seven defansa gelsin!
  10. PostalNikov

Hearts of Iron 3

Arkadaşlar bu oyunu yükledim ama doğru düzgün bir Türkçe yaması yok,bende de oyunda olan biteni anlayacak derece de ingilizce yok.Araştırdım forumları falan ama oyunun detaylarını,inceliklerini gösteren bir yazı falan da bulamadım.Son çare buraya yazayım dedim. Şimdi içinizde bu oyunu oynayan...
  11. PostalNikov

KV Gladio

FİLMİN KONUSU: Kurtlar Vadisi Gladio… Bir derin devlet ajanının, yıllar boyu hizmet ettiği Gladio ile hesaplaşma hikayesi… İskender Büyük, derin devlet adına sayısız eylemde bulunmuş emekli bir istihbaratçıdır. Karanlık geçmişi nedeniyle sanık sandalyesine oturtulduğunda, yanında, baronun...
Back
Top Bottom