Search results for query: *

• Users: salihonur
  • Content: Threads
  • Order by date
  1. salihonur

[ÇÖZÜLDÜ] STEAM OYUNU AÇILMIYOR! (Teşekkürler Taleworlds)

Merhaba, Aslında single ve multiplayer diye ayırmak doğru değil. Oyun hiç açılmıyor. Bannerloard cursoru gelip gidiyor. Güncel kararlı yamaları aktif tutuyorum ama 2 haftadır böyle. Dün kaldırıp sıfırdan kurduğum halde düzelmedi. Aşağıda GIF ve ekran görüntülerini paylaşıyorum...
  2. salihonur

Güzel anlar :)

Umarım biri de beni lüle lüle saçlarım ve kaskımın püskülleriyle dans ederken çekmiştir :mrgreen:
  3. salihonur

Evlendiğim krallık bana savaş açtı. Hatta tüm Kalradya !!! Bir de saçmalık !!!

1.4'ten sonra kızıyla evlendiğim krallık bana savaş açtı. Ben stratejik olarak evlendim. Bug var sanırım, değilse de çok saçma. Sadece onlar değil tüm Kalradya. Hatta Batanya'yı yok ettim, lordları kestim. 1 tane adam kaldı, sonra nasıl olduysa küllerinden yeniden doğdu benim şehri ve kaleyi...
  4. salihonur

Paralel krallık

Her şehir/kale alışımda seçimde hep Calatild'e oy veriyorlar. Kadının nüfuzu oldu 700 benim 1000. Hatta kendi ordu da kuruyor. Resmen benim krallığımda paralel krallık oluşturuyor. Eğer bunda bug yoksa alacağım bu Calatild'in başını. Yorumlarınız nedir?
  5. salihonur

[BUG] Otomatik teklif sorunu + tavsiyeler

Merhaba, Bir Lord'u birliğime katmak için ikna amacıyla teklifte bulunacaktım. Merak ettim "Otomatik Teklif" butonuna bastım. Elimde ne var ne yok hepsini teklif listesine ekledi. Halbuki 23k'ya ikna ettim. Aşağıda ekran görüntüsü var. Bir de geliştirilmesi için birkaç tavsiye: * Son...
  6. salihonur

[Bug] Vlandiya Yiğiti yetiştirme sorunsalı

Calatild benden 15 adet Vlandiya Yiğiti yetiştirmemi istedi. Zaten Yaveri bulmak zor. Yiğit bulmak imkasız gibi. Neyse zar zor 14 adet Yiğit'i yetiştirdim son bir tanesini yetiştirene kadar diğerlerinin Şovalye için upgrade hakkı geldi. Ben görevi tamamlamak için upgrade etmedim. Sonunda görev...
  7. salihonur

Barış yapmak ile ilgili bug bildirimi?

Çok garip bir durumla karşılaştım. Aseraylılar ve benim imparatorluğum Batanya ile savaş halinde. Bir Aseray şehri Batanya tarafından kuşatılmıştı. Stratejik öneme sahip olduğumdan ordum ile birlikte desteğe gittim. Bu esnada sanırım Güney İmparatorluğu bana savaş ilan edince Batanya ile barış...
  8. salihonur

Neden hiçbir lord himayeme girmek için gelmiyor?

Eskiden yerlerini kaybeden lordlar valilerin yanına gelip himayemize girmek için yalvarırlardı. Şimdi sadece yoldaşları vali olarak atayabiliyorum ve onlar da mekanlarını korumak için kıllarını bile kımıldatmıyor. 2 şehir arasında güvenlik sağlamaktan yoruldum. Sefere çıkmak istiyorum ama...
  9. salihonur

Bu nasıl bir çarpık ilişki?

Bu Jinda hem Quayaz hem de Sanala'nın hanımı... Vurdum kellesini :mrgreen:
Back
Top Bottom