Search results for query: *

1. Oyun çok sıradan ve düz

Oyunda bize sunulan diplomasi demişsinizde şuanda diplomasi diye birşey yok oyunda. Diplomasiden en basit şekilde savaş bile ilan edemiyorsunuz. İleride güzel bir diplomasi gelecektir EA olduğunu unutmamak lazım.
  2. Kimse savaş açmıyor

Bana gayet açıyorlar ?. Sen aç ?
  3. Mancınık Kuramıyorum

Hmm, ben o kuşatma tamamlanınca savaşa dahil oluyorum. O yüzden de savaş içinde mancınık göremedim hiç. Peki o zaman mancınık göremiyorsak kontrol edemiyorsak o aşamada mancınık yapmanın ne avantajı var ne faydası var ?

Mancınık görüp kontrol edebiliyorsun. Kuşatmaya başladığın zaman önce kamp kurulur ortada bar dolar bar dolduktan sonra saldırı başlatabilirsin. Başlatmayıp koçbaşı, kule, mancınık vb. inşa edebilirsin ama önce kampın bitmesi lazım. İnşa tamamlandıktan sonra saldırı emri verirsen savaş esnasında kullanabilirsin.
  4. Savaşlardaki FPS sorunu (Özellikle kuşatma)

2060 + ryzen 2700x ile haritada 144fps alabiliyorum, kuşatmaya gelince çok insan varsa (savaş boyutu 700) 40-50 fps. Meydan savaşlarında fps daha iyi kuşatmaya göre.

Sizin 3-4.nesil i5 ler ile çok düşük fps almanız normal gözüküyor çok işlemciye yüklenen bir oyun çünkü.
  5. Going to War/Influence

If you attack villages as ruler/vassal you will lose around 300 influence, dunno why. So its not about declaring war.
  6. Arzagos/Istiana Komplosu

Vlandia kuzait aserai scripted olarak savaş ilan etti ve görev olarak bu 3 krallığı yok et görevi geldi. Sanırım komplo her ilerlediğinde oyuna bir etkisi oluyor. Her seferinde farklı bir komplo oluyor. Ben gidip ikisiylede konuştuğumda hiçbirşey demiyorlar merhaba uzun zaman oldu, hoşçakal bu kadar.
  7. Aşırı zengin lordlar krallığa katılmıyor

Ejderha sancağını aldım, krallığı kurdum. Lord ayartmaya çalışıyorum ikna ediyorum para istiyor ama bi bakıyorum lordun 600k altını var. Bende 500k var. Oto teklif deyince tüm envanteri lorda veriyor ancak istediğinin çeyreği bile dolmuyor. Sonuç olarak koca krallığımda sadece ben ve yoldaşlar...
  8. Oyunda nasıl hızlı bir şekilde para kasılır? (kısa rehber)

Katılıyorum. Tek hata kervan, ben 1 dükkandan en fazla 400-500 alırken günlük kervanlarım 1000 den aşağı getirmiyor.
Back
Top Bottom