Search results for query: *

1. Yetgin

[WB][SP]BannerWar V2

karakter kamerası da bannerlorddaki gibi ayarlanabilse çok iyi olur. ''-'' tuşu ile karakterimizden (nativedekinden) biraz daha uzaklaşmaktan bahsediyorum. bu mümkün mü?
  2. Yetgin

[WB][SP]BannerWar V2

Öncelikle emeği geçen herkesin ellerine sağlık. Sabırsızlıkla bu modun çıkmasını bekliyoruz ama lütfen bu da Bannerlord gibi bizi çok bekletmesin.
  3. Yetgin

Warband oyun kamera ayarlarını hangi klasörde bulabilirim?

[QUOTE = "Eärendil Ardamírë, gönderi: 9603100, üye: 500132"]
    Belki de buradaki özel kamera dizisi sizin için ilgi çekicidir:
    [URL unfurl = "true"] https://forums.taleworlds.com/index.php?threads/modified-custom-3rd-person-camera-for-wb.352627/ [/ URL]
    [/ALINTI]
    Teşekkür ederim.
  4. Yetgin

Warband oyun kamera ayarlarını hangi klasörde bulabilirim?

Oyunda kamerayı hangi klasörde bulabilirim?
  5. Yetgin

3. kişi bakış açısını daha fazla uzaklaştırabilir miyiz?

(Warband) Oyun içindeki ayarlar kullanmadan (num+ ve num- tuşları) 3. kişi bakış kamera uzaklığını daha çok arttırmak istiyorum. Bunun için hangi dosyaya bakmalıyım?
  6. Yetgin

[Ders]Kodlama,Modelleme,Kaplama & Warband'a İtem Ekleme[Linkler Güncellendi 2020!]

Açıkcası bu konu Modelleme ve Kaplama, UVmap, Oyuna item eklemeyi vs. kapsıyor ve dersler arasında kodlamayla ilgili herhangi bir ders yok.Baştaki kodlama diye belirtilmiş derslerde tamamen programlar yardımı ile yazılımdaki basit değişiklikleri kapsıyor.Bu dersi hazırlayan dostlar da şuan forumda aktif değil bildiğim kadarıyla ancak forumda kodlama ile aktif olarak ilgilenen mod severlerden yardım alırsan soruna yanıt bulacağını düşünüyorum.
    Teşekkür ederim.
  7. Yetgin

[DERS] Köy Ekleme Ve İçeriğini Düzenleme (Warband)

Bu köyde gezecek köylü sayısı nasıl ayarlanabilir? Ve köye yeni npc nasıl eklenir? Modul sistem olmadan olur mu?
  8. Yetgin

Görev Ekleme

Bana yardımcı olabilir misiniz? Module system olmadan warbandda, herhangi bir köyün içinde gezen kişilerin sayısını nasıl ayarlayabilirim?
  9. Yetgin

Görev Ekleme

Bana yardımcı olabilir misiniz? Module system olmadan warbandda, herhangi bir köyün içinde gezen kişilerin sayısını nasıl ayarlayabilirim?
  10. Yetgin

[Ders]Kodlama,Modelleme,Kaplama & Warband'a İtem Ekleme[Linkler Güncellendi 2020!]

11. Yetgin

[BL] Mod Dersleri

Burası bannerlord modlamasıyla ilgili bir konu ve module sistemsiz ayarlayabileceğini de sanmam .
    Teşekkür ederim
  12. Yetgin

[BL] Mod Dersleri

13. Yetgin

Mount&Blade Mod Yapımcıları Soru - Cevap Konusu

Arkadaşlar warbandda herhangi bir köyün içinde gezen köylülerin sayısını nasıl ayarlayabilirim? Ama module system kullanmadan.
Back
Top Bottom