Search results for query: *

• Users: Cheeko
  • Content: Threads
  • Order by date
  1. Cheeko

Tarafıma çektiğim lord ile bugda kaldım şaka gibi

Az önce bi kale fethettim daha sonra tüm askerleri kaleye bırakıp başka asker toplamak için köylere gezmeye çıkarken düşman krallıktan bir lord 40 kişi ile bana geldi. Savaşsak yenilcem durduk yere sıkıntı çıkıcak kaçsam kaçamam yanımda yoldaşlar dışında kimse yok, dur dedim ben şunu ikna edeyim...
  2. Cheeko

Kardeşini bulabilen var mı?

Kardeşimi arıyorum, sürekli olarak aynı şehirde görüldüğünü söylüyor oyun bana ama şehrin altını üstüne getirdim handa yok zindanda yok şehre girdim tek tek herkese baktım sormaya çalıştım yok adam kayıp. Nasıl bulurum, bulabilen varsa bi aydınlatsın.
  3. Cheeko

Açık zula ne işe yarıyor?

Bilen biri varsa anlatabilir mi? Şehir gıda sorunu çektiğinde yemek koymak işe yaramıyor. At inek vs koyuyorsun onları da kullanmıyorlar. Ne işe yarıyor bu özellik.
  4. Cheeko

Şehir ve Kalelerde gıda stoğu sorunu

Bu sorunu nasıl çözeceğim. Köylerim yağmalanmıyor özellikle etraftaki çapulcu haydut vs kim varsa temizliyorum üretimi arttıracak bütün geliştirmeleri yapıyorum ama gıda - ye düşüyor bu da refahı azaltıyor.
  5. Cheeko

Nüfuz arttırma yolları

Farkettiğim üzere nüfuzla ilgili problemi olan ve nasıl arttırılacağını bilmeyen çok arkadaş var. Öncelikle belirmek istiyorum ki yağmaladığınız kervanlar -300 nüfuz verir ve aşırı şekilde nüfuz düşürürmümkün olduğunca yağmalamayın Nüfuzu arttırmak için krallık arayüzünden politikalar kısmından...
  6. Cheeko

Dükkan açma rehberi

Hangi şehirde dükkan açacağınızı belirlemek için; 1. Öncelikle bakılması gereken ilk şey en az savaşta olan krallık hangisi, sonuçta açtığınız dükkanda ürettiğiniz ürünleri öncelikle olabildiğince fazla şehre satmaya çalışacaksınız ve bunu da şehre gelip giden kervanlarla yapacaksınız. Bütün...
  7. Cheeko

Hangi şehirde hangi dükkan daha iyi oluyor?

Refah seviyeleri falan önemli tabi ama, mesela kıyı şehirlerinde şarap güneyde gümüş daha iyi para getiriyor gibisinden olaylar var. Bunlarda deneyimlerinizi paylaşır mısınız hangi şehirde ne dükkanında iyi para kazandınız deneme yanılma yapmaktansa belirli şehirlerde o tarz dükkanlara odaklanırız.
  8. Cheeko

Oyuna girip save yüklerken crash yemek

Merhaba beyler. Alakası var mı bilmiyorum ama dün gece oyundayken esc ye basmak yerine yanlışlıkla laptopun power tuşuna basıp pc yi kapadım. Daha sonra pc açılınca bannerlorda girecekken "Game shut down unexpectedly on previous session would you like to enable safe mode." hatasınıverdi, evet...
Back
Top Bottom