Search results for query: *

1. numlock01

Mount&Blade II: Bannerlord | Developer Blog 10!

ee arkadaşlar, var mı bir gelişme?
  2. numlock01

Mod İstek ve Fikirleri

600'yıllarda geçen, Göktürkler, Tang Hanedanlığı, Silla, Goguryo ve Beakçe krallığını kapsayan bir asya modu yapılsa güzel olmaz mı?
  3. numlock01

At ve Kılıç: Warband - Savaş Taktiklerinizi Anlatın [Alımlara Devam!!]

Hurraaa ! ben emiri veririm gerisine karışmam. :grin:
  4. numlock01

Kazak Atamanlığı Senaryosu (Anlatım)

Ömer Yiğit said:
    Merhaba,
    Arkadaşlar size bu konu da kazak atamanlığı senaryosunu anlatacağım. Kazak senaryosunun bir sürü faydası var. Mesela, Lehistan talibini öldürüp muhteşem bir silah kara gürz silahını alma gibi. Çok fazla uzatmadan nasıl yapacağınızı anlatmaya başlayayım ben.
    İlk önce 100 kadar nam toplamamız lazım. Nam toplamak zor diyorsanız bir hile vereyim; ctrl+é tuşlarına basarak çıkan komut satırına cheatmenu yazın. Sonra kamp menüsüne gidin ve ''Hile Menüsü'' yazan yere tıklayın. Orada karakterin namını arttır yazısı var oraya her tıklayışınız da 100 nam kazanırsınız. Yeterli namımızı topladık diyelim sonra kara gürz macerasına atılıyoruz.
    Kara gürz görevinin anlatımı için HatasizCooL arkadaşımızın açtığı konuya bakın.
    Kara gürzü aldıktan sonra Ivan Barabash adlı taht talibine gidiyoruz. Ve bize kazak atamanı olmak istediğini söyleyecek mutlaka kabul edin. Ondan sonra Barabash'ı ataman yapıyoruz. Yaptıktan sonra bize rus çarlığını ortadan kaldırma gibi biraz görev verecek. Böyle böyle görevleri yaparken, kara gürz görevin de yanımıza aldığımız Albay Zagloba kral olmak isteyecek. Biz de bu sefer onu kral yapacağız. Ama o bize ''Cesaretini kanıtladın sen kral ol.'' diyecek.
    Ve senaryo bitecek.
    Zagloba Lehistan senaryosunda.Sen karıştırmışsın.
  5. numlock01

Oyunlarda En Sevdiğiniz Diyaloglar ve Sözler

Don't Move
          Cpt.Price
    left them pass
          Cpt.Price
  6. numlock01

Civilazation Platformu

carrier said:
    Öyle, 5'i oynamadım, ama Civ IV ek paketlerle falan süper. Ama ben gerçekçi oyunları severim, Osmanlı'da 1500 lü yıllarda Erwin Rommel doğunca oyunu bırakmıştım.

Bende Osmanlı'da Darius doğmuştu :mrgreen:
    Bu yabancı isimdekiler devşirme olmasın sakın ?  :grin:
  7. numlock01

İslam Hakkında Sorular (Merak ettiklerinizi sorun cevaplayalım)

Antiquarian said:
    Ateist olmak da riskli iş arkadaş.Allah varsa eğer sıçtın.
    İmzalık :grin:
  8. numlock01

Crack yapanlar hakkında

TheGloBalMan said:
    bladekingx said:
    Size bir şey önereceğim tabi söylemesi kolay ama şöyle bir şey olsa serialler sitenin belirli bir adresinde toplansa ordan giriş sağlansa crack le multiplayer e girenleri engellemek için iyi bir yöntem değilmi ?
    EEee O crack Ole Kolay ddeqil Onun İçinde Binlerce Kod war  Bunu Yapan İnsan Oraya Girse Nolur Hem O kadar Oyun Yapan Ea ubisoft Bunların Hakkına Hiç Mi gelmez Böle Fikir.
    Türkçe katledildi.Geçmiş olsun
  9. numlock01

Ordu Hadisesi

Ivan reis verdiyse Kazaklara isyan başlatmalısın.Yani Kazaklara saldır.Cevap bu olmayada bilir.Ama denemekte fayda var  :grin:
  10. numlock01

Şehir suyunu Zehirleme

cyprus2 said:
    Arkadaşlar Kuşatma Esnasında Şehir Suyunu Zerihle Seçenegi Var ama Ben bir Türlü yapamadım Her defasında başaramadınız diyo bilen varmı Nasıl yapıldıgını ?
    Ne yedüğü belli olmayan şeylere tıklamanı tasiye etmem :smile: Mazallah idam midan diyolar.Yazık olur  :cry:
  11. numlock01

çift kılıç kullanmak

kk33 said:
    arkadaşlar savaş müziklerinin arasına dombrayıda koydum :smile: artık nasıl bişi olduğunu hayal edin 4 nala giderken :smile:

fakat çift kılıç da kullanmak istiyorum? bir yama vs ile mümkünmü? kalkan yerine bir kılıç daha?
    Ben bu fantaziyi bir yerden hatırlıyorum
    Kürşad ve Kırk çerisi
  12. numlock01

lehistan mı rusyamı isveç mi

batu1119 said:
    evettt en güçlü 3 krallık arasında yapılan bir anket bendew karar veremedim sizin oylarınıza bakacam  :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:
    3 krallık demişsin 4 krallık yazmışsın ne iş :grin: ?
  13. numlock01

Ordu Hadisesi

iyide biraz açıklayın ki yardım edelim.Görevde ne diyor ne isteniliyor bunları bilememiz lazım.Biz Aynştayn değiliz ki görevleri aklımızda tutalım.
  14. numlock01

Oyunda Çok Kötüyüm

Abi askerleri isyan ettirmeyi nasıl becerdin ya  :?: Düşmanla birleşip saldırma olayı falan.Ben hiç tanık olmadım.Eşya çaldırmayada aynı şekilde.
  15. numlock01

Level Haziran 2011

colombos said:
    kart sesli adamın müziğimi sesi yaşlı gibi olan
    O tür parçalara Throat singing deniyor.Gırtlaktan şarkı söylüyorlar.Türklere ait bir gelenektir.
  16. numlock01

Oyunda nesne miktarını Değiştirme (YARDIM)

LasioN said:
    Merhaba Arkadaşlar,
    Geçenlerde gördüm arkadaşın elinde 1000 tane humbura yani el bombası var bu ve bunun gibi nesnelerin sayısını nasıl değiştire bilirim.?
    Humbura nedir la ? :grin: Humbara olmasın :grin:
  17. numlock01

Nordlar ve Rodoklar çok güçsüz?

Opethian said:
    Evet atlı birimleri yok bunların hepsi yaya. Şuan swadia ile oynuyorum tek bir savaş bile kaybetmedim bunlara karşı. Rodok çavuşuymuş yok nord herosuymuş (ki en elit birimler bunlar sanırım) efenim salıyorum swadia şövalyelerimi haşırt huşurt doğruyorlar. Şahsen şuan 30küsür şövalyem var tek bi kayıp vermeden her savaşı kazanıyorum artık sarmamaya başladı. Zorluk seviyesi deseniz normalde (aldığım darbe) yapayzeka falanda fullde sorun nerde anlamadım. Çokmu iyi oynuyorum acaba? Sizcede bunlar biraz güçsüz değilmi?
    Sen birde savaşa girmeden "sen geride beklerken askerlerin saldırmasını emret" seçeneğine tıkla ozaman doğramayı görürsün :grin:
  18. numlock01

Başkenti nasıl belirleyebilirim?

Oyun kitaba göre yapıldığı için bazı değişmeyen özellikler var.Mesela o dönemki Rus Çarlığının başkenti Moskova ise Değiştiremezsin.
  19. numlock01

Acil Bug

Oğuz Khan said:
    Belliki Satın Almamışsın.
    Yinede Sorunu Söyleyim Versiyonu Yükselt 1.140 Yap.
    Buglar ile oyunun orjinal olup olmadığı arasında hiçbir bağlantı yoktur. :grin:
  20. numlock01

ateş kılıç köy

Kont Racozius said:
    köyü yak ya da git mirza ya söyle ben istemiyorum bu köyü de hem salla köylüleri paralarını veriyorlarsa sorun yok . :grin:  :twisted:
    Cani ! :grin:
Back
Top Bottom