Search results for query: *

• Users: zeduser10
  • Content: Threads
  • Order by date
  1. Neredeyse 2 yıl sonra geri döndüm oyun Mükemmel !!!!!!

En son 2 yıl gibi bir zaman önce hakaret ettiğim, sinirden kudurduğum dönem vardı oyun için. ban yemiştim forumdan gelmedim sonrasında. oyunu erken erişimden çıkarılınca bile güvenmedim. bir kaç patch daha atılmasını bekledim 3 5 ay kadar . bu mayıs ayında oynamaya başladım tekrar. Oyunda ne...
  2. Resolved smithing perks bonuses are removed when we load

özet : Nasıl Çoğaltılır : Hile kullandınız mı ve öyleyse hangileri : Sahne Adı (ilgiliyse): Medya (Ekran Görüntüleri ve Video): Bilgisayar Özellikleri : İŞLETİM SİSTEMİ: GPU: GPU Sürücü Sürümü: İŞLEMCİ: VERİ DEPOSU: Anakart: Depolama Aygıtı (HDD/SSD):
  3. Bazı zırh değerleri bug mu yoksa öyle mi ?

Merhabalar, asil katmanlı zırh eldiveni 31 veriyor , asil bronz kaplamalı omuz zırhlı boyunluk 16 gövde- 19 kol veriyor. tam olarak kafama takılan şey şu cheat kısmını açtığımda bile bunlar kadar güçlü eşyalar yok. oyunun 50 ci günlerde nasıl bunlar elime geçti. tam olarak anlamadım görüntü bug...
  4. 1.8.0 oyun karakter'e isim koyma yerinde yada oyuna girişte donuyor.

merhaba, dünden beri oyuna giriş yapmaya çalışıyorum bir türlü başaramadım. oyunu açmamda sıkıntı yok. save dosyam çok eski olduğu için silmiştim. yeni bir tane oluştururken karakter'e isim koyma ekranına kadar bir sıkıntı yok, sonrasında isim değiştirirken %90 donuyor. yada çok hızlı geçersem...
  5. Haydut sorunsalı buna artık çözüm gelicek mi ?

Haydutlara karşı yapılacak bir düzenleme bana mı ufak geliyor bir tek ? bu kadar zamandır düşünülmedi mi anlayamıyorum. Fikir : Alınan kale, kentlere atanan 30 yada 40 süvari askeri olan, sefer harita hızı yüksek olan bir ordu koymak. atanan kent yada kalede devriye gezicek. ücretlerinide bir...
  6. Refah durdurma

Merhabalar, oyun da 2 şehrim 3 kalem var sahibi olduğum aşırı geliştiler. Yiyecek sıkıntısı yaşıyorum 1 sene öncesi gibi. Bu refahı durdurmamın bir yolu yok mu.? politikalardan yaparsam, gelişmemiş başka klan üyelerim, benimki 1 2 kent im gelişimi duracak, gerileyecek. Kent e yada kaleye refahı...
  7. Karakter yetenek sorusu, map hızı try hardlar gelin pls

Oyunda kavramları anlayamıyorum tam olarak 1- binicilik 100 level talenti ,Kemankeş, Senin formasyonundaki menzilli askerler için at sırtında isabet hassasiyetini azalt. Aktif olması için komutan diyor. Bunu aktif etmek için yanımda duran NUSUN kardeşim yeterlimi onda açık. asıl sorum...
  8. Krallık kurup politika daki unsurlar.

Bu politikalarda belirsiz olaylar var. Bunları anlayabilenler varsa yazarsa sevinirim 1- toprak vergisi= seçtiğimde benden -200 dinar gibi rakam yiyorum. Açıklama az çok 100 kere tekrar tekrar okuyunca birşey anladım sanırsam . köy gelirinin %5i eşraf lara gidiyor sanırsam. Gidiyor ama ne...
  9. İdarecilik de vali yetenekleri hakkında

Arkadaşlar şimdi idare kasmak oyundaki en kolay yetenek olsa gerek şimdi ben +200 yetenekdeyim. bu vali yetenekleri nasıl işliyor mantığı . ben o yeteneği aldığımda şehire koyduğum valiyi mi etkiliyor ? çünkü ana kahramanımız vali olamıyor. ben error.
  10. Karakter oluştururken combat zorluğu getirilmiş.

Al için zorluk kısmı eklenmiş. Bunu beta da deniyenler açıkca anlatabilir mi arasındaki fark ı. sanırsam biz önceden sadece normal oynuyor olsak gerek. veteran ve challenging eklenmiş.
  11. Şehir yemek problemi çıldırdı oyun!!

Arkadaşlar 150 günden fazla 2 şehire sahibim. herşeyi 3level yerleşimin. wythuin eşim de vali yiyecek oranı +25 di . 160 depo. ama şuan save kafayı yedi +25 e alıyorum ama ne olduysa 2 gün sonra -50 oluyor. 3 gün sonra depo bitiyor. garnizon 40 asker. yemek yiyen yok. refah 5500 6k arası yüksek...
  12. Krallığıma katılmak için destek istiyor(Tek başıma yapamam toplu destek verelim :D)

haha paralı askerleri direk kendime çekmeye çalıştım . benden maddi destek lazım dedi. ne kadar olabilir diye otomatik yaptım. tüm eşyamı paramı alıyor %30 bile zor doldu. sanırsam hepimiz el ele verip 2m para ile çekicez :D
  13. Kuşatmada sıkıntı(çıldırtdı) Al!!

Arkadaşlar kale, şehir fark etmez kuşatmalar da asker kontrolleri benim kontrolümde başlamıyor ve birleşiyorlar sinirden küfür etmek istiyorum artık. demek istediğim atlı okçu, normal okçu , süvari, piyade birleşiyorlar. hepsi sadece 2 bölmede birleşiyor. 1 ve 2 olarak. hızları düşük ...
  14. Askerler buglumu hatalımı tasarlanmış ? görsel eklendi.

Arkadaşlar bu konuyu hiç görmedim forumda askerler problem li sanırsam düşünceme göre. örnekler : 1- batanya cidacıları - yabanisi = tek elli ve fırlatma yeteneklerine sahip 130- 130 ama sağ tık resimlerinde elinde gönderli silah var ? yeteneği az olan silahı niye taşıyor 2-hem kendimiz hemde...
Back
Top Bottom