Search results for query: *

• Users: n1sanc1
  • Content: Threads
  • Order by date
  1. n1sanc1

Tiger Knight: Empire War

Bannerlordu beklediğimiz şu günlerde biraz olsun içimizdeki meydan savaşları tutkusunu giderebilecek bir oyun çıktı arkadaşlar.Forum işlerinden pek anlamadığım için resim atamayacağım.Onun yerine steam link bırakacağım.Umarım sizde ücretsiz olan bu oyuna bir şans verir ve denersiniz. (Tiger...
  2. n1sanc1

Bugsuz vea Bugu en az olan Modlar ?

Bugu azalmış ve zevkli mod tavsiyesi verebilecek varmı ? Listeye bak demeyin tavsiye rica ediyorum
  3. n1sanc1

Lehistanın başındaki sorunum

Lehistanın başına geçtim sefere çıkıcam lakin yeni sefer başlattığımda lordlarım yanıma gelmiyor 1 2 tane geliyor beni takip et dedikden 2dk sonrada sıvışıyorlar.İlişki durumu bile farketmiyor bazen 90 lık ilişkim olan adam kaçıyor bazen -lerde ilişki durumum olanlar ayrılmıyor.Ne menem iştir...
  4. n1sanc1

Mısır'daki Meseleler

Mısır’da Devlet Başkanı Hüsnü Mübarek’in açıklaması ardından hükümetin bugün istifasını sunmasına rağmen isyan ateşi sönmedi. Sokağa çıkma yasağı ve ordunun uyarılarını dinlemeyen halk ülke genelinde meydanlara çıktı. Sokaklar “Mübarek defol” diyerek yaklaşık 30 yıldır süren iktidarın düşmesini...
  5. n1sanc1

Atsız Mod Varmı?

Arkadaşlar atın olmadığı 1 mod çıktımı warband'a bilen duyan yardımcı olsun ?  :oops:
  6. n1sanc1

Krallık isimleri nasıl düzeltilebilir?

Arkadaşlar The Eagle And The Radiant Cross modunu oynuyorum ve krallık isimler kingdom 1 kingdom 2 kingdom 3 die gözüküyor sadece 2 krallıgın adı dogru yazılmış 4 tanesi kingdom die sürüp gidiyor.Düzeltilmesi için modun faction dosyasında yapılması gereken deişikligi yaptım sanıyorum ama bişi...
  7. n1sanc1

Osmanlı nın içinde oldugu güzel bir Mod

Çin modlarına bakarkene böle 1 mod buldum çok aradıgım cıkmasını istedigim içinde Osmanlı unsuru bulunsunda nası olursa olsn dedigim 1 mod buldum.1495 yıllarında Yıldırım Bayezid in padişahlıgında(Normalde o tarihlerde Sultan 2.Bayezid ama idare edin yabancılar yapmış sonuçta) Osmanlı(Örmeli...
  8. n1sanc1

Sistem hakkında

Arkadaşlar 1 paket ile asker sayısı 2000 e kadar cıkabiliyormuş.Ben sistemimi yeniliyicegimde(şuanki haliyle 70 düşman askeri gördümmü felaket kasıor  :D :x  ) oyun en rahat nası 1 pc özelliginde oynanır bunu en iyi playerleri bilir diye düşündüm.Başka yerlerdende bulurum ama modları en iyi nası...
Back
Top Bottom