Search results for query: *

1. n1sanc1

[WB][SP] Cihat ve Haçlılar v6 Çıktı !!!

Mod'un başında oyuna girmeden selçuklu senaryosuna tıklayınca ''hash vector failed at index'' hatasını veriyor neden acaba ?
    Senaryosuz oynatıyor
  2. n1sanc1

Tiger Knight: Empire War

Şimdi her oyunda olduğu gibi bu oyunda da kendi becerilerine uygun ordu sınıfını seçmeni tavsiye ederim.Ama hiç bir sınıfı küçümseme ve onun neler yapabileceğini bilerek savaş.Mesela orduyu birlikte tuttuğun sürece wei nin piyadeleri, çoğu asker sınıfı ile güçlü zırhları ve uzun mızrakları sayesinde kapışır alır alamasa bile yüksek kayıp verdilir ama işini bilen bir generalin komuta ettiği wu piyadesi tarafından kuş gibi avlanabilir. Wu piyadesi de okçulardan çok fazla hasar alır süvarilerin altında çabucak ezilir...Bunun gibi şeyler
  3. n1sanc1

Ne demek okçu yararsız :grin: Ben okçu kasıyorum 7 lwlim 8 lwl e 90k exp kaldı.Yeri geldi süvari birliğine ezildim ama yeri geldi f5 skilli ile ne ordular dağıttım.En efsane savaşlarımı okçu birliğimle yapmışımdır.
    Ben Göktürk lejyonundan Jumong.
    Lejyonumuza bekleriz (:
  4. n1sanc1

Aynen upgrade bölümünden askerin ne giyerse onları giyebiliyorsun.Sorusu olan arkadaşlar sorabilirler yardımcı oluruz her türlü.Benim oyundaki adım Jumong eklerseniz beraberde takılabiliriz
  5. n1sanc1

Bannerlordu beklediğimiz şu günlerde biraz olsun içimizdeki meydan savaşları tutkusunu giderebilecek bir oyun çıktı arkadaşlar.Forum işlerinden pek anlamadığım için resim atamayacağım.Onun yerine steam link bırakacağım.Umarım sizde ücretsiz olan bu oyuna bir şans verir ve denersiniz. (Tiger...
  6. n1sanc1

[WB][SP] KIYIM: 1270 | YENİ İPTAL HABERİ

Afedersin %85 hazır olduğunu görmemişim.Merakla bekliyoruz kolay gelsin
  7. n1sanc1

[WB][SP] KIYIM: 1270 | YENİ İPTAL HABERİ

Çıkış tarihine 25 gün kaldıysa çoğu bitmiş olmalı öyle değil mi ?
  8. n1sanc1

Prophesy of Pendor Türkçe Yama

Kararlı biriyse bize söylediği gibi 3.8 çıkınca yayınlayacaktır.
  9. n1sanc1

Rakun94 18 19 gündür foruma girmemiş yanlış görmüyorsam  :cry:
  10. n1sanc1

Ben konuştum modun 3.8 versiyonu geldiğinde yayınlıyacakmış. Birileri küfür etti die alınmış
  11. n1sanc1

Kim sövdü bu adama bir adım beri gelsin 
  12. n1sanc1

[S] Prophesy of Pendor v3.7063 - Türkçe Dil Desteği Çalışması

Sen onlara bakma iyi gidiyorsun. Mod geliştirmede bi ton abuk subuk mod çalışması var bir  yılı geçkin hala uğraşıyorlar.Senin çalışman başlayalı bir ay olmadı ve tek başınasın.Biz şikayet etmeden bekleriz kolay gelsin :smile:
  13. n1sanc1

[S] Prophesy of Pendor v3.7063 - Türkçe Dil Desteği Çalışması

Büyük bir heyecan ve hevesle bekliyoruz başarılar :smile:
  14. n1sanc1

Nova Aetas. Türkçe çeviri İPTAL!!!

İnşallah başarıyla biter kolay gelsin  :shock:
  15. n1sanc1

HAARP ve bir deprem tahminin gerçekleşmesi

Bilim adamları deprem dedeler 'Türkiye deprem bölgesidir' diyor siz hala haarp bizi harap etti diyorsunuz.Alın okuyun daha öncelerdede böyle depremler oldu olacakda

http://www.haberturk.com/yazarlar/murat-bardakci/683841-jeologlardan-ricamdir-lutfen-evliya-celebinin-yazdiklarina-da-bir-bakin
  16. n1sanc1

Lehistanın başındaki sorunum

Tabiki Zaten mareşali değiştirme seçenegi yok
  17. n1sanc1

Bugsuz vea Bugu en az olan Modlar ?

Bugu azalmış ve zevkli mod tavsiyesi verebilecek varmı ? Listeye bak demeyin tavsiye rica ediyorum
  18. n1sanc1

kral olmaktan nasıl ıstıfa edebilirim

Sen 1 isyan başlat bitir kazan senin topraklarında dahil hükümdarı isyanı kazanan kişi olur.Tabi vergisini sen alırsın
  19. n1sanc1

Yaw bu ne iş ! Senaryolar?

Leh senaryosu 100 nam da başlıyor.100 nam olunca  Albay Andrej Kimicic (adı tam doğru olmayabilir) e gidicen.1 başladımmı gerisi gelir
Back
Top Bottom