Search results for query: *

1. 1.1.0 yamasını indirme

Selamlar. Bazı arkadaşlar 1.1.0 yamasını indirememiş hemen nasıl indirebileceğinizi yazıyorum zaten çok kolay birazdan da deneyimleyeceğim. 1. Önce steam kütüphanemize giriyoruz. 2. Bannerlord'a sağ tıklıyoruz ve özellikler diyoruz. 3. Yukarıda ki başlıklardan en sağda "Betalar"'ı seçiyoruz. 4...
  2. Başka bir Krallığın Kralı olabiliyor muyuz ?

Ben kendi krallığımı kurmadım. komployu durduramadım ve ejder sancağını da Khuzait lideri olan Monchug'a verdim. Bir şekilde Khuzaitler'in başına geçebilir miyim? Tahtı Monchug'un elinden alabilir miyim ? Yoksa yeni bir save açıp bu sefer kendi krallığımı kurmak için mi oynayayım?
  3. Hamilelik

Ben Yana ile evlendim şuan ilişkimiz "3". 2 Tane kalem var. Kalelerden birine Yana'yı vali atadım ve "Burada bir süre bekle" seçeneğine tıkladım. Günlerce bekledim (7-8 gün) daha sonra sefere çıktım aylar yıllar geçti ama hala hamile kalmadı. Aynı şeyleri tekrar yaptım yine hamile kalmadı. Bu...
  4. Nüfus

Öncelikle merhaba arkadaşlar "Sefer" modunda uzun vakit geçirdim çok eğleniyorum, 2 tane kalem 3 tane köyüm bir de dükkanım var. Ordum da bayağı bir sağlam. Khuzaitler'e bağlıyım ve Kalradya'da çok güçlüyüz ama ben iki tane kervan yağmaladım nüfusum -620 oldu nasıl artırabilirim. Bir yolu var mı...
  5. Resolved Fps Drop

Sistemim Ekran Kartı: AMD RX570 İşlemci: Ryzen 3 2200g 3.5 ghz Ram : 8gb Oyunu 40 saat oynadım ve çok eğleniyorum ama Fps drop ve optimizasyon sorunu var maalesef. İyi fps değerleri almama rağmen Fps drop yiyorum. İleri yamalarda düzelecektir ama yeni gelen 1.0.5 yaması ile oyunu oynayamaz...
Back
Top Bottom