Search results for query: *

1. 1.1.0 yamasını indirme

Selamlar. Bazı arkadaşlar 1.1.0 yamasını indirememiş hemen nasıl indirebileceğinizi yazıyorum zaten çok kolay birazdan da deneyimleyeceğim. 1. Önce steam kütüphanemize giriyoruz. 2. Bannerlord'a sağ tıklıyoruz ve özellikler diyoruz. 3. Yukarıda ki başlıklardan en sağda "Betalar"'ı seçiyoruz. 4...
  2. Başka bir Krallığın Kralı olabiliyor muyuz ?

Şimdilik Kurulmuyor.
    Daha sonra gelecek mi böyle bir özellik açıklama yapıldı mı? Blogları ben takip edemedim.
  3. Başka bir Krallığın Kralı olabiliyor muyuz ?

Ben kendi krallığımı kurmadım. komployu durduramadım ve ejder sancağını da Khuzait lideri olan Monchug'a verdim. Bir şekilde Khuzaitler'in başına geçebilir miyim? Tahtı Monchug'un elinden alabilir miyim ? Yoksa yeni bir save açıp bu sefer kendi krallığımı kurmak için mi oynayayım?
  4. Hamilelik

Başkan problem kadındamı sende mi bi hekime gitmekte fayda var ?? İşin şakası siz ne çabuk ilerlediniz ben daha kale alamadım
    bende ondan korkuyorum zaten. Karakteri oluştururken bi hata mı yaptık bu eleman iktidarsız heralde :grin:
    Birliğine al kadını uzaktan olmuyo biliyosun.
    Aynı kalede beraber kalmamız yetmiyor mu ?
  5. Hamilelik

Ben Yana ile evlendim şuan ilişkimiz "3". 2 Tane kalem var. Kalelerden birine Yana'yı vali atadım ve "Burada bir süre bekle" seçeneğine tıkladım. Günlerce bekledim (7-8 gün) daha sonra sefere çıktım aylar yıllar geçti ama hala hamile kalmadı. Aynı şeyleri tekrar yaptım yine hamile kalmadı. Bu...
  6. Nüfus

Nüfuz arttırmak için, bağlı olduğun krallık arayüzünde politikalar kısmından nüfuz veren ve kanul edilebilecek politikaları geçirebilirsin günlük olarak + nüfuz veren politikalar var. Ama şuan nüfuzun ekside olduğu için yapabileceğin şey esir aldığın askerleri krallığına ait ama senin olmayan bir şehrin zindanına bağışlayabilirsin gayet güzel nüfuz veriyor. Onun dışında yine o şehirlerin garnizonuna asker bağışlarsan nüfuz verir.
    Çok teşekkür ederim. Yardımın için sağol
  7. Nüfus

Nüfuzdur hocam o nüfus olsa duramazsın.
    hahaha :grin: doğrudur dikkat etmemişim

Kervan yağmaladığın zaman her ervan -300 nüfuz veriyor

nasıl artırabilirim peki tekrardan.
  8. Nüfus

Öncelikle merhaba arkadaşlar "Sefer" modunda uzun vakit geçirdim çok eğleniyorum, 2 tane kalem 3 tane köyüm bir de dükkanım var. Ordum da bayağı bir sağlam. Khuzaitler'e bağlıyım ve Kalradya'da çok güçlüyüz ama ben iki tane kervan yağmaladım nüfusum -620 oldu nasıl artırabilirim. Bir yolu var mı...
  9. Resolved Fps Drop

Merhabalar, karşılaştığınız FPS spike sorunlarının farkındayız fakat 1 sene sürmesi gibi ihtimal yok. Şu an çalışmalar yoğun bir şekilde devam ediyor ve her gelen performance patchi ile beraber oyunun daha da smooth oynanmasını umuyoruz. İyi oyunlar :smile:

Çalışmalarınızı tebrik ediyorum gerçekten çok iyisiniz. Kolay gelsin.
    Teşekkür ederim güzel yanıtınız için çok mutlu oldum.
  10. Oyunda nasıl hızlı bir şekilde para kasılır? (kısa rehber)

Çok güzel yazmışsın eline sağlık. Ayrıca bir krallığa bağlanıp krallıkla beraber savaşlara katılabilirsiniz savaşı kazanırsanız karşı tarafı yağmalıyorsunuz. Yağmadan çok temiz para geliyor.
  11. nüfusun bir anda -300e düşmesi

Benimki de bir anda -300 düştü büyük ihtimal kervan yağmalayınca oluyor bu. 2 Kervan yağmaladım şuan -620.
  12. 1.0.5 GÜNCELLEMESİ Performans

bu güncellemeyle daha çok fps drop yiyorum ben
  13. Resolved Fps Drop

Sistemim Ekran Kartı: AMD RX570 İşlemci: Ryzen 3 2200g 3.5 ghz Ram : 8gb Oyunu 40 saat oynadım ve çok eğleniyorum ama Fps drop ve optimizasyon sorunu var maalesef. İyi fps değerleri almama rağmen Fps drop yiyorum. İleri yamalarda düzelecektir ama yeni gelen 1.0.5 yaması ile oyunu oynayamaz...
  14. Sistem gereksinimleri

Ryzen 3 2200g
    Rx570 4 gb
    8gb ram

Savaş boyutu büyüdükçe fps bir hayli düşüyor ve çok fazla ani drop ile karşılaşıyorum tüm ayarları denedim. Bu tür sorunlarla başka oyunlarda karşılaşmadım ama Taleworlds'ün hemen düzelteceğine inanıyorum uzun yıllar bekledim ve gerçekten harika bir oyun olmuş. Sadece Optimizasyon ve fps dropların düzelmesi lazım.
  15. MULTIPLAYER

"Hızlı Maç" girersen sayar sen büyük ihtimalle "Özel Oyun" giriyorsundur.
Back
Top Bottom