Search results for query: *

• Users: SerdarSGRL
  • Content: Threads
  • Order by date
  1. Clanlar milyonlarca altın istiyor

Arkadaşlar clanları krallığıma çekeceğim zaman çok çok çok fazla dinar istiyorlar. 1 milyon dinar koyuyorum anlaşma barının %15i dolmuyor. krallıklar savaş açıyor kendi yoldaşlarımın birlikleriyle savunmaya çalışıyorum. Nasıl çözebilirim bu sorunu.
  2. Resolved e1.1.0 beta Turnuvada crash

Merhabalar sayın taleworlds ekibi normal sürümde pek çok turnuvaya girip kazandım. Beta sürümde yeni kayıt açtım ve turnuvaya girdiğimde 2. elemelerde düşmanı öldürüp elemeyi bitirdiğim an oyun crash hatası veriyor.
  3. Need More Info Oyuna girişte hata

Oyuna girerken hata veriyor oyun açılıyor ama oyunda krallık kararları verirken crash alıyorum hata resimde. Hata resmi
  4. Need More Info Krallıkta kritik karar seçince oyun çöküyor

30 saat oynadığım kayıtlı oyunumda krallık yönetiminde kritik karar verince oyun çöküyor kapanıyor örnek olarak fethedilen şehiri lordlara verirken bittiye bastığımda yada krallıktan çıkarken bittiye bastığımda. Oyuna yeniden başlamak istemiyorum çünkü saçma bir şekilde büyüyen kergitleri zar...
  5. Krallıktan erhangi bir karar verince oyun çöküyor

Arkadaşlar son e1.0.5 güncellemesinden sonra herhangi bir krallık kararı verince oyun çöküyor ne fethedilen şehirleri verebiliyorum nede krallığı terk edebiliyorum. Seçeneği seçip bittiye bastığım an oyun çöküyor varmı çözümünü bilen tüm modları kaldırıp girdim oyuna yararı olmadı.
Back
Top Bottom