Search results for query: *

• Users: Lothbrok93
  • Content: Threads
  • Order by date
  1. Lothbrok93

Need More Info Low FPS and Fps Drop

Hi guys, Before last version I play this game around 80-90 fps in campaign map and in the battlefield around 60-70fps. ( you can see below pics for graphics. ) But at new version ( 1.2.8. ) it being 40-50 fps in campaign map and in the battlefield around 25-30 fps. I don't know why. My GPU...
  2. Lothbrok93

Güncelleme sonrası FPS Düşüşü

Arkadaşlar merhaba, Son gelen güncellemeden önce kalan bir oyunum vardı, o oyuna devam ederken FPS 70 lerde seyir ediyordu. ( belki daha fazla) Fakat yeni oyun açmak istediğimde son gelen güncelleme de etkin oldu tabi ve sefer haritasında fps 30 larda seyir etmeye başladı. 30-40 arası gidip...
  3. Lothbrok93

Klan üye alımı hk

Merhaba, Klan alımı var mıdır ? Herhangi bir klana üye değilim ilk defa multi oynayacağım.
  4. Lothbrok93

Kervan Sorunu

arkadaşlar ben oyunu geforce now üzerinden oynuyorum. son yamadan sonra sanırım haritada dolaşan her birliğin ismi Uthred ' in birliği ya da kervanı olarak dolaşıyor. ( oyun ismim Uthred ) . bunu düzeltme şansım var mı ? bir de yeni eklenen itemler mi var oyunda bazı itemlerin ismi hatalı. acaba...
  5. Lothbrok93

Bannerlord Patch

beyler ben ilk defa oyun satın aldığım için bilmiyorum bu yeni patchleri özellikler girmek istediğiniz beta kısmından mı seçiyoruz yoksa oyuna direk girdiğimde 1.0.2 patchi yüklenmiş biçimde mi oynuyorum ? çünkü bannerlordu çalıştırınca e1.0.0 yazıyor güncelleme yapmama rağmen. şimdiden...
Back
Top Bottom