Search results for query: *

• Users: Shadower
  • Content: Threads
  • Order by date
  1. Shadower

Oyun crash veriyo 2 savaş yapıyorum crash yiyiyorum

2020-11-28_12.49.16_d67dc509acd22e81c20e1fb176b0c1ab bu crash dosyalarını gönderdikten sonra kopyalanan yerdi ilgilenmeniz için sanırım
  2. Shadower

İlginç modlar

Geçen mod ararken güzel bir moda denk geldim oyunu daha eğlenceli bir hale getiren savaştayken zamanı durduran sadece sizin hareket edebildiğiniz bir mod. Belli bir saniye boyunca zamanı durdurup saldırı gerçekleştirebiliyorsunuz aynı zamanda ok mızrak vs. atabiliyorsunuz ama ok ve mızrakların...
  3. Shadower

Ram ve ssd aldıktan sonraki ilk deneyimlerim

Arkadaşlar oyunu çıktığı gün almış birisi olarak ne çektiğimi az çok tahmin edebiliyorsunuzdur işte vay efenim oyun mu kasmıyor mutli mi oynayamıyorum türlü türlü sorunlarla baş etmeye çalıştım ta ki ssd ve ramim gelene kadar biraz uzatabilirim şimdiden kusuruma bakmayınız. Sistemim ve aldığım...
  4. Shadower

Resolved Optimizasyon meselesi....

Oyunu çıktığı ilk günden beri oynuyorum tabi oynamak denilirse,artık bu fps droplardan gına geldi kendimi bıçaklıyacam multiplayer giriyorum oyun Maşallah akıyo ( arada yine 1 2 fps drop yiyorum ama bu droplar muazzam derecede değil saniselik oluyo ) Singleplayer oynayam diyom girdiğim gibi...
  5. Shadower

Fps drop problemi ve çözüm süreci hakkında...

Oyunu çıktığı ilk günden almış birisi olarak yaklaşık 9 yama gelmesine rağmen düzelmeyen fps drop problemini bildirmek istedim bu sorun sadece singleplayerde yaşanıyor mutliplayer kısmında çok kısa süreliğine fps drop yiyorum ( bilgisayarın arkada çalıştırdığı uygulamalar yüzünden olabilir )...
Back
Top Bottom