Search results for query: *

1. DragonBlood

Tebaanın ödediği vergiyi ayarlayabilme

Oyuna eklense güzel olabileceğini düşündüğüm bir içerik. Vergiler düşürüldüğünde o yerleşim yeriyle ilişkilerimiz artıp yükselttiğimizde ise tam tersi olsa iyi olur diye düşünüyorum vergi sistemi ile ilgili bir mod var mı nexusmod a baktım ama bulamadım
  2. DragonBlood

Krallıklar arasındaki savaşlar uzun sürüyor

Yaklaşık 5-6 saatlik bir oyunda krallıklardan biri çok kale ve şehir kaybediyor bu durumda o krallıktaki lordların çabucak taraf değiştirmesine sebep oluyor ve o krallığın Kalradya'daki hükmü son buluyor Herhangi bir krallık diğerine savaş açınca 2-3 şehir almadan barış yapmıyorlar genelde ve...
  3. DragonBlood

Turnuvalara neden kendi ekipmanlarımızla katılıyoruz?

Bİr turnuvaya kayıt olayım para kazanayım dedim adamda öyle bir zırh var ki 5-10 vurabiliyorum anca herkese eşit ekipman verilse daha adil olur
  4. DragonBlood

Aseray kültürünün kervan bonusunun çalışmaması

Kültürleri deniyordum baktım aseray kültüründe kervan oluşturmak %30 daha ucuz ve %10'luk ticaret bonusu var ticaret kasarım diye seçtim. Normalde kervan oluşturmak 15000 dinar ama aseray kültürünü seçmeme rağmen hala 15000 olarak gözüküyor bonustan yararlanmam için aseray devletine mi katılmam...
Back
Top Bottom