Search results for query: *

1. DragonBlood

[SP] - Freelancer - Askerlik Modu

Bloc dostum modu kullanıyorum oldukça eğlenceli fakat haydut sığınağı kurmak neredeyse imkansız çünkü bir hayduta katıldığımda 10-15 kişi oluyorlar. Yapay zekaları yüzünden gidip lordların yanlarında dolaşıyorlar ve lordlar saldırıp yok ediyor haliyle 40kill şartı sıfırlanıyor. Bir haydut birliğine katılıp haydut asker toplayıp başka bir birliğe gidiyorum ama sanırım askerim olduğu için kabul etmiyorlar bir de 95 ün kasmak çok zor köylülere saldırsak 3 ün falan geliyor bu konuda bir dengeleme yapabilirseniz çok müteşekkir olurum
  2. DragonBlood

[SP] - Freelancer - Askerlik Modu

Harika bir mod daha da gelişmesini umuyorum
  3. DragonBlood

Armağan Yavuz Bugün Chapter Yayınında

Harikulade! bilgilendirme için teşekkür ederim
  4. DragonBlood

Bu 0 kişiyle dolaşma mevzusu ne zaman çözülecek ?

Tek bir toprağı kalmış devletlerdeki sorun bu paralı askerler zayfıladığı için o devlete katılıyor ama sürekli son kale ve köy arasında gidip geliyorlar yeni bir yerleşim yeri de fethedemiiyorlar 0 askerle dolaşma olayı da sanırsam o lordlar yaralı çünkü can değeri %20 nin altına düşünce savaşa giremiyorsunuz eğer tek kişilik orduyla biriyleriyle savaşıp az canınız kaldığınızda siz de 0 kişi olarak gözüküyorsunuz
  5. DragonBlood

Tebaanın ödediği vergiyi ayarlayabilme

Bannerlord Tweaks üzerinde ayarı olabilir.
    bir bakayım teşekkürler
  6. DragonBlood

Tebaanın ödediği vergiyi ayarlayabilme

Oyuna eklense güzel olabileceğini düşündüğüm bir içerik. Vergiler düşürüldüğünde o yerleşim yeriyle ilişkilerimiz artıp yükselttiğimizde ise tam tersi olsa iyi olur diye düşünüyorum vergi sistemi ile ilgili bir mod var mı nexusmod a baktım ama bulamadım
  7. DragonBlood

Lordların acemi askerleri

Bir başka nedeni de biz bir yerleşim yerindeki insanlarla ilişkimiz artınca o kişilerden daha iyi ve daha fazla asker alabiliyoruzz. Mesela khuzaitlerde oyunun ortalarına doğru atlı birimler çıkıyor köylerde veya şehirlerde ama npcler bunu yapamıyor. ne zaman bir lordu takip etsem gidip köyden sadece acemi alıyor hiç gelişmiş bir ünite aldığını görmedim ve o askerle bir başka orduya katılıyor veya savaşıyor bu yüzden askerleri tecrübe alamadan ölüyorlar ve yeni acemiler katılıyor orduya(oyunu son oynadığım versiyon 1.3.0 idi değişmiş olabiliir)
  8. DragonBlood

8gb ram ile oynanır mı?

ayarlar neyde peki
    düşük ayarlarda oynuyorum ceset sayısı yüksek
  9. DragonBlood

8gb ram ile oynanır mı?

Aynı sisteme sahibim 1000 kişilik savaş bile yapabilirsin ama bazen takılabilir
  10. DragonBlood

Güncelleme ne zaman gelir?

güncellemeler 20.00 da veya 23.00 da geliyor saat 20.00 ı geçti umudumuz 23.00
  11. DragonBlood

Oyunda devletim neden kafasına göre savaş açıyor?

1.30 yamasında düzeltildi o sorun
  12. DragonBlood

Aşırı Hantal TaleWorlds

Bir aylık erken erişim oyunu için biraz ağır konuşmuşsunuz. Ben yaklaşık 120 saat oynadım ve artık yama geldikçe açıp oynuyorum neler düzeltilmiş neler gelmiş diye. "Oyun 8 senedir geliştiriliyor" diyenler için oyun ile birlikte aynı zamanda oyun motoru da geliştirildi bu 8 senede. Benim tavsiyem oyuna biraz zaman verin.
  13. DragonBlood

Kurulan Orduyu Takip Etme Bug'ı.

Şehirde beklerken birden ışınlanma bugu da bu olaydan kaynaklanıyor.
  14. DragonBlood

[ANKET] Ele Geçirdiğiniz Komutanlara/Soylulara Ne Yapıyorsunuz?

Savaşıp savaşıp salıyorum ilişki gelişiyor :grin:
  15. DragonBlood

The Content of Today's Micro-patch

• At least 25 days of truce time after peace.
    Finally
  16. DragonBlood

TALEWORLDS BİZE T-SHIRT SAT

Flama şeklinde faction bayrakları da satılsa çok iyi olur.
    Bence de iyi fikir güney imparatorluğunun bayrağı ile odamı süslerim :grin:
  17. DragonBlood

Bannerlord Oynarken Dinlenen Müzikler

Müzikler bir oyundan aldığım zevki etkilediği için ben çoğunlukla oyunun kendi müziklerini dinlemek isterim nadiren klasik müzik açıyorum
  18. DragonBlood

TALEWORLDS LÜTFEN DÜZELT ŞUNU

160 kişilik 80 süvari 80 atlı okçu ile 800 kişilik batanya ordusunu 2 defa yokettim
  19. DragonBlood

Farklı Yollar ile Yerleşimleri Ele Geçirmek

Oyunun bu versiyonunda devredışı olabilir çünkü kuşattığım çoğu şehirde veya kalede ya 2-3günlük yiyecek ya da 0 yiyecek oluyor daha o mekanikler tam oturmamış o yüzden önümüzde güncellemeleri merakla takip ediyorum
Back
Top Bottom