Search results for query: *

• Users: Edarin
  • Content: Threads
  • Order by date
  1. Edarin

Epic Games Store ve Bannerlord

Epic Games Store da gezerken denk geldim, bannerlord 31 martta çıkış yapması gerekirken hala çıkış yapmamış? Bilgisi olan var mı? Ne zaman gelecek EGS'a?
  2. Edarin

Resolved 1.4.0 Oyuna giremiyorum?

Oyunun ilk yükleme ekranı bittikten sonra sinematik girmeden kendi kendine kapanıyor?
  3. Edarin

2017'deki oynanış videosundaki efektler nerede?

Bu videoyu dikkatli izlerseniz anlayacaksınız. Atların arkalarından çıkan duman efektleri toz efektlerinin şu ankine nazaran hiç alakası yok. Mızrağı sapladığında uçan kan partikül efektlerinin de alakası yok. Miğferinden yansıyan ışıkların da hiçbir alakası yok. O videoda, 3 yıl öncesinde her...
  4. Edarin

Kuşatma Savunmasındaki Saçma Olaylar.

Umarım yetkili biri görür ve gerekeni yapar. Şimdi anlatıyorum: Savaş başlamadan önce Total War oyunlarında olduğu gibi askerlerimin nerede duracaklarını ayarlıyordum. Çok güzel ayarladım, savaşa başladım ve ne göreyim? Ayarladığım askerler benim dediğimi bırakıp eski yerlerine geri dönüyorlar...
  5. Edarin

Resolved Kuşatma Savaşında "Saldırı" Emri Verince Oluşan Büyük Optimizasyon Hatası

Tirby Kalesini kuşattım ve savaşa girdim. Önce her şey normaldi, FPS her zamanki gibiydi. Ardından biraz bekledim ve askerlerimin hepsine "Charge" emri verdim. Olan oldu. 5 - 10 FPS almaya başladım. Sistemim: GTX 1060 6GB *********** Ryzen 5 1500x ***********16GB 3200mhz RAM *********** Oyun...
  6. Edarin

Ana karakterim ne zaman ölüyor?

1120 yılındayım. Karakterim ne zaman ölecek? Ya da karakteri ölen var mı? Varsa ne zaman öldü karakteri? Yardımcı olursanız sevinirim.
  7. Edarin

Resolved Vlandian Köyündeki FPS Sıkıntısı

Köyün ismi Etirburg, köyümü yağmalayan bir lord ile köyün içinde muharebeye girdim. Ve FPS 20 - 40 civarında seyrediyordu zira normalde 70 - 80 civarı. Çimenlerin fazlalığından mıdır bilinmez ama bu köyde savaş yapmak tam bir işkence. Performans ayarlarım "Çok Yüksek" olarak ayarlı.
  8. Edarin

Resolved Lord Salonunda Gölge Hatası

Merhaba, Rovalt lord salonunda tahtta otururken böyle bir hata oluşuyor: / Shift'e bastığımda oluyor.
  9. Edarin

Resolved Revyl Haritasında Bazı Grafik Hataları

Revyl Haritasında bir kuşatma savaşındayken öldüm ve haritada gezinirken şöyle bir grafik hatası fark ettim: https://hizliresim.com/0T7jjh
  10. Edarin

Dost birliklerin üzerindeki sancakların boyutunun ayarlanabilir olmasını isterdim

Kullanıcının isteğine bağlı olarak boyutlarının ayarlanmasını çok isterdim. Zira bana çok büyük geliyorlar. Kapatınca da olmuyor. Keşke küçültebilseydim.
  11. Edarin

Resolved Ansiklopedide kendi adımı aratınca oyun kapandı.

Sorun yukarıda belirtildiği gibidir.
  12. Edarin

Acilen Düzeltilmesi, Eklenmesi Gerekenler

-Kusatma yapay zekası (Büyük oranda düzelmiş olsa da hala birçok sorun mevcut) -Kuşatma optimizasyonu ve genel olarak optimizasyon -Lordların tecrübeli askerler yetiştirebilmesi gerek -Redditde oyunun kodlarında bulunan ve daha aktif edilmemiş güzel mi güzel içerikler eklenmeli -Yeni zırhlar...
  13. Edarin

Atlı Birliklerin Pozisyon Alamaması (BUG)

Başlıkta da belirttiğim gibi ya süvari birliklerim, ya da atlı okçu birliklerim her savaşta bu şekilde spawn oluyorlar: https://hizliresim.com/MTH1S2
  14. Edarin

65 Yaşındaki Adam Böyle mi Görünür?!?

1.3.0 Güncellemesinden sonra ak sakallı ben, bir anda böyle oldum: https://hizliresim.com/B8aJ5d şimdi sorarım. 65 yaşındaki adam böyle mi görünür?
  15. Edarin

Bence TaleWorlds beklentiyi düşürmeye çalışıyor.

Bildiğiniz gibi duyurunun üzerinden 8 yıl geçti ve beklenti çok imkansız bir seviyeye yükseldi. Bazılarınca o kadar imkansız bir seviyeye geldi ki değil TW, Rockstar'ın bile yapamayacağı seviyeye. İşte bu yüzden TW, oyunu EA'e en temel sürümüyle çıkardı ki beklenti düşsün. Bu şekilde nihai sürüm...
  16. Edarin

I think TW is trying to lower the expectation.

8 years since the announcement. And naturally the expectation has increased a lot, to an impossible level. So, i think TW are trying to lower the expectation because if they are do that, final version will please everyone. Of course up to final version, they will lot of content add. What are you...
  17. Edarin

Resolved Haritalardaki tutarsızlık

Anlatmaya çalıştığım şeyi hemen bir örnekle izah edeyim. Vlandia-Battania arasındaki topraklarda Ab Comer Kalesi yakınlarında yaz mevsiminde, yemyeşil bir arazide meydan muharebesi yapacaktım. Saldırı! tuşuna bastığım gibi bir de ne göreyim? O yemyeşil araziden yaz mevsiminden eser kalmamış...
  18. Edarin

Resolved LOD'nin Çirkinliği

Başlıkta demek istediğim şey aslında bu fotoğrafta (https://hizliresim.com/L0O4nZ) çok bariz bir biçimde belli oluyor. Bu olay hafif dağlık, engebeli arazilerde çok göze batmasa da bunun gibi düz meydanlarda, ovalarda göze ziyadesiyle çok batmakta.
  19. Edarin

Resolved Ağaçların İçinden Geçebilme Bug'ı

Yukarıda da belirttiğim gibi meydan muharebelerinde bazı ağaçların içinden geçilebiliyor. Bahsettiğim bug'a ait fotoğraf: https://hizliresim.com/Sc1llf
  20. Edarin

Güncelleme ne zaman gelir?

Arkadaşlar güncelleme ne zaman gelir sizce?
Back
Top Bottom