Search results for query: *

1. In Progress Playing 10 min and after crashes

Hatayı aldığınız sırada ne yaptığınızı yazmanızı istedim. Rastgele oluşan çökmeler mi yoksa belirli bir eylem sonucu oluşan çökme mi olduğunu belirtmeniz sorunu bulmamızda çok yardımcı olacaktır. Beta versiyonuna geçtiğiniz için bu tür çökmelerin olması çok normal ama çözmek için elimizden geleni yapıyoruz. Bu sırada Steam üzerinden oynuyorsanız oyun dosyalarının bütünlüğünü kontrol etmenizde fayda var. Ve her hangi bir mod kullanıyorsanız lütfen modu kaldırıp bir daha sorunu tekrarlamayı deneyin.
    Evet sanırım sorun bayrak modundan kaynaklanıyor. İlgilendiğiniz için teşekkür ederim. Kolay gelsin.
  2. In Progress Playing 10 min and after crashes

I will inform the devs about the issue. In the meantime can you please share your PC specs and make sure the game files are intact. And please describe what you were doing when the crash occurred, or is this a random crash that happens at random occasions. As we have stated in the patch notes earlier, switching to Beta versions might cause crashes. But we will try to find the source of the problem and fix it as soon as possible.

I think it happens after winning the war.
  3. In Progress Playing 10 min and after crashes

I don't know what is this. I am playing about 10 minutes and game crashes. This happened after installing the new beta.
  4. e1.4.0 Beta Yaması, e1.3.0 Ana Yaması ve e1.3.1 Mini Yaması Çevirisi & Yapılacaklar Listesi Çevirisi

Betayı yüklüyorum ama yorumlardan korkmaya başladım. Crash falan diyorlar. Acaba yüklemese myidim? Save de sıkıntı çıkar mı?
  5. e1.4.0 Beta Yaması, e1.3.0 Ana Yaması ve e1.3.1 Mini Yaması Çevirisi & Yapılacaklar Listesi Çevirisi

Öyle deme ya eskiden 90 karda 1.3 MB oyunlar vardı ??
    Haklısın. Ama bir anda geldi anında yüklendi yok oldu. Komikti yani :grin: Artık şu oyundan durduk yere atmasınıda düzeltseler. Oyunda halkla konuşurken falan crash yiyorum. Belli yerlerde oluyor. Haydut sığınağına giricem yine crash. Can sıkıcı.
  6. e1.4.0 Beta Yaması, e1.3.0 Ana Yaması ve e1.3.1 Mini Yaması Çevirisi & Yapılacaklar Listesi Çevirisi

Az önce 1.3 mb'lik bir şey indi ama neydi anlamadım. Yeni yamaydı galba. O ne lan öyle sivrisinek gibi.
  7. Oyun içerisinde takıldığınız kısımlar

Savaş meydanında strateji haritası var mı? Yani yukarıdan meydana bakıp adamlarımızı dizebildiğimiz. Savaşı yönlendirebildiğimiz.
  8. Need More Info Oyun bir anda patlıyor

Ya gerçekten sıkıldım artık bu hatadan. Bilmiyorum yeni oyun mu başlatmalıyım acaba patchler geldikçe save dosyalarında sıkıntı mı oluyor bilmiyorum. Şehirdeki sivil biriyle konuşucam tıkladıgım anda oyun patlıyor. Haydut sığınağına giricem savaşa gir dediğim anda patlıyor. Kafasına göre yani...
  9. Need More Info The "Application Crash" error

The game closes for no reason. It shuts down while continuing to play. This is getting really boring now. Find a solution to this. I love the game, but such mistakes really boring now. Operating System: Windows 10 Pro 64-bit System Model: B450M S2H Processor: AMD Ryzen 5 3600 6-Core Processor...
  10. Need More Info İnsanlarla konuşunca oyun tıkanıyor

Biliyorum grubunuzda Türklerde var. İngilizce yazmakta zorlanacağım için Türkçe yazıcam. Lütfen okuyun. Bu görevi yapmak için söylediği şehire gidiyorum. Şehirdeki insanlarla konuş diyor. Konuşunca oyun öyle kalıyor. Tıkanıyor. Her defasında çıkıp tekrar girmek zorunda kalıyorum. Sanırım görevle...
  11. Resolved Shadow bug

'][/URL]
  12. Need More Info Interesting thing on the floor

I forgot the name of the city, I think it's only in that city. There is such a thing on the ground. I think it's a texture bug. '][/URL]
Back
Top Bottom