Search results for query: *

1. Resolved Battania Şehri Olan Dungylasa Gitmeyin!

Benimde sorunum düzeldi.Teşekkür ediyorum Taleworlds ekibine.
  2. Resolved Sancak taşıyan askerler nerede ?

Oyunun bazı oynanış videoları ve fragmanlarında sancak taşıyan askerler vardı.Şuan oyuna eklenmedi mi? Yada bir ayarı mı var ?
  3. Resolved Oyunun donup kalması (spesifik bir kervan veya ordu kaynaklı olduğunu düşünüyorum)

şehirde durduğum süre boyunca her türlü etkinliği yapabiliyorum ancak oyun akmaya başladıktan sonra donup kalıyor.oyunun, ... .. .. 'in kervanı adında bir kervan görününce donduğunu tahmin ediyorum.birkaç kez denedim her seferinde o kervan göründüğünde dondu.Umarım yakın zamanda çözülür ve 5...
  4. Resolved Battania Şehri Olan Dungylasa Gitmeyin!

Oyunda Battania şehri olan Dungylasa gittim ve çıktığımda nereye gidersem gideyim oyun donuyor ve öylece kalıyor.Hangi yöne gidersem gideyim donup kaldığı için 4 kere yeniden başlattım oyunu tık yok.Kaydımı silmem mi lazım şimdi?
    aynı sorunu yaşıyorum.Şehir adını tam hatırlamıyorum ama sorun şehirden çıkmakla alakalı değil.Şehirde beklesemde oyun donuyor,oyun sadece bir tane kervan(adı uzundu baya)geçtiğinde donuyor.O kervan görünene kadar sorun yok,göründükten 1 sn sonra donuyor.
Back
Top Bottom