Search results for query: *

1. Puchacz

Karakter Geliştirme Sistemi

warbanddaki sistemin gelmesi gerek bencede
  2. Puchacz

Mount & Blade II: Bannerlord Türkçe Dublaj-Seslendirme

Çok güzel olmuş emeğinize sesinize sağlık dahada geliştireceğinizi ümit ediyorum
  3. Puchacz

Ranked(Dereceli) Sistem ve Voice Chat

Sizin gibi düşünmeyen bir ton insan var / geldi - geçti ve bu insanlar şu an en iyi yerlerde, en güzel rolleri yapıyorlar.
    İşte bu yüzden sunucular isterlerse voice chati kapatabilir ve rol yazı ile döner, sizde sizin gibi düşünen insanlarla oynayabilirsiniz. Sesli rol yapmak isteyen oyuncularda sesli rolün açık olduğu serverlarda oynayabilir. Bizim tek istediğimiz seçim yapabileceğimiz bir altyapının oluşması diyerek noktayı koyuyorum. İyi forumlar.
  4. Puchacz

Ben VoiceChat'e oldum olası karşıyım. Zaten ranged class overpowered durumda, oyun iyice CS:GO'ya dönecek. Bir başka konuda da aynılarını söylemiştim, normal sunucularda trollüğün, ear-rape'in önüne geçilemez. Hele de Warband'daki metin tacizini düşünürsek, mmhhh...
    Ben voice chati zaten ilerideki roleplay serverlarına altyapı olabilmesi için istiyorum. En azından holdfast'deki gibi sadece çevrenin duyabileceği şekilde bir mikrofon özelliği gelebilir bence ayrıca trolleyenleri muteleyebiliriz.
  5. Puchacz

multiplayer server öneri

Dediğin sistem zaten banerlordda var. Costum server browserdan serverları seçip girebilirsin sadece matchmakingle girmene gerek yok.oyun bittikten sonrada yeni map yükleme olayı puplic serverlar açılınca düzene girecektir.
  6. Puchacz

Sight - Bannerlord eSpor

Takipdeyim
  7. Puchacz

Arkadaşlar bildiğiniz gibi oyun e-spora çok uygun (Özellikle captain modu) bence en kısa sürede ranked sistemine geçilmeli ayrıca voice chat özelliğide gelmesi çok iyi olur biliyorum bazılarınız saçma diyebilir ama captain modunda takım ile iletişim çok önemli yazı yazarak çok vakit kaybı...
  8. Puchacz

Sığınak Baskını Yardım

Mükemmel cevap aşırı faydası olacaktır evet ! ben az önce tammaladım askerlerimi iyice geliştirdim ve birlik bölümünü açtıktan sonra 10 adet imparator lejyonu askeri yetiştirdim ve sığınaklara girdiğim zaman full + full olmasına rağmen rahatlıkla görevi tamamladım

NOT ASKERİ BİRLİK KISMINDAN EN GELİŞMİŞ BİRLİKLERİNİZİ EN ÜST SIRAYA DİZİNİZ ARDINDAN SIĞINAKLARA GİRDİĞİNİZ ZAMAN O ASKERLER YANINIZA GELECEKTİR, SONRA KÖYLÜ GELMESİN KAYBEDERİZ :sad:
    ''KONU CÖZÜMLENMİSTİR''
    Ejderha sancağı görevindenmi bahsediyorsun? Ben görevi aldım 3 parça bulmam gerekiyo fakat sığnağı yendiğim halde parçayı alamıyorum sorun sadece bendemi yoksa oyundanmı kaynaklı bir hata?
  9. Puchacz

Sancak Parçası Görevi Hatası

Aynı sorun bendede var ne kadar sığnağa girersem gireyim parçayı vermiyor. Umarım en kısa sürede düzeltirler
  10. Puchacz

Oyun içerisinde takıldığınız kısımlar

Ejderha sancağı görevinde takıldım bende umarın en kısa sürede düzeltirler
Back
Top Bottom