Search results for query: *

1. Money Bug in game version 1.2.7

I don't use any mods or cheats. There is a money bug when selling slaves. I leave the video I recorded myself. Game version 1.2.7. Please fix this mistake. After selling the captives, I have to release them one by one in order not to spoil the realism.
  2. Yeni Bug Yine Bug

Öncelikle hiçbir mod ya da hile kullanmıyorum. Esir satarken para bug ı oluyor. Kendi kaydettiğim videoyu bırakıyorum. Oyun versiyonuna veya modsuz olduğuna bakmak isteyenler en baştan, istemeyenler 40.saniyeden sonrasını izleyebilir. Başlığı doğru yere açmadıysam özür dilerim. Başlığımı...
  3. [WB][SP]Diplomacy 4.litdum (v1.7 yayınlandı - 28.02.2023)

Arkadaşlar iyi akşamlar,

Bu litdum modda bayıldıktan sonra biliyorsunuz askerlerimizi kontrol edebiliyoruz. Ancak benim şöyle bir sorum olucak sizlere. Örneğin benim ordumda svadyalı keskin nişancılar, svadyalı avcılar , npc'ler var. Litdum mod ayarlarından sadece sıradan askerleri kullan komutuyla npc'leri devre dışı bırakıyorum. ama bu sefer de kaliteli birimlerim yerine öldüğüm zaman beni svadyalı avcıya atıyor oyun. Ben diğer birliklerim arasında geçiş yapabilir miyim? Böyle bir seçenek var mı?

Cevaplarınız için şimdiden teşekkürler, sağlıklı günler dilerim.
Back
Top Bottom