Search results for query: *

• Users: sipahi_89
  • Content: Threads
  • Order by date
  1. sipahi_89

bilgisayarımla ilgili bi soru

arkadaşlar aşağıdaki resimde kırmızı daire içine aldığım programları kaldırırsam bilgisayarıma zararı olur  mu? ya da hangilerini kaldırmamda sakınca yoktur? bilgisi olanlar cevap verirse sevinirim
  2. sipahi_89

yeni bir laptop?

arkadaşlar yeni bir laptop alacağım sizce ne almalıyım özellikle yeni çıkan oyunları kaldırabilecek bi şey istiyorum 2000tl ayırdım bunun için önerilerinizi bekliyorum
  3. sipahi_89

ufak bi sorum var lütfen yardım edin

tüm forumu aradım taradım ama native e nasıl katanayı ekleyeceğimi bulamadım eskiden tihr şehrinde mi neydi ama artık yok zırhı ve küçük kılıcı rivaceğ şehrinde buluyıorum ama büyük katanayı hiç bi yerde bulamadım nasıl ekleyebilrim oyuna satışa falan sunabilmek için bi upload falan yapabilir...
  4. sipahi_89

iphone sahiplerinden bir rica

arkadaşlar iphone u olanlar varsa ve elinizde rus ruleti oyunu varsa yollayabilir misiniz
  5. sipahi_89

medieval 2 total war oynayanlardan bir istek

m2tw oynayan arkadaşlar eğer elinizde oyun kuruluysa bana granny2.dll dosyasını yollar mısınız? bendeki bilmediğmi bi sebepten hasar görmüş. boyutu 449 kb galiba
  6. sipahi_89

esirlerle ilgili bi soru

savaştan sonra esir aldığımız askerleri salıverme ya da kendi grubumuza alma seçenekleri var da onları idam etme neden yok? 2. soru şu serbest bıraktığımız esirler nereye gidiyor? haritadaki deserters denen kaçaklar o serbest bıraktıklarımız mı?
  7. sipahi_89

bilgisayardan anlayanlara soru (ekran kartıyla ilgili)

bende şu an ATI Radeon 9550 series  var 256 MBlik bi arkadaşım bana FX5200  128MB lik ekran kartı verdi. sorum şu 1)hangisi  daha iyi?               2) M&B oynamak için hangisini tavsiye edersiniz. şu an ATI takılı dx7 ile sorunsuz oynuyorum savaş büyüklüğü 100 ve texture detail %50          ...
  8. sipahi_89

bağırarak emir verilebilen bi mod var mı?

araştırdım ama bulamadım bi kaç modda çalışması devam ediyo ama onların dışında tamamlanmış bir modda bağırarak emir verme seçeneğini bulamadım bildiğiniz böyle bi mod var mı?
Back
Top Bottom