Search results for query: *

• Users: matrokor
  • Content: Threads
  • Order by date
  1. matrokor

Mod önerisi

Oyunu zevkini artıracak, düzeni bozmayacak mod önerisi?
  2. matrokor

Neden güncelleme gelmiyor

Uzun zamandır güncelleme gelmiyor. Bunun sebebi nedir?
  3. matrokor

Deniz savaşları

Çok merak ettiğim bir şey var oyunda ilerleyen zamanlarda deniz savaşları eklenicek mi? bunun hakkında herhangi bir açıklama yapıldı mı?
  4. matrokor

Ne yaptığını bilmeyen lordlar

Düşman topraklarında gezinirken bir olaya denk geldim. Düşman lord 52 askeriyle peşime düşmüş ben ise 82 kişiyim. Başta garipsedim ve etrafta başka lord var mı üzerime mi çullanıcaklar diye düşündüm. Baktığımda hiç lord yoktu. Bende saldırma kararı aldım fakat üstüne gidince kaçmaya başladı...
  5. matrokor

Bu oyun kaç gb ram istiyor?

Oyunun sistem gereksinimlerine baktığımda (steam) minimum 6 önerilen 8 gb ram diyor fakat oynayan insanları izlediğimde 12-15 gb civari bir ram kullanımı var yani 8 gb ramli bir sistem bu oyunu çalıştırmaz mı?
  6. matrokor

8gb ram ile oynanır mı?

Yeni bir sistem topladım ve sistemim 8gb rami var bannerlord oynarken sorun çıkarır mı? sistem -ryzen r5 2600 af -rx 580 8gb -8gb ram
  7. matrokor

En çok neyin eksikliğini hissediyorsunuz?

Oyun erken erişimde olduğu için bildiğiniz gibi birçok sorunu var sizi en çok rahatsız eden ve gelişmesini istediğiniz sorun nedir? Bir daha ki güncellemede ne gelmeli sizce?
  8. matrokor

Geforce now mod nasıl kurulur

başlıktada belirtiğim gibi Geforce nowa mod kurma şansımız varmı?
  9. matrokor

Yoldaşları yanına ışınlatma bugu

kaleniz veya şehiriniz yoksa bu bugu yapamazsınız misal diyelim ki bir savaş kaybettiniz ve tüm yoldaşlarınız dağıldı kalenize gidin ve o yoldaşı vali olarak atayın daha sonra üst kısıma çıkıcak ona tıklayıp birliğe al diyin ve tüm yoldaşlarınız için aynısını yapın esir olmadıkları sürece...
  10. matrokor

[Bug] Oyun ingilizce açılıyor?

oyuna her girdiğimde elimle türkçe yapıyorum ve hatırlamıyor ingilizce yapıyor sürekli bu olay son güncellemeden sonra oldu
  11. matrokor

Sizce hangi konsolla gelir?

M&B 2 Bannerlord sizce hangi konsolla gelicek?
  12. matrokor

[öneri] atölye savaşları

Bence oyunda atölye almak çok kolay neden herkes atölyesini satıyor? Kâr eden birisi neden dükkanını satsın ki Önerim : oyunda çok kâr eden dükkanları satmasınlar bizde sehirdeki haydutları parayla tutup atolyenin islerini aksatarak kârını düşürüp satmaya ikna ederiz ve alırız daha sonra o da...
  13. matrokor

[öneri] atölye savaşları (yaşayan şehir)

oyunda bir atölyeyi almak istediğimizde para vermemiz yeterli fakat bence bu kadar kolay olmamalı mesela o atölyenin sahibi buradan çok kazanıyorsa neden satsın ki? oyuna eklenmesini istediğim şey şu çok kâr eden bir atölyeyi almak bizide çok kâra sokar bu yüzden alması zor olmalı kafamdaki ise...
  14. matrokor

Oyuna devam et crash [Çözümü] + geforce now [Çözümü]

oyun bilgisayarınız da ise 1. çözüme bakın oyunu geforce now üzerinden oynuyorsanız 2. çözüme bakın çözüm 1 -steamdan kütüphanenize girin -oyuna gelip sağ tıklayın ve özellikler deyin -1.1.0 betasına katılın -oyuna giriş yapın -oyuna devam et diyin -şimdi karşınıza saveleriniz çıkıcak ve...
  15. matrokor

Büyük bir sorun oyun açılmıyor

2 gün önce konu açmıştım hala düzeltilmemiş oyuna devam et diyorum ve oyun çöküyor düzeltin lütfen 2 gündür oynayamıyorum not: betaya katılmadım 1.0.10'da oynuyorum
  16. matrokor

Bannerlord 2 geforce now da oynanamıyor

1.0.10 ile artık oyuna devam et dediğinizde oyun çöküyor ve geforce now kontrolü bize vermediği için ayarlardan 1.0.9 a dönemiyoruz yada 1.1.0 betaya katılamıyoruz oyun geforce now da oynanamaz durumda şuanda çözün lütfen taleworlds
  17. matrokor

Fps drop dan kurtuldum

önceden çok fps drop yiyordum ayarlarda denemediğim şey kalmamıştı ve sonra çözünürlük ayarlarının orada çözünürlük oranı var herkeste ilk ayarı 100 onu düşürünce görüntü sanki youtube video izliyorsunuzda kaliteyi düşürmüşsünüz gibi azalıyor fakat çok düşürmezseniz hissedilmiyor bile onu...
  18. matrokor

Garnizon bugu önemli

garnizona adam koymazsanız şehir/kale güvenliği hiç etkilenmiyor bu durumdan fakat az adam koyarsanız yetersiz korumadan dolayı eksi yemeye başlıyorsunuz bu baya mantıksız hiç kimse yokken sıkıntı yok az adam varken sıkıntı var ?
  19. matrokor

Krallıklara kafa tutucak haydut kampı

Krallığımın gıdası -4 yiyordu bende köylüleri rahatsız eden haydutlar olduğunu anlayıp etrafı gezmeye başladım bir haydut kampı gördüm görmez olaydım içinde 5 ordu var ve sayıları 1-(74) 2-(52) 3-(34) 4-(14) 5-(9) 183 kişiler ve haydut kampındalar biliyorsunuz haydut kamplarına girdiğinizde tüm...
  20. matrokor

Bannerlord geforce now

oyunu sistemim kaldırmadığı için geforce now dan oynuyorum internetim 16 mbps eğer internetimi 35 mbps ye çıkarırsam kalitesi atarmı bunu sormamın sebebi en az 50 istiyor ama bir değişiklik yaratırsa arttırmayı düşünüyorum?
Back
Top Bottom