Search results for query: *

1. matrokor

Mods bölgesindeki hiçbir şeyi açıp kapatmıyorum (GEFORCE NOW)

Onlar mod değil zaten oyunun kendisi. Onları açıp kapatamazsınız. Hep açıklar.
  2. matrokor

Mod önerisi

Modları kısaca açıklayayım istersen, modlib bazı modları kurmak için gereken bir temel mod
    Bannerlord Tweaks bir sürü şeyi değiştirebildiğin bir mod, oyundaki bazı şeyleri kendine uygun hale getirebiliyorsun işte daha hızlı seviye atlama askerlerin daha hızlı veya yavaş gelişsin birliklerin sınırı şu olsun hani çok geniş bir mod.
    Improved Garrisons kale garnizonlarını daha iyi hale getiriyor, garnizon kiralama garnizondaki askerleri eğitme, askerleri neye geliştirmek istiyorsun kaç tane garnizon istiyorsun gibi bir sürü özelliği var.
    BannerPeasants bayrağını taşıyor askerler kısaca bu, bunun bir sürü versiyonu var indirirken görürsün şöyle değişiyor 15 askerde 1 bayrak 20 askerde 1 bayrak 50 askerde 1 bayrak gibi.
    key's Royal Armoury, en sağlam ekipmanların bulunduğu bir pazar, hile değil çünkü hem böyle bir şeyin olmadı mantıklı hem bu pazara girmek için bayağı bir para veya influence harcıyorsun, yaklaşık 56 influence veya 5000 altın ile giriş yapıyorsun içerideki şeyleri satın alman gerekiyor kullanmak için.
    Settlement Icons buda şehirde görev var mı falan gibi şeyleri şehirlerin isimlerinin yanında çıkartıyor yani görev var mı bakmak için şehire girmene gerek kalmıyor
    Birde yanına diplomasi modu eklesek tadından yenmez. Zaman ayırıp açıkladığın için teşekkür ederim adamsın.
  3. matrokor

Mod önerisi

ModLib
    Bannerlord Tweaks
    Improved Garrisons 3.0
    BannerPeasants
    key's Royal Armoury
    Settlement Icons

Hepsi aynı anda yüklenince hata veriyor mu bilmiyorum ama denemekte zarar yok
    Deneyelim bakalım çökecek mi. :smile:
  4. matrokor

Mod önerisi

Oyunu zevkini artıracak, düzeni bozmayacak mod önerisi?
  5. matrokor

Nasıl savaş açmaya ikna edebilirim?

Saldırmak istediğin bir krallığın lorduna git. Diyaloglarda savaş açmak var o lorda saldırdığın an savaştasınız artık.
  6. matrokor

Neden güncelleme gelmiyor

Uzun zamandır güncelleme gelmiyor. Bunun sebebi nedir?
  7. matrokor

Bebe Ruhi'nin Maceraları.

Kral haklısın. Ama senin gibi olmayan çok kişi var. Bu konuyla alâkası olmayan çok kişi var. Ben onları videoda tutmaya hitaben konuştum
    Bence kitle kazanmak daha önemli örneğin enis kiraz oğlu attığı videolar nadiren milyonlar izlenir çoğunlukla 300k-500k civarında izleniyor ama kitlesini kazandığı için osurup video atsa hine 300k-500k izlenir o yüzden izlenicem diye şekilden şekle girersin ama kitle kazanamazsın sonra bir gün konun olmaz attığın video rezalet izlenmelere düşer bak zamanında youtubede milyonlar izlenen kişiler şuan 500k yı zor görüyor (örnek: mervan) arada önüme çıkarlar o da trende giren bir şeyi yaptıkları için sonra 2 güne yok olur giderler hine.
  8. matrokor

Deniz savaşları

dostum oyunda top tüfek yok mecburen o olmalı
    AC Odyssey oyununda da yok orada olayı şöyle çözmüşler ağır silah (çok uzağa gitmeyen yakınken atılması gereken mızraklar) uzak silah (klasik okçular) böyle bir şey yapılabilir bence.
  9. matrokor

Ben de bir zamanlar YouTube işleri ile uğraştım. Tecrübelerime göre (:grin:) video sürelerini ortalama 12dk tutmanı tavsiye ederim. En az 8 dk, en fazla 16 dk civarında olması idealdir bana göre bu tür videolar için.
    Dakika ile alakası yok ben ne videolar izledim 1 saat sıkılmadım ne videolar izledim 2 dakika sıkıntıdan öldüm tamamen içerik ve onun nasıl anlatıldığıyla alakalı bir durum yanlış bilgilendirip arkadaşı saçma sapan şeyler koyup videoyu uzatmasını istemeyin @Kropsy sen videonu yap kaç dakika olursa yayınla kanal büyüyünce 10dk yı geçersin.
  10. matrokor

Deniz savaşları

en iyi isteyin bu olmalı :mrgreen:
    İnşallah iki gemiyi yan yana getirip kara savaşı havasında bir savaş yapmayız.
  11. matrokor

Deniz savaşları

Resmen kendimi sorguladım, bunu mu demek istemiştim diye? Yani inanır mısın o bile fazla zannımca kaldı ki şu hali ile bile AC4'ün iki katı boyutunda iken oyunun sabitdisk'te ki konumu daha lokal bir aksiyona da razı haldeyim-iz. Çok tuhaf.
    Gerçekten bende kendimi sorguladım şu yorumdan sonra :grin:
  12. matrokor

Videoyu baştan aşağı izledim. Enis KİRAZOĞLU'nu örnek aldığını düşünüyorum ama çalmamışsın. Kendi yorumunu da güzelce katmışsın. Açıkcası ben sevdim abonede oldum.
  13. matrokor

Deniz savaşları

gemi savaşları da normal savaşlar gibi olabilirse güzel olurdu.Böyle 10-15 vs 10-15 gemi + işlevselleştirilmeli mesela okçularla alevli oklar,mızrakçılar,bordolama vb. Eğer sadece düşman gemisine çıkıp adam keseceksek hiç gelmesin daha iyi.
    AC 4 deki gibi olsa yeter bence.
  14. matrokor

Savaş Olmadığı Halde Ordu Toplayan Yapay Zeka

Vlandiya imparatorluğundayım, kimse ile savaş halinde değiliz ama lordlar sürekli ordu topluyor hemde 1500-2000 kişi geziyorlar. Boş yere nüfuz harcıyorlar ki savaşta bu kadar orduyla gezmiyorlar orası ayrı bi ironi :grin:
    Belki liderlik kasıyolardır :grin:
  15. matrokor

Deniz savaşları

Çok merak ettiğim bir şey var oyunda ilerleyen zamanlarda deniz savaşları eklenicek mi? bunun hakkında herhangi bir açıklama yapıldı mı?
  16. matrokor

Ne yaptığını bilmeyen lordlar

genellikle öyle takip etmesinin sebebi yanına bi ordu geleceğinden dolayı o duruma yapıyor mesela ben denedim haritada sabit kaldım o da sabit kaldı biraz zaman geçtikten sonra farklı lordlar gelmeye bşladı saldırı için gayet normal bi durum
    Güzel özellikmiş sevdim.
  17. matrokor

Beni ne zaman lord takip etse yarım günde iki üç tanesi daha geliyor saldırıyorlar gayet güzel bence.
    Gerçekten amaç buysa harika. Fakat 2 gün beni takip etti ve kimse gelmedi.
  18. matrokor

Muhtemelen seni kovalamıyor sen uzaklaşınca önceden gitmeye çalıştığı yere tekrar gidiyordur. Ben de olan o.
    Üstünde "Metin birliğini kovalıyor" yazıyo yaklaşınca "Metin birliğinden kaçıyor"yazıyor.
  19. matrokor

Düşman topraklarında gezinirken bir olaya denk geldim. Düşman lord 52 askeriyle peşime düşmüş ben ise 82 kişiyim. Başta garipsedim ve etrafta başka lord var mı üzerime mi çullanıcaklar diye düşündüm. Baktığımda hiç lord yoktu. Bende saldırma kararı aldım fakat üstüne gidince kaçmaya başladı...
  20. matrokor

Bu oyun kaç gb ram istiyor?

Dostum ramlarini oc yapmadan kolay kolay yakamazsın korkma zararı olmaz.Bu sorular forumlarda defalarca sorulup cevap alındığı için hoşgörüyle cevap alamayabilirsin.Konuyu açmadan önce sistem parçaları hakkında pek fazla bilgim yok gibi yorumlarını eklemeni tavsiye ederim.
    bence bu soruyu sormamdan onu anlayacaklardır :grin: hep konsol tarafındaydım ben o yüzden pek anlamıyorum pc den.
Back
Top Bottom