Search results for query: *

• Users: Hawkaurora
  • Content: Threads
  • Order by date
  1. Hawkaurora

[S] Phantasy Calradia - Türkçe Çeviri (Çıktı)

Ana Konular Phantasy Calradia Türkçe Başlık Phantasy Calradia Orjinal Başlık Çeviri ile İlgili Notlar 1) Türkçe çeviri, oyunun 1.158, modun 0.53 sürümü kullanılarak yapılmıştır. Diğer sürümlerde sorun çıkarabilir. Lütfen yamayı kurmadan önce sürümlerin doğru olup olmadığını kontrol edin. 2)...
  2. Hawkaurora

Kasma Sorunu (Sebebini de bilmiyorum :D)

Yine hergün oynadığım oyun, bugün açtım girdim Multiplayer'a oynadım bi 5 dk. Sonra durduk yere kasmaya başladı. Herhangi bir tuşa basılı tuttuğum zaman kasıyor oyun. Single'a geçtim onda da aynı. Grafik düşürüyorum yine olmuyor. Arada geçiyor yine kasmaya başlıyor. Multi oynayamaz oldum ya :D
  3. Hawkaurora

Grafik Hatası

Bugün ilginç bir hatayla karşılaştım. Oyunu açtığımda INI dosyası işleniyor yazısı cıkmadı Yüklendi biraz, sonra Kaplamalar yükleniyor yazısı cıktı, normal devam etti. Oyuna giriyim dedim, kayıtlı oyunumu açtım bi baktım böyle birşey.. Sonra çoklu oyuncuya giriyim dedim, girdim bir haritaya...
  4. Hawkaurora

Add New Game..

My Games'den Add new game'e tıladıktan sonra serial girme ekranı geliyor.. ama malum oraya 16 haneli yazılıyor ama benim serial 25 haneli :) nasıl halledicem ben bunu :)
  5. Hawkaurora

Oyundan Atma(Grup geliştirirken..)

İyi gunler.. Benim sorunum grubumdaki herhangi bir asker toplulugunu bir üst seviyeye getirirken oyundan atması.. mesela 7 tane Nord Acemisi var.. bunlardan 6sını Nord Yayası yaptım diyelim..7.'e bastığım anda oyundan atıyor..onceleri boyle bi sorun yoktu..145. gunumdeyim oyunda..yeni basladı...
  6. Hawkaurora

Esir Kurtarmak

Konu silinebilir.
Back
Top Bottom