Search results for query: *

1. Hawkaurora

Gpu Optimizasyonu

Güçlü işlemci istiyor bu oyun kalabalık sahneler için. Dediğiniz savaşta 660 kişilik bir yapay zeka hesaplamasından bahsediyoruz. Sesler, yol bulmaları, aksiyonları. Her işlemcinin harcı değil maalesef.
  2. Hawkaurora

Güle Güle Kalradya

Yan etkinlik lazım bu oyuna yan. Ana görev yok zaten de yan etkinliklerle bir uğraşımız olur. Assassin's Creed güzel yapıyor bunu. Toplanabilirler, bilmeceler vs.
    Ne bileyim gizli saklı bir yerlerdeki özel eşyalara ulaşmamızı sağlayacak uğraştırıcı etkinlikler eklense oyuna fena olmaz.
  3. Hawkaurora

Bannerlord Oynarken Pc Kapandı ??

Gelen elektrik akımında dengesizlik olduysa PSU akım koruması devreye girmiştir. Malum ülkemizde pek sağlıklı değil elektrik hatları.
  4. Hawkaurora

Bence TaleWorlds beklentiyi düşürmeye çalışıyor.

Ne yalan söyleyeyim ben kafa yormuyorum 8 senede mi çıkardılar 15 senede mi, TW ne yapmaya çalışıyor, yol haritası ne, neler eklenecek falan. EA olduğunu bilerek 120 TL verdik aldık, 40 saat denedik, oyunun potansiyelinin modlama desteğiyle de yüksek olduğunu gördük bekliyoruz. Şu an sadece güncellemeden güncellemeye açıyorum oyunu. Tam sürüme kadar herhangi bir beklenti içerisinde değilim. Herkese de tavsiye ederim.
  5. Hawkaurora

Samsung Online Mağazası Mount & Blade II: Bannerlord Steam Oyun Kodu Kampanyası

Eh ürünleri başka mecralardan ayrı ayrı alınca daha hesaplı oluyor ama siz bilirsiniz yine de.
  6. Hawkaurora

PERİSNO TÜRKÇE YAMA %99

@nustycash @Türkşad
    Estağfurullah kötü bir niyetim yoktu söylerken.
    Bu hata da büyük ihtimal oyunun orijinalinde olup da modla birlikte değişen satırlar direkt eski dil dosyasından alındığı için oldu. Keza köy, kale, lord isimleri de bu şekilde aynı kalmış.
    Tekrar söylüyorum elinize sağlık, kolay gelsin.
  7. Hawkaurora

PERİSNO TÜRKÇE YAMA %99

Elinize sağlık ama özensiz bir çeviri. Örnek olması için söylüyorum, elflerin leydisi Kral Graveth olarak geçiyor.
  8. Hawkaurora

büyük patch..

Hızlı savaşta denedim sadece. Şu an ekran kartı bellek kullanımında bir sıkıntı var gibi. Anında dolup drop başlatıyor.
  9. Hawkaurora

Resolved Böyle Saçma Bir Bug olamaz. Sadece Bende Olamaz.

Şimdilik çare bu mod.
  10. Hawkaurora

Ekran kartı pin soket sorunu.

Bir önceki konunuza baktım da güç kaynağı belirtilmemiş belirtir misiniz? Umarım yeterli gelir o ekran kartına.
    6+2 pin olmadığına emin misiniz genelde o şekilde olur da?
  11. Hawkaurora

FPS Çözüm Önerileri (Ceviri)

Karakter Detayı. Biri bana şu ayarın modeller üzerinde nasıl bir etki etkisi olduğunu söyleyebilir mi? Hiçbir fark göremiyorum Çok Düşük ve Çok Yüksek arasında. Ancak kalabalık alanlarda +10 FPS'lik bir etkisi var.
  12. Hawkaurora

Resolved Grafik ayarları farketmeksizin karşılaştığım sorunlar

Sanırım herkes HDD darboğazı konusunda hemfikir olacak. Siz de hissediyorsunuz bir yandan ama kabullenmek istemiyorsunuz. Keşke böyle bir durum olmasaydı ama HDDler oyuna yetmiyor şu an.
  13. Hawkaurora

Modların Hiçbiri Çalışmıyor

Bu Launcher'la modları düzenleyip girmeyi deneyin bir de.
  14. Hawkaurora

Resolved (Beta 1.2)Lordun Salonunda Kuşatma Savaşı

Savunmada kalanlar son savunma için kaleye çekildiler. Girip kalan direnci de kırmalısınız. ?
  15. Hawkaurora

e1.4.0 Beta Yaması, e1.3.0 Ana Yaması ve e1.3.1 Mini Yaması Çevirisi & Yapılacaklar Listesi Çevirisi

QRI5AN.png

Aynı sürümden bahsediyoruz değil mi ? Bir kaç saat önce 1.2.0 önce geri döndüm.

Evet 1.2.0 sürümünde açtım yeni kayıt.
  16. Hawkaurora

Yeni Beta Güncellemesi 1.2.0

Göçebelerin sayısını azaltmışlar. Oyunda İdareci Göçebe bulamadım.

Her yeni oyunda değişiyordu sanırım göçebelerin özellikleri ve sayıları.
  17. Hawkaurora

GPU - CPU Kullanım Oranı Problem nerede?

Kimi zaman ekran kartı kullanımı %99'a kadar çıkıyor. Kimi zaman da bu şekilde devam ediyor. Ama işlemciyi dibine kadar kullandığını hiç görmedim. Hep bu yüzdelerde oluyor işlemci. Ekran kartı kullanımı değişiyor sadece. Burada yetersiz kalan işlemci mi oluyor?
    Ryzen 5 2600 6 çekirdekli bir işlemci. Bazı durumlarda tek çekirdek performansı yetersiz kalabiliyor, görünen kullanım %60 - 70 olsa dahi darboğaz yaşatabiliyor. Sizde de durum bu büyük ihtimal.

Dikkatimi bir de ekran kartı bellek kullanımı çekti. 5400 MB'lere ulaşmış. Birkaç mekanda VRAM sızıntısı da oluyordu sanırım. 6 GB'ı geçince droplar yaşatıyor olabilir.
  18. Hawkaurora

e1.4.0 Beta Yaması, e1.3.0 Ana Yaması ve e1.3.1 Mini Yaması Çevirisi & Yapılacaklar Listesi Çevirisi

oyunun içi bomboş dolu olan şeylerde mantık hataları sarmış herşeye ''boşver'' diyoruz bunlar ekleme yapacaklarına çanak çömleğin fiyatını düşürmüşler varsın çömlek 10 dinar fazla kazandırsın tek eksiğimiz bu olsun.

Ne oyunda içerik olmamasına, ne optimizasyona ne de başka bir şeye canım sıkılmıyor ama şu tarz güncellemeler çok komik geliyor yahu ?
Back
Top Bottom