Search results for query: *

• Users: NordicEarl
  • Content: Threads
  • Order by date
  1. NordicEarl

Resolved Oyunu uzun süreden sonra yükledim ama giremiyorum

Merhaba.Oyunu uzun zaman önce silmiştim bugün yükledim ve 1.5.7 de oyuna girdikten sonra taleworlds introdan sonra application faced a problem hatası çıkıyor ve siyah ekrandan sonra oyun kapanıyor.Betaya geçtim durum aynı ve steam dosyalarını da doğruladım ama değişen bir şey olmadı
  2. NordicEarl

Oyunu güncelleyecektim bir daha kurmamı söylüyor

Merhaba oyunu yaklaşık uzun zamandır oynamıyordum ve güncellemiyordum oyun 1.3 lü sürümlerde kalmıştır muhtemelen ve bugün oyunu 1.5.7 ye güncelleyip oynamak istedim ama steamde oyun yüklü gözükmüyor ve bir daha indirmemi istedi.31.4 gb indirmemi istiyor.Bunu indirirsem zaten bende olan şeyleri...
  3. NordicEarl

At çarpma animasyonuna ne oldu?

Betada başka bir oyuncu atla çarpınca gerçekten güzel bir animasyon çıkıyordu,kamera sallanıp karakter kendini yere atıyordu ve bence hatasızdı.Aynı şekilde süvari siz olduğunuzda da insanların üstünden geçip onların savrulduğunu görmek güzeldi.Noldu bu detaya?Geliştiriciler bunla ilgili bir...
  4. NordicEarl

Demircilik için önerileriniz?

.Forumda demircilik ile ilgili postlar görüyordum ve ufaktan demirciliğe başlamak istedim.Sorum şu: Bu ciriti 107k gibi bir paraya satabiliyorum fakat hem iyi çelik istiyor hemde krallığıma lord çekerken bundan 10 tane de versem nafile.Lordlar da haliyle 900k dinar gibi komik paralar...
  5. NordicEarl

Oyunun Müzikleri Nerede?

Oyun daha erken erişime açılmadan youtube da sürüyle müzik dolanıyordu Vlandian Theme olsun Khuzait Theme olsun ama şu an oyunda akılda kalıcı en fazla 4 müzik vardır bence.Bu müzikler fan yapımı mıydı yoksa erken erişim olduğu için mi eklenmedi?Eklense aşırı güzel bir deneyim olabilirdi ama...
  6. NordicEarl

Asker Yetiştirmek

Fazla mı zor bana mı öyle geldi?Savaştan savaşa giriyorum hepsini acemi askerlerime kesitrmeye çalışıyorum ama çok yavaş xp alıyorlar ve geliştiremiyorum.Bunun için taktik var mı?
  7. NordicEarl

Need More Info Game Crashes in Battanian City

when i get out the city game crashes and im stuck at the city
  8. NordicEarl

Resolved Battania Şehri Olan Dungylasa Gitmeyin!

Oyunda Battania şehri olan Dungylasa gittim ve çıktığımda nereye gidersem gideyim oyun donuyor ve öylece kalıyor.Hangi yöne gidersem gideyim donup kaldığı için 4 kere yeniden başlattım oyunu tık yok.Kaydımı silmem mi lazım şimdi?
  9. NordicEarl

Küçük Detay Önerileri

Biliyorum henüz beta hiçbir şey aynı kalmayacak ama bölgelere özel sesler getirilirse çok iyi olmaz mı?Mesela Berzerkerlar savaş alanında kuzeyli kültürünü yansıtıcak şekilde bağırsa keza diğer ülkelerde öyle.Bence oynanışa çok daha farklılık katar ve ayrı bir güzel olur
Back
Top Bottom