Search results for query: *

• Users: dejavu`
  • Content: Threads
  • Order by date
  1. dejavu`

wiki.bannerlord scripting basics/functions/callbacks

Hello everyone, You know that our new "Bannerlord" game is a highly changeable game, we have the opportunity to make many modes. And I have a suggestion to increase the number of modders; BANNERLORD WIKI Example; https://wiki.sa-mp.com/wiki/Scripting_Basics...
  2. dejavu`

Resolved Jalmarys şehri görsel bug

Şehrin içinde atölyenin yanında ki binada siyahlık var içine girince karakterde yok oluyor;
  3. dejavu`

Forum Feedback Olayı

Merhaba modlar biliyorsunuz forumda insanlar birsuru bug report ve sistem önerisinde bulunuyor, bunlari yapan birisi olarak bir önerim olacak. Ben mesela direkt olarak bir gelistiriciye feedback verdigimde kafasina yatarsa not aliyorum onu diyor ve önerinin soyledigin şeyin bi yerlere ulaştığını...
  4. dejavu`

Dialog Kıtlığı Ve Klan Üyelerinin Beni Tanımaması

Oyunda dialoglar aşırı eksik ve kötü. bakın translateden çeviri kalitesinden bahsetmiyorum, konuşmalar tamamen mantıksız ve bu doğrudan rp hissini yerle bir ediyor. yolda kervanımla karşılaşıyorum bi selam veriyim diye gidiyorum adamın yanına kendi klanımda ki herif, 2 yıldır beraber savaşmışız...
  5. dejavu`

Suikast Özelliği?

Merhaba arkadaslar, ansiklopedi de farkettim bazi karakterlerin olum sebebinde suikast yaziyor, acaba oyuna suikast sistemi eklenecek mi? klan ve ic krallik mucadelelerine böyle entrikalar yapabilecegimiz sistemler gelirse super olur
  6. dejavu`

ÖNERİ: Saç Fiziği

Merhaba arkadaşlar biliyorsunuz oyunda at yelesinden plummed helmetine kadar bu alt yapı oyunda bulunmakta. Uzun bir saç ile atın üstüne binsek, dörtnala giderken saçlarımız geriye doğru savrulsa, yürürken koşarken savaşırken saçlarımız dalgalansa hafiften kütük gibi durmasa çok güzel bir...
  7. dejavu`

Eşyaların Birbirinin İçine Girmesi

Oyunda şimdiden çok güzel itemler var ancak sadece dışarıdan bakınca güzel, giydiğinde böyle saçma sapan görüntüler ortaya çıkıyor, warband'dan beri 8 senede keşke şuna bir çözüm üretseydiniz. Jilet gibi çekiyorsun pelerini silahlarını, sonra şu saçma manzarayla karşılaştıktan sonra bütün...
  8. dejavu`

Resolved LÜTFEN GELİŞTİRİCİLERE İLETİN BUNU

Epinosa kalesini en az 1 koçbaşı ve 2 kuşatma kulesi ile kuşatınca bütün askerler bir sağa bir sola olmadı duvarlara doğru koşmaya başlıyorlar ve fps 5 e düşüyor. hiç ısınmayan bilgisayarım alev alıyordu az kalsın. Başka kalelerde oluyor mu bilmiyorum ama geliştirici ekipte bundan kim sorumluysa...
  9. dejavu`

Resolved Sığınak lootladiktan sonra crash veriyor

1.1.0 Beta sürümü oynuyorum herhangibir siginagi yok ettikten sonra tutsak alma ekranında bitti ye basinca donuyor ve crash veriyor. i5-9300h gtx 1650 16gb ram 256gb ssd
  10. dejavu`

Resolved Dinamik Gölge Performans Sorunu

Sistem bilgim: i5-9300H GTX 1650 4GB 8GB DDR4 2666 CL19 RAM SSD Oyun Performans Ayarları: Çok Yüksek Ses Kanalları: High(512) Kullandığım Oyun Sürümü: 1.1.0 Beta Campaign Haritası FPS Değerleri: Gölge Türü: Statik ve Dinamik FPS: 30-58 Gölge Türü: Sadece Statik FPS: 90-120 200vs200 Savaş...
  11. dejavu`

Bannerlord 60GB değil miydi?

Yanlış bilmiyorsam Multiplayer Betası bile yaklaşık 30gb?
  12. dejavu`

Need More Info FPS DÜŞMÜYOR AMA TAKILIYOR

Başlıkta belirttigim gibi savas ve campaign haritasinda fps minimum 55 maksimum 144 genel olarak 75-80 civarinda olmasina rağmen, takilmalar oluyor fps düşmeden. sistem özelliklerim; i5-9300H GTX 1650 4GB 2666 mhz ddr4 2x8 RAM. Grafik ayarlari: Yüksek
  13. dejavu`

Need More Info Özel Savaş Crash

Özel savaşa tıklayınca crash veriyor defalarca denememe rağmen.
  14. dejavu`

ZIRHLAR

Merhaba arkadaşlar tanitim videolarinda olan çoğu zirhi oyunda goremedim, ornegin; şu videoda ki adamin zirhi ve kafasinda ki puskullu kask yok. (puskulu beyaz ve cok sacma buyuk olan versyonu var)
  15. dejavu`

KUŞATMA SAVAŞI KASMA SEBEBİ

Merhaba arkadaşlar, ben oyunu orta-yüksek ayarlarda kasmadan oynuyorum. Ancak kale kuşatmasında belli bir yerden sonra FPS 10'a kadar düşüyor ve FPS düşmesinin "sebebi" bitene kadar devam ediyor bu durum. FPS düşmesinin sebebi ise büyük ihtimal ile; kuşatma merdivenleri surlara getirildiğinde...
  16. dejavu`

[ÖNERİ]Diplomasi Yapay Zekası

Oynarken farkettiğim üzere diplomasi yapay zekası warband ile aynı gibi. Mesela Sturgia kendine çok uzakta olan Vlandiya'ya neden savaş açıyor? Bence yapay zeka diplomatik hedefleri konusunda bir geliştirme yapılması gerekiyor çünkü hal böyle olunca her şey random gelişiyormuş gibi oluyor ve tat...
  17. dejavu`

Krallığı ele geçirme

başlıkta da belirttiğim gibi, krallığa girip sonra kral olma sistemi şuan mevcut mu?
Back
Top Bottom