Search results for query: *

1. Modlar birleştirilebilir mi?

Ayn
    Bunu duyduğum kötü oldu bazı modlar o kadar güzel yapılmış ki sanki warband'ı ilk defa oynuyor gibi hissediyorum ancak her modun da tabii ki bir eksik yanı var bunu kapatacak da diğer modlar ancak birini seçmek gerçekten kötü örneğin şuan aktif oynamaya devam ettiğim anno dominide keşke bir diplomasi olsaydı diyordum :/
    Aynen öyle :/ anno domini oynuyorum ben de şuan ama oynarken insan diplomacy modunu arıyor diplomacy oynarken de klasik warband aksiyonu çok çabuk sıkıyor.
  2. Oyunda takıldığınız yerler (Buraya yazın, cevaplayalım)

Merhabalar, warbandın anno domini 1257 modunda (muhtemelen warbandada aynı hatırlamıyorum) krallığımı kurduktan sonra başkandan (eşim) başka bir krallığa elçi gönderme kısmında 2 bilmediğim yer var bunları açıklar mısınız?
    1-İyi dileklerimi ilettiğimi, bir kral olarak
    2-İyi dileklerimi ilettiğimi, bir kraldan ötekine
    Bunlardan birini gönderdiğimde hangisi hatırlamıyorum onun derebeyi olacağıma söz vermişim. Çok saçma hatta olmadık diye savaşa girdik
    Son olarak başkandan bir krallığa hediye gönderme kısmında balık veya bal diyor balık gönderdim altınorduya fakat bir şey olmadı ne olması gerekiyordu tahminen
  3. Krallığa elçi göndermek

Merhabalar, warbandın anno domini 1257 modunda (muhtemelen warbandada aynı hatırlamıyorum) krallığımı kurduktan sonra başkandan (eşim) başka bir krallığa elçi gönderme kısmında 2 bilmediğim yer var bunları açıklar mısınız? 1-İyi dileklerimi ilettiğimi, bir kral olarak 2-İyi dileklerimi...
Back
Top Bottom