Search results for query: *

1. Lee Everett

Mount And Blade Warband Native Expansion Türkçe Yama

Şu an nativeden bulup Expansion modunda ctrl+f yapıp bula bula yapmaya çalışıyorum birkaç tane yaptım ama baya bir şey yokmuş silmişler içinden nativedeki bulunamadı gibi şey yazıyor her aradağım şeyde bayadır.Böyle giderse bitiririm kesin 2-3 güne birde konu açar sorarım nasıl diğer şeyleri değiştireceğiz diyaloglar gibi mi diye evet yazarlarsa onlarıda yapar direk çıkarırım :smile:.
  2. Lee Everett

Bittiği zaman ayrı olarak bu mod için Türkçe yamasını bitirdim felan diye konu açarsan güzel olur çünkü baya bir oynamak isteyen vardır gibime geliyor.Tabi ilk bir bitirip bana atta o iki dosyayı bir an önce oynamak istiyorum da ?.
  3. Lee Everett

Kısmende olsa çevirirsen güzel olur.En azından normal oyunda olmayıp bu modda olan bir şeyler varsa onları çevirirsin normal oyundakileri zaten biliyoruz bu moddakileri çevirince oyunu oynarız gibime geliyor.Benimde İngilizcem var ve çevirebilirim ama daha önce bir kere yaptım o da baya karışıktı.Yani mesela olup olmadığını anlamak için oyunda o yeri görmek lazım :sad:.Artık kimse çevirmesse zaten baya boş vaktim olduğu için oturup kendim çeviricem ve yamayı direk atıcam millet indirsin diye.Millette oynarken görür zaten saçma yerleri yazarlar düzeltirim bari.Ya da yamayı bitirince ben atarım sonradan birde saçma bir yer varsa düzgün bir İngilizcesi olan biri üstünden geçer.
  4. Lee Everett

Arkadaşlar Native Expansion adlı bir mod var baya güzel.Ama İngilizce olduğu için oynayamıyorum düzgünce anlamaya çalışta ette zaman gidiyor baya eğlencesi kalmıyor.O yüzden elinde eskiden indirmiş şu an Türkçe yaması olan var mı? Ya da İngilizcesi olan ve çevirebilecek? Aşırı güzel bir mod ve...
  5. Lee Everett

Mount & Blade: Warband Diplomacy 4.litdum modu Türkçe yama

Az önce baktım 24 kişi indirmiş.Modun Türkçe olup olmadığını yani linkini verdiğim Türkçe yamanın işe yarayıp yaramadığını yazarsanız sevinirim.Bu modu oynayan diğer kişiler de görürse yorumlarınızı en azından konu biraz daha popüler olur ve modu İngilizce olduğu için oynayamayan kişiler de indirip Türkçe olarak oynar,tabi mod işe yarıyorsa(Bende işe yarıyordu vallaha oynarken.Kanıt atıcam bilgisayarım düzeldiği zaman ?).
  6. Lee Everett

Kardeşim ilk olarak şunu söyleyim bir diplomacy modu var farklı olarak birde Diplomacy 4.litdum adlı bir mod var bu Türkçe yama Diplomacy 4.litdum modunun Türkçe yaması ikinci olaraktan ise native oyunun temel şeyi zaten hani ne denir modsuz hali eğer native'in Türkçe dosyasını Diplomacy 4.litdumda kullanırsan oyundaki her konuşma felan allak bullak oluyor bir Türkçe bir İngilizce oluyordu sanırsam konuşmalar o yüzden bunu kullanıp sadece oyunun dilini girerken Türkçe yaparsan Türkçe oluyor
  7. Lee Everett

Anlamadığınız herhangi bir yer varsa sorabilirsiniz ve bu arada işe yarayıp yaramadığını da yazarsanız sevinirim en azından diğer kişilerde görsün işe yarayıp yaramadığını.
    "İYİ OYUNLAR DİLERİM SİZLERE :wink:"
    3OXpAr.gif
  8. Lee Everett

Diplomacy 4.litdum modunun Türkçe yamasını eskiden varken indirmiştim birçok kişi oynamak istiyor ama İngilizce olması yüzünden oynamıyor sanırsam forumlarda gördüğüm kadarıyla. Linkini atıyorum indirip "Mount and Blade Warband/Modules/Diplomacy 4.litdum/languages" dosyasına atıcaksınız...
Back
Top Bottom