Search results for query: *

1. mexxico ile Bannerlord ve genel oyun dünyası hakkında soru cevap

@mexxico Şirketin senin gibi deneyimli bir çalışanını kaybetmesine üzüldüm. Ama ileride çok daha iyi işler yapacağına eminim 7 yıldır aynı proje üzerinde çalışmak kesinlikle yorucu olmuştur başarılar ve iyi şanslar diliyorum şimdiden.
  2. Happy Birthday mexxico!

Happy birthday :party::party::party:
  3. Sizce yeni m&b oyunu ne olacak?

Duyurulmamış bir proje için yazılım mühendisi işe alıyorlar belki yeni oyun hazırlıklarına şimdiden başlamışlardır. Bence ekibi en azınan 150-200 kişiye çıkarmaları lazım en kısa sürede. https://www.taleworlds.com/en/Career/Jobs/21
  4. Mount & Blade II: Bannerlord - Tartışma Konusu

tam sürüme daha en az 6-7 ay var.
  5. Patch Notes e1.5.0

Thank you <3
  6. Mount & Blade II: Bannerlord - Tartışma Konusu

tahminimce en geç 2 ay içerinde modlama araçlarını yayınlayacaklar baya ön hazırlık yapılmış umarım güzel modlar görürüz. Oyunun multiplayer kısmı için haftaya büyük bir güncelleme gelecekmiş umarım kombat sistemini rayını oturturlar.
  7. Bannerlord un 120 lira olması saçmalığı

Taleworldsün pazarlama müdürü müsün? Sana mı soracaklar kaç paraya satacaklarını.
  8. Thank you TW for breaking all the mods again, sigh...

This is the stupidest post I've ever read
  9. Armağan Yavuz Bugün Chapter Yayınında

Bilgi için teşekkürler yayından haberim vardı ancak Armağan beyin katılacağını bilmiyordum çok sevindim. Umarım taleworlds'den birileri katılır diyordum kendi kendime.
  10. Mount & Blade II: Bannerlord - Tartışma Konusu

bayram tatilinden önce büyük bir yama gelmez yazmış bir arkadaş.talewords küresel bir şirket bayram tatili olacağını sanmam.eğer öyle birşey olursa şirketde hristiyanlar felanda var.nasıl olacak o iş.
    Resmi tatil bu hangi dinden olduğunun önemi yok ateist içinde tatil. Ulusal bayram ve genel tatil günlerinde işçiler çalıştırılmaz.
  11. Bannerlord Oynarken Pc Kapandı ??

Yaz ayındayız işlemci ve gpu sıcaklığını takip et soğutman sıkıntılı olabilir. Kendini korumak için kapatmış olabilir sistem kendini.
  12. Bannerlord Almayı Düşünenler Bu Videoyu İzlesin!

Modlanabilir olmayan oyunları deniyoruz zaten. Bannerlord şu an için modlanabilir değil. Şu an yapılan modların neredeyse hepsi aslında birer "hack". Oyunu decompile ederek bakılıyor her şeye. Kaldı ki orada bile oyunun kodlarına bakıldığında çok fazla gariplikler görülebiliyor. İlerleyen zamanlarda da Bannerlord düşündüğün kadar modlanabilir olmayacak yani. Warband'a kıyasla elbette daha modlanabilir ama bu bir pazarlama stratejisi veya özellik olamaz. Kimse de alıp A dan Z ye modlanabilir olsun demiyor zaten. O zaman salsılar Game Engine yapsınlar.

Ayrıca alıntı yaptığın Tweetin modlanabilirlik ile alakası yok. Mono altyapısını kullanıyor olduklarını söylemesinin sebebi kolay portlanabilir olacağını gösteriyor. Konsolcular için daha iyi bir haber yani

Modlanabilir olmadığı için mi çıktığı ay dolmadan 1000 adet mod çıktı. Oyunu binlerce küçük parçaya bölmüşler. Hala sabit kodlu çok şey var ama, çoğu şey değiştirilebilir durumda ileride artacak. Bunu piyasadaki oyunların %90ınında yapamazsın. Oyun gayet modlanabilir durumda, gram kodlama bilmeyenler bile mod yapıyor basit xml değişiklikleriyle, lütfen bunu modlamayı gram desteklemeyen oyunlarda tersine mühendisliklerle yapmayı dene, bakalım kaç ayını alacak?. Sadece bazı araçlar yayınlanmadı ancak hiç yayınlamasalar bile birileri tersine mühendislikle en geç 1 yıl içinde yayınlayabilir. Ayrıca senin gibi mod yapan birinin mononun modding ile alakası yok demesi komik olmuş çok daha farklı yöntemlerle çok daha basit geliştirme yapabililirlerdi ama sen ve senin gibi modderlar böyle kolay modlayamazdı oyunu. Bu arada modlama araçlarınının çoğunun hazır olduğunu benden iyi biliyorsun ama şuan hala core mechaniclerin bile değişme ihtimali var sence tam şu an yayınlamaları doğru olur mu o araçları? http://www.somasim.com/blog/2017/12/tech-notes-unity-game-modding/
  13. Bannerlord Almayı Düşünenler Bu Videoyu İzlesin!

Erken erişim sürecinde olan bir oyun için bazı noktalar gereksiz ve abartılı eleştirilmiş. Alternatifi olmayan bir oyuna 10 üzerinden 6.5 biraz düşük kalmış ama saygı duyuyorum fikrine. Şu modcular yapıyor Taleworlds yapamıyor olayına gelince o modcular lütfen modlanabilir olmayan oyunları modlamayı denesinler bir zahmet bakalım yapabiliyorlar mı? Bu kadar aşırı modlanabilir bir oyun yapmayı kolay zannediyor bazı insanlar bir oyunu modlanır yapmaya karar vermek geliştirme sürecini en az 2-3 katı uzatır.
  14. e1.4.0 Beta Yaması, e1.3.0 Ana Yaması ve e1.3.1 Mini Yaması Çevirisi & Yapılacaklar Listesi Çevirisi

Telemetri özellikli yeni beta programı yayınlanmış hataların düzeltilmesine yardım etmek isteyen bug avcıları kullansınlar. https://forums.taleworlds.com/index.php?threads/beta-brach-with-telemetry-tools.423365/
  15. Yeni müzikler çok hoşş <3

Yahu yükle 1.4.1 betayı oyna işte her yerde çalıyor dolaştıkça mapına göre değişiyor çöl ormanlık çayır bayır kar kış değişiyor yerine göre. Oyunun Art kısmı iyi .
    Çok fazla mod var uyumluluk sorunu yaşarım bu save bitene kadar yeni patch yükleyemem. Yabancı birileri yükler yarına zaten eskilerin müzikleri hepsini yüklemişler.
  16. Yeni müzikler çok hoşş <3

Umarım birileri Youtube'a yükler tüm yeni müzikleri, merak ettim.
  17. e1.4.0 Beta Yaması, e1.3.0 Ana Yaması ve e1.3.1 Mini Yaması Çevirisi & Yapılacaklar Listesi Çevirisi

Yeni eklenen müziklerin youtube linkini bulan olursa atsın :smile:
Back
Top Bottom