Search results for query: *

1. wildrage

Child problem.

I have 8 children. None of them are growing. A lot of time has passed. When my wife is together, she addresses me as a captain. And she always gives birth. The whole map of the kingdom was over game
  2. wildrage

8 tane çocuğum oldu karım doğurmaya devam ediyor. Ve çocuklar büyümüyor

Çocuklar bütümüyor ki savaştıralım 10 sene geçti oyunda hala bebek
  3. wildrage

8 tane çocuğum oldu karım doğurmaya devam ediyor. Ve çocuklar büyümüyor

Arkadaşlar Karım sürekli hamile kalıyor 8. doğacak ve hep bebekler hiç büyümüyorlar kaç sene geçti oyunda hiç biri büyümedi hep bebek gözüküyorlar.
  4. wildrage

Ciddi bir sorun lütfen acil düzeltilmeli.

Bu konudan ben de dertliyim, 50 kişilik ordum nereye kayboldu yani? Benim sığınağa gittiğimi biliyorlar neden beni beklemiyorlar veya kurtarma görevi düzenlemiyorlar, ben yere düşünce neden dağılıyor hepsi ölmedim sonuçta. Daha mantıklı çözümler getirmeliler şuan oldukça saçma haydut inlerine saldırmak.
    kesimlikle büyük hata
  5. wildrage

Hayır abicim saçmalık benim arkada 70 kişilik ordum var ve savaşı kazandım sadece ben düştüm diye 8 askerim ayakta onlar yenik sayıldı karsıda 1 asker kalmasına rağmen
  6. wildrage

Need More Info Ciddi bir sorun acil düzeltilmeli.

70 kişilik ordum vardı bir haydıt sığınağına az kişi ile gece saldırdım normalde kazanıyordum sırf ben düştüm diye ekibim kaybetmiş sayıldı. Daha da kötüsü 70 kişilik ordumu 2 tane haydut esir aldılar? Bu haydut sığınakları gerçekten sorunlu çözüm getirilsin.
  7. wildrage

70 kişilik ordum vardı bir haydıt sığınağına az kişi ile gece saldırdım normalde kazanıyordum sırf ben düştüm diye ekibim kaybetmiş sayıldı. Daha da kötüsü 70 kişilik ordumu 2 tane haydut esir aldılar? Bu haydut sığınakları gerçekten sorunlu çözüm getirilsin.
  8. wildrage

Ciddi bir sorun lütfen düzeltilsin.

9. wildrage

Resolved Haydut sığınağına saldırdığımda yükleme ekranında kalıyor

Kaç kere oyunu yeniden açtım sadece haydut sığınağına saldırırken sıkıntı oluyor yarım saattir yükleme ekranında
  10. wildrage

Beta keyi olan arkadaşlar lütfen

Elinde fazla beta keyi olam var mı lğtfrn sabahlayacağım teşekkürler arkadaşalr
  11. wildrage

selam kanka betaya katılmak cok istiyorum lütfen bir tane verir msinin

selam kanka betaya katılmak cok istiyorum lütfen bir tane verir msinin
  12. wildrage

Betada Cüneyt Arkın gibi ayakta ölen insanlar görüyorum.

Betada Cüneyt Arkın gibi ayakta ölen insanlar görüyorum.
  13. wildrage

Havada ölüyor ölen insanlar lütfen düzeltilsin.

Havada ölüyor ölen insanlar lütfen düzeltilsin.
Back
Top Bottom