Search results for query: *

1. Wisherr

[WT6T] - Genel Tartışma, Şikayetler, Tavsiyeler

ÖNEMLİ DUYURU:

Video çekmesi istenen bazı oyuncular var. Sebebi gayet açık geçmişte yapılan hatalar ve bizim onlara tolerans göstermemiz. Başka bir hile tartışması yaratmadan bir konuyu açıklığa kavuşturmak istiyorum. Bazı isimleri o listeye eklemedik çünkü o isimler hileyi kullanıp üstüne bu hileyi dağıttıklarından dolayı turnuva da oynamalarını doğru bulmadık. Bu isimler:

Reapsot
    Wisher
    Aelysot

Zaten turnuvanda oynamak gibi bir niyetim yoktu fakat ismimi eklediğin için yazıyorum “hile dağıttığı için” yazmışsın hile dağıttığımı destekleyen herhangi bir kanıtın varmı yoksa hayal dünyandamı sadece ayrıca yanılmıyorsam w0lven hile satış sitesinde adminliği vardı :grin: dediğim gibi hile dağıttığıma dair en ufak kanıtı bile bekliyorum
  2. Wisherr

Kingdom of Poland *Frellya*

Cerci said:
    Wisherr said:
    Cerci said:
    Wisherr said:
    Kanıtlanmış bir cheater topluluğu
    Kanıtlanmış mı cheater mi XDD

Cerci  banned  Cheating  tanıdık geldimi xd
    Yakında unbanned yazarsa şaşırma amele sümüğü seni
    oto blok kullanıcak kadar düştüğün için sanmıyorum :grin:
  3. Wisherr

PK Server Owner'ın El Kitabı

Albert kaliteli bir sunucu açmak istiyorumda avrasya banlistini kullanabilirmiyim kimin olduğu belli olmayan keylerden kurtulmak için
  4. Wisherr

Cerci said:
    Wisherr said:
    Kanıtlanmış mı cheater mi XDD

Cerci  banned  Cheating  tanıdık geldimi xd
  5. Wisherr

Rumil said:
    Wisherr said:

jCI1JxJTqgwp8jVO-636808153508820323.jpg
    sesli güldüm  :grin:
  6. Wisherr

7. Wisherr

Cizeroth Knights

wingar said:
    FirexCVT said:
    Hiçbirini tanımamakmi? nE  gerçekten bazen saçmaliyip  olayları döndürmeye çalışıyorsunuz önce 5 Misi diyip sonra tanımıyorum demek daha fazla uzatmiyacağim  nativede ve pkda bir gün görüşürüz  :party:
    evet tanımıyorum, muhtemelen hepsi yeni oyuncu :grin:
    yeni oyunculara yeniliyorsunuz bu daha kötü
  8. Wisherr

TR_Battle [AKTİF]

Yasaklanmasını İstediğiniz Oyuncunun Adı:Cerci
    Yasaklanmasını İstediğiniz Oyuncunun IDsi: (Opsiyonel)3683617 (birden fazla keyi var guidlerinin bulunmasını istiyorum)
    Neden Yasaklanmalı?:Hileci
    Olayın Gerçekleştiği Tarih ve Saat: 8 ocak 2020
    Kanıtlarınız (Ekran Görüntülerini Spoiler İçerisine Koyunuz): https://steamuserimages-a.akamaihd.net/ugc/792004531240969121/37F7DC263658B6EA1BBF8ED7927D4AF905643FA9/
  9. Wisherr

Toplu Hile Kanıt

Rooney_ said:
    hıncından kurduran wisher adminlere para verip banlatiyor
    umarım şakadır
  10. Wisherr

Toplu Hile Kanıt

White Snake said:
    Selam kızlar ben geldim :wink:

Wisher intikam arıyor gibisin, öyle olmaz aslan parçası cercinin steam pp sini al yeni steam açıp herkese "ben hileyim" yaz. Böyle ölür.

Bu arada cerci fedöcü.

POLONYALIOLMAYANBLADE said:
    para gelmeden ben yazayım

ahushusuh abi olaya bak ahuadhusuh hileciler birbirlerini ifşalıyorlar şaka gibi ahuadhusuh ortam ölmüş  :grin: :grin:
    Ah be blade muhtemelen benim de sevdiğim bi arkim hile çıksaydı senin kadar yumuşak olabilirdim :grin:
    böyle birşey yapmış olsam bile adamların ipleri uyuşuyor  denmiş xD
  11. Wisherr

Toplu Hile Kanıt

Ines said:
    Wisherr said:
    Banlananlar ve klan arkadaşları dışında savunan yok sanırım tüm community adminler gibi düşünüyor

Seni klan arkadaşların bile savunmadı, haksızlığa karşı savunuyoruz.
    Eminim haksızlıktır merc adminleri çocuk değil ve kanıtlara dayanarak iş yapıyorlar mağduru değil hileciyi savunuyorsun
  12. Wisherr

Toplu Hile Kanıt

Banlananlar ve klan arkadaşları dışında savunan yok sanırım tüm community adminler gibi düşünüyor
  13. Wisherr

Warband Veda Turnuvası - ŞAMPİYON CREED! TEBRİKLER

Axrinn said:
    Takım Adı: Livonian Sword Brothers
    Takım Tagı: SwordBrother_

Takım Sancağı:
    gPBq82.jpg

İletişim Bilgileri: Axrinn
    Oyuncu isimleri ve ID'leri:

Axrinn - 4087884
    Sylwia - 3648307
    Rooney - 3766415
    Wingar - 3839902
    Namarie - 3411911
    PiriReis - 3958907
    Eklenecek
    Eklenecek

Kuralları okudunuz mu ve kabul ediyor musunuz?: eet

Kabul edilmiştir. Maç günü gelemeyen kişi olabilir oyuncu sayısını arttırın.
    [/quote]

Arkadaşlarda wbmm ve mercden banlı adamlar var
  14. Wisherr

Toplu Hile Kanıt

Cerci said:
    Tjav said:
    Merhaba mercenariesden banlanan arkadaşlar, haksız davrandığımızı düşünebilirsiniz ve neden banladığımızı anlamamış olabilirsiniz, ss ler çoktan burda olduğu için sanırım tekrar paylaşmama gerek yok, 49 ve 40 a dikkatlice bakarsanız sizin masumiyetinizi kanıtlayacak ss in aslında bize en çok yardımı yaptığını görürsünüz. Kaydolma tarihleri aynı saniye saniyesine, bunu taklit etmesi zor ama imkansız değil, bu sadece sizin lemoncheats de kayıtlı olduğunuzu kanıtlar ve banlanmanız için yeter. Mercenaries de mevcut olan bazı araçları kullanarak hesaplarınızı tespit edip sonsuza kadar banladık. Size önerim 3. parti yazılımlar kullanarak avantaj kazanmaya çalışmak yerine, kendinizi geliştirin. Hile kullandığınız için sizin ****.
    Benim adıma açılan hesapta ki e-mail'in benim olmadığını herkese söyledim zaten seninle hiç konuşmadım Mercenaries ve Taleworlds forum üzerinde kullandığım e-mail'imi bazı adminlere attım ikisi de uyuşmuyor. Nasıl bir kanıt istiyorsanız atayım bu yapılan tuzağa inanabildiğine cidden şaşıyorum.
    Zorlama hilesin işte
  15. Wisherr

Toplu Hile Kanıt

Tjav said:
    Merhaba mercenariesden banlanan arkadaşlar, haksız davrandığımızı düşünebilirsiniz ve neden banladığımızı anlamamış olabilirsiniz, ss ler çoktan burda olduğu için sanırım tekrar paylaşmama gerek yok, 49 ve 40 a dikkatlice bakarsanız sizin masumiyetinizi kanıtlayacak ss in aslında bize en çok yardımı yaptığını görürsünüz. Kaydolma tarihleri aynı saniye saniyesine, bunu taklit etmesi zor ama imkansız değil, bu sadece sizin lemoncheats de kayıtlı olduğunuzu kanıtlar ve banlanmanız için yeter. Mercenaries de mevcut olan bazı araçları kullanarak hesaplarınızı tespit edip sonsuza kadar banladık. Size önerim 3. parti yazılımlar kullanarak avantaj kazanmaya çalışmak yerine, kendinizi geliştirin. Hile kullandığınız için sizin ****.
    Yardımcı olduğunuz için teşekkürler <3
  16. Wisherr

Toplu Hile Kanıt

wingar said:
    Wisherr said:
    wingar said:
    Wisherr said:
    W0lvenin bana yaptığı videoda hesabın isimini değiştirebilirsiniz bu kadar zorlamanıza gerek yok hile yapımcısıyla aranız baya iyi heralde nede olsa topluca almışsınız :grin:
    Hesabın ismini değiştirmek girişte kullandığın ismi değiştirmez, bunlar girişte kullandığın isimler. Normal nickin ile girerken girdiğin nick farklı. Yani bu isimleri değiştiremezsin. Biliyorum çünkü hawk779 ile uzunca konuştuk.
    bana daha çok tecrübelerin gibi geldi fazla kullanmışsın
    "biliyorum çünkü hawk779 ile uzunca konuştuk." Potansiyelinin olayı kavramaya yetmeyeceğini bildiğim için bu cümleyi kurdum, ama düşündüğümden de vasatmışsın.
    eminim hawk dediğin adam herkese anlatıyordur  bunları
  17. Wisherr

Toplu Hile Kanıt

wingar said:
    Wisherr said:
    W0lvenin bana yaptığı videoda hesabın isimini değiştirebilirsiniz bu kadar zorlamanıza gerek yok hile yapımcısıyla aranız baya iyi heralde nede olsa topluca almışsınız :grin:
    Hesabın ismini değiştirmek girişte kullandığın ismi değiştirmez, bunlar girişte kullandığın isimler. Normal nickin ile girerken girdiğin nick farklı. Yani bu isimleri değiştiremezsin. Biliyorum çünkü hawk779 ile uzunca konuştuk.
    bana daha çok tecrübelerin gibi geldi fazla kullanmışsın
  18. Wisherr

Toplu Hile Kanıt

19. Wisherr

Toplu Hile Kanıt

EkcnnJarl said:
    şu ortam yeteri kadar rezil olduğun yetmiyor hala kendi açtığınız fake olan hesaplarla hile sitelerine kayıt olup ss alıp admine atıyorsunuz
    gerçek hesaplar olmadığı kanıtlanınca hala bu ortamda kalmaya yüzün olcakmı acaba.
    Sadece topluluğunun üyeleri savunuyor  hala savunmaya çalışmanızı anlamıyorum
Back
Top Bottom