Search results for query: *

• Users: Simurg_TR
  • Content: Threads
  • Order by date
  1. Simurg_TR

Resolved Launcher'da Ses Bug'ı

Selamlar herkese, Bannerlord'u açtığımda launcher'da bir ses bugı var ve sürekli çalıyor. Oyunu çalıştırsam bile oyun içinde çalmaya devam ediyor. Oyunu ve steamı iki defa kaldırdım, tekrar yükledim ama sorun halen devam etmekte.Bu sorunu yaşayan var mı daha önce? çözüm yolunu bilen var mı...
  2. Simurg_TR

Savaş Alanında Sancak Gösterme

Merhaba arkadaşlar, Savaş alanında kendi sancağımız gösterebildiğimiz modlar vardı bunlar Bear My Banner , BannerPeasants adında iki farklı moddu. Oyunun son sürümünde bu modlar çalışmıyor, ne yaptımsa olmadı. Normalde bu özelliğin oyunun kendi içinde gelmesi lazım ancak taleworlds yine...
  3. Simurg_TR

Need More Info Northern Slaven Leather Armor Graphics Bug [Female Character]

Hello everyone, Game Version: 1.0.0 Armor Name: Northern Slaven Leather [Body Armor] Only female characters have this bug Screenshots:
  4. Simurg_TR

[Öneri] Silah ve Zırhlar Yıpransın

Merhaba, Oyunda hali hazırda var mı bilmiyorum ama üzerimizde ki silah ve zırhlar bir süre sonra yıpransın, tamir etmek gereksin. Bunu demirciliği bağlayabilirler ya da şehirlerde ki demircilere parasıyla tamir ettirilebilir.
  5. Simurg_TR

[Öneri]Tefeci NPC Eklenmesi

Merhaba, Bir önerim var ilerleyen zamanlarda oyuna tefeci npc'leri eklenebilir. Oyuncular bu tefecilerden borç alabilir, buna bağlı ana ve yan görevler eklenebilir. Bu oyuna çeşitlilik katacaktır diye düşünüyorum.
  6. Simurg_TR

Casus Partisi Görevi

Merhaba, Bir lord ile görüştüm bana Casus Partisi adında görev verdi. Şehir içinde insanlarla, eşraf ile konuşarak bilgi topladım. Bütün bilgileri topladım, casus ile ilgili bilgi. Kel değil, sakalı var, yara izi ve dövmesi yok idi. Yerel haydutlarla takılıyor olabileceği söylendi ki bunlar...
  7. Simurg_TR

Yoldaşlara Kervan Görevi Vermek

Merhaba, Herhangi bir şehirden 15k altın vererek yoldaşlarımızdan biriyle kervan oluşturabiliyoruz. Ancak, neden üzerimizde ki eşyaları bu kervana dahil edemiyoruz? Benim üzerimde tonlarca demir cevheri, çelik, gümüş vs var ben bunlarla bir kervan oluşturamıyorum, illa 15k para vermek zorunda...
  8. Simurg_TR

Resolved Şehir İçindeyken Kılıcın Tekrar Kılıfa Geri Konulamaması

Merhaba, Şehir içinde dolaşırken kılıcınızı çektiğinizde ne yazık ki kılıcı tekrar kaldıramıyorsun hiç bir şekilde geri kılıfa koyamıyorsunuz. Silahı dropluyorum ve sonra geri alıyorum yine kılıç elimde kalıyor. Çok ufak ve basit bir sorun, hızlıca çözülebilir.
  9. Simurg_TR

[Öneri] Arena Giriş Sınırlandırması

Merhaba, Arenaya girişlerin sınırlandırılması gerek. 20 dakika boyunca sürekli arenada kazandım 250 dinar kazanarak 5k para yaptım ve herhangi bir yaptırımı olmadı. Bence bir sınırlandırma getirmeli ve bir kere arenada zafer elde edildiyse en az oyun içinde 1 ay o şehirde arenaya girilmemeli.
  10. Simurg_TR

Resolved Aseray Şehri Husn Fulq'da Clearing Görevinde Hata

Aseray şehri olan Husn Fulq adlı şehirde sokak görevi olan Clearing görevini yapmaya başladım, haydutlarla savaştım sonra liderlerini bekledim geldi savaşmaya başladık ve bütün haydutlar evlerin çatısında spawn olduğu için görevi tamamlayamadım. Yanıma ok vs alamıyorum ne yazık ki.
  11. Simurg_TR

Resolved Aseray Şehirlerinde ki Arenalarda Grafik Hatası

Aseray tarafında bulunan tüm şehirlerin arenasında grafik hatası mevcut. Örnek görüntü aşağıdadır. Başka şehirlerde hiç karşılaşmadım bu hata ile.
Back
Top Bottom