Search results for query: *

1. dreamerzzz

Kalede ki Milisler

Onu 2. sezonda ara vermiştim. Mangasıyla okumanı öneririm :smile:
    Baktım ama çok uzun, geç kalmışım mangaya :smile:
  2. dreamerzzz

Kalede ki Milisler

Kingdoms Grand Campaign Mod modunu oynadın mı ? Mtw 2 kesinlikle öneririm. Ayrıca ben pek mod yapmaktan anlamam ama mtw 2 ayarlarını karıştıra karıştıra öğrendim. Mesela oyuna timur ekleyip oynamayı seviyorum. Bazen isveç topraklarına bazense çöllere koyup fantaziye kaçarım.

Ayrıca three kingdom oyununu ben neredeyse kingdom animesine benzetirim. İkisi de eski çin dünyasında geçer ve generaller dönemi olup o general bir boss gibidir ve önüne geleni biçer. Anime sever misin bilmiyorum ama o oyundan önce bunu izlemeni öneririm. Çizimler başlangıçta berbat ötesi sonra düzeliyor. 2 kere seyrettiğim tek animedir kendisi.
    Dostum dayanabilirsen -çok eski- ben de Berserk i öneririm sana :smile:
  3. dreamerzzz

Kalede ki Milisler

Warband'ı kurtaran mod yapımcılarıydı. Modlar olmasa senelerce oynanmazdı oyun. Umudum yine modlarda. Bir de Türkiye serverları açılsa da online oynayabilsem. Ping üç yüzden aşağı düşmüyor. Sizde de öyle mi?
  4. dreamerzzz

Kalede ki Milisler

@Zekoliman
    Evet olabilir. Her güncellemede yeniden başlamaktan sıkıldım artık.

@segrek1234
    Kesinlikle. Biraz daha yaşayan bir dünya olsa keşke o kadar şehir tasarlamışsın.. Bir de bu kadar zor mu diyalog yazmak diyorum bazen. Çok daha düşük bütçeli oyunlarda sayfalarca diyalog ve muazzam hikayeler var. Mount&Blade'de ise üç seçenek var ikisinin cevabı ''boşver'' biri de ''ayrıl'' zaten. Hayal kırıklığı..
    İyi ki modlar var :smile:
  5. dreamerzzz

Kalede ki Milisler

Evet öyle bir sorun var. Globalde falan paylaşmışlar. Büyük ihtimal ileride düzeltirler.

Yazım Kuralları ile ilgili yasak yok ama insanlara karışmak için kullanılabilir. Aklıma geldi biri bana tetiklendiği için tüm yorumlarımı okumuş. Bir kaç yazımını yanlış yaptığımı görmüş onun üzerinden saldırmıştı.
    Sorun değil ama öze odaklanmaktan ziyade gereksiz detaylara takılmak saçma geliyor :smile:
  6. dreamerzzz

Kalede ki Milisler

~ki bitişik yazılır :grin:
    Bu değerli cevabın için teşekkür ederim dostum dikkat etmemişim :smile:)
  7. dreamerzzz

Kalede ki Milisler

Merhaba, e.1.4.0 beta güncellemesinden sonra kalede iki bin ve üzeri milis görmeye başladım. Neredeyse bütün kaleler böyle. Bu genel bir sorun mu?
Back
Top Bottom